Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Vanessa Ariana Henneberg EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Vanessa Ariana Henneberg EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Vanessa Ariana Henneberg EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Vanessa Ariana Henneberg EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Vanessa Ariana Henneberg EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Vanessa Ariana Henneberg EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Vanessa Ariana Henneberg EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Vanessa Ariana Henneberg EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Vanessa Ariana Henneberg EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Vanessa Ariana Henneberg

5 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Vanessa Ariana Henneberg Empty Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 11:00

Vanessa Ariana Henneberg

Vanessa Ariana Henneberg


Surm sõbra käe läbi

Katy tõusis karjudes üles. Ta nägi järjekordset õudusunenägu. Kui Katy kella vaatas otsustas ta mitte voodist välja tulla. Kell oli alles 04.30 ja ta kool hakkab alles kell pool 9. Tüdruk vaatas lage ja mõtles oma unenägudele. Need lähevad aina jubedamaks. Esimeses unenäos oli tema metsas ja mingi must kogu oli tema taga. Ta põgenes kõigest väest. Aga siis tuli tema ette ta parim sõber, kellega nad olid tülli läinud (Sellest ta ei teadnudki!). Ja must kogu tappis ta. Edasi aga ei suutnud tüdruk joosta ja edasi must kogu puudutas teda. Katy ei kavatasenudki enam voodis passida ja pani enda lemmikriided selga. Ta kõndis trepist alla ja hakkas sööma. Kui see oli valmis, otsustas tüdruk minna arvuti taha. Ta nägi, et ta parim sõber Elisa oli samuti facebookis sees.

Katy: Tsau, El!
Elisa: Tsau!
Ärkasid jälle varakult?
Katy: Jah...
Jälle õudusunenäod!
Elisa: Mõistan...
Katy: Miks ise nii vara üleval?
Elisa: No tean juba, et sa nii vara ärkad.
Katy: Arvata on...
Tule minu juurde, mul vanemad on kodust ära!
Elisa: Hea mõte! Ma kohe tulen.


Katy pani facebooki kinni ja hakkas Elisale vastu minema. Nad ei elanud üksteisest väga kaugel. Ta pani jope selga ja läks õue. Õues oli jahe aga eks ta kannatab ära. Katy hakkas Elisa kodu poole minema. Ta vaatas vahepeal ringi. Kõik nagu tavaliselt... Tundus vähemalt. Katy hakkas sammu kiirendama, kuna ta kuulis imelikke hääli. Ta nägi eemal Elisat ja jooksis teda kallistama. „Kuidas läheb?“ küsis Katy. „Hästi! Ise?“ küsis Elisa. „Hästi!“ ütles Katy. „Lähme kohvikusse?“ „Ikka!“ ütles Elisa ja nad hakkasid koos kohviku poole minema. Kohvikusse jõudes panid nad joped ära ja istusid. „Mida te soovite?“ küsis ettekandja nagu ta räägiks kuningannadega. „Lõpeta see ära, Mary!“ ütles Katy naerdes. Mary istus nende kõrvale. „Mis uudist?“ küsis ta põnevusega. „Ei mid...“ alustas Katy, kuid Elisa jõudis enne öelda: „Katyl on mingid õudusunenäod!“ Katy vaatas tüdrukut vihase näoga. „See ka mõni probleem...“ ütles Mary. „Mis mõttes?“ küsis Katy. „Räägitakse, et surnuaias on kaelakee, mille kandja soov täitub!“ ütles Elisa. Kay vaatas teisi ja tõusis. „Siis ma lähen seda otsima!“ otsustas ta. „Mul on kahju, et ma ei saa tulla... Mul pole võimalust töölt lahkuda!“ ütles Mary. „Olgu, ma siis lähen!“ ütles Katy ja pani jope peale. „Ma tulen ka!“ ütles Elisa ja pani samuti jope peale. „Nägudeni siis!“ lehvitas Mary neile. „Nägemiseni!“ lehvitasid ka teised ja juba nad olidki silmapiirilt läinud. Mary ohkas ja läks istuma. Katy ja Elisa olid jõudnud surnuaeda. „Hargneme!“ ütles Elisa ja läks paremale. Katy läks vaskule. Mõne aja pärast hüüdis Elisa: „Tule siia! Ma leidsin selle!“ Katy jooksis kiiruga Elisa juurde. Kaelakee oli ühes sügavas augus. „Kuidas me selle kätte saame?“ küsis Katy. „Lihtsalt!“ ütles Elisa ja lükkas Katy auku.“Hei!“ hüüdis Katy vihaselt ja ürtias välja saada. Elisa ei teinud tast väljagi ja mattis Katy elusalt auku.

Lõpp

2Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 11:07

Justin B. Light

Justin B. Light

Hea... Surmast oli räägitud juba enne lõppu...

3Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 11:09

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

Ikka! Kuidas muud moodi veel?

4Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 11:14

Justin B. Light

Justin B. Light

Kui palju seal sõnu on?... scratch

5Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 11:15

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

Pole aimugi, mul ei näidanud kuskil mitu sõna seal on!

6Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 15:00

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Esimeses lõigus oli üle saja sõna *luges üle* , ilmselt on norm koos.

7Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 15:01

Justin B. Light

Justin B. Light

Tore... Ma ise ei viitsi eriti lugeda.

8Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 15:03

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ega ma ka viitis aga koos on kindlasti..

9Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 15:04

Justin B. Light

Justin B. Light

Ma hakkan nüüd seda lugu hindama.

10Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 15:04

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Mhm.

11Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 16:36

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Supper. Mulle meeldis. (:

12Vanessa Ariana Henneberg Empty Re: Vanessa Ariana Henneberg Teis Sept 13 2011, 16:37

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

Thank you! Very Happy Vähemalt kellelegi meeldis!

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele