Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Miks nad mind ei mõista?? EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Miks nad mind ei mõista?? EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Miks nad mind ei mõista?? EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Miks nad mind ei mõista?? EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Miks nad mind ei mõista?? EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Miks nad mind ei mõista?? EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Miks nad mind ei mõista?? EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Miks nad mind ei mõista?? EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Miks nad mind ei mõista?? EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Miks nad mind ei mõista??

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Miks nad mind ei mõista?? Empty Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:16

Shane Gray

Shane Gray

Violette jooksis nuttes mingisse võõrasse kohta ja istus kuskile laua taha.

2Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:17

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

Ben jooksis mööda wevax'i kooli ringi ja leidis lõpuks Violette ''Mis sinuga juhtus?'' küsis Ben murelikult Violette kõrvale istudes.

3Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:19

Shane Gray

Shane Gray

OT: What? Ta on külas!

Violette vaatas Ben'i ahastusega ja lõi laua puruks. Siis tüdruk tõusis ja jooksis minema.

4Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:21

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

OT: Ma ei öelnud, et ta leidis ta sealt üles.

Ben püüdis ta kinni ''Kui sa minuga rääkima ei hakka jätan ma su.'' ähvardas Ben vaikselt kuigi tal ei ole tuju sellega tegeleda.

5Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:23

Shane Gray

Shane Gray

Violette vaatas Ben'i ja tiris enda poisi haardest lahti.

6Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:24

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

Ben püüdis ta jälle kinni ''Uuesti põgened ja siis on see läbi.'' ähvardas Ben uuesti ning hoidis pisaraid tagasi.

7Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:26

Shane Gray

Shane Gray

Violette puhkes nutma ja hakkas kirjutama. "Ma jooksin selle idioodi pärast ära! Kutsub mind hulluks! Kas Kay oli ka siis hull? Ma küll nii ei mäleta. Kui ta veel midagi ütleb, siis ma löön ta maha!"

8Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:27

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

''Mis ta ütles?'' küsis Ben ehmunult Violette poole vaadates ja pani juured ta jalgade külge, et ta ära ei saaks ning hoidis teda ikka veel enda käte vahel kinni.

9Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:28

Shane Gray

Shane Gray

Violette ohkas ja hakkas nuttes kirjutama. "Ta ütles, et ma olen hulluks läinud!"

10Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:29

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

Ben raputas pead ''Ma ei tea ise ka mis sul hakkas, aga ma tahan, et see lõppeks.'' ütles Ben ja teadis täpselt kelle poole pöörduda.

11Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:31

Shane Gray

Shane Gray

Violette vaatas poissi ja kirjutas: "Kelle juurde sa mind viid? Ega mitte mõne ülivõimsa?"

12Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:32

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

Ben raputas pead ''Carol on selline kes selliste asjadega tegeleb.'' vastas Ben ohates.

13Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:34

Shane Gray

Shane Gray

Violette'i suu vajus lahti ja tüdruk sai väga vihaseks. "ÄRA MITTE ÜRITAGI!" karjus ta. "Tema tegigi mulle selle haava! Ma ei lähe tema juurde enam kunagi!"

14Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:35

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

''Sa saad rääkida!'' hüüdis Ben rõõmsalt ja peatus ''Mis asja? Sa pole Carol'it sada aastat näinudki!'' ütles Ben üllatunult.

15Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:36

Shane Gray

Shane Gray

"Muidugi olen!" ütles Violette.

16Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:37

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

''Kuidas ta selle sulle tegi?'' küsis Ben murelikult. Ta ei plaaninudki minna oma parimale sõbrale selle eest kallale.

17Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:40

Shane Gray

Shane Gray

"Ma hakkasin kõri läbi lõikama, kuna sa olid just uimasteid võtnud. Ja ta tiris selle mu käest ära! Kahjuks riivas see päris hullust mu kaela ja tulemus on näha!" ütles Violette ja näitas haava.

18Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:41

Jonathan Andrew Steward

Jonathan Andrew Steward

Ben vaatas ehmunult Violette'i ''Kas sa ei saa aru, et ta ei tahtnud, et sa sureks?'' küsis Ben Violette'lt ning hoidis teda oma kätes.

19Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:52

Shane Gray

Shane Gray

Violette tiris enda vabaks ja läks välja.

20Miks nad mind ei mõista?? Empty Re: Miks nad mind ei mõista?? Laup Okt 01 2011, 18:53

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben ohkas ja jooksis vaimude ruumi.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele