Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Pime - Justini ja Heleni erateema

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

51Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:25

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Kogematta ei juhtu kunagi midagi. Jäta see meelde , kui sul on see võimalik.'' ütles Helen ja vaatas ringi .

52Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:28

Mr. Death

Mr. Death

"Kogemata juhtus kogu mu elu..." väitis Surm.

53Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:29

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''See kord jääb see kogematta ära.'' ütles Helen endale kindlaks jäädes .

54Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:30

Mr. Death

Mr. Death

"Sel korral jah..." ütles Surm kabineti vaadates. See oli just see kabinet, kuhu Justin oli läinud.

55Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:32

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ja edasi?'' küsis Helen , kes toolile istus .

56Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:34

Mr. Death

Mr. Death

"Edaspidi ma üritan neid kogemata juhtumisi vältida?" küsis Surm.

57Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:34

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Täpselt.'' ütles Helen .

58Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:35

Mr. Death

Mr. Death

"Kas sa tahad teada, kuida ma tekkisin?" küsis Surm sõbralikult. Ta ei viitsinud eriti Aafrikasse tapma minna.

59Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:36

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Mul aega on nii , et kuulata võib kah.'' ütles Helen muiates .

60Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:37

Mr. Death

Mr. Death

"Kas sa oled kuulnud universumi tekkimisest?" küsis Surm. Et tüdruk mehe jutust aru saaks, pidi ta seda küsima.

61Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:38

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Jaa.'' ütles Helen .

62Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:39

Mr. Death

Mr. Death

"Mina tekkisin koos sellega..." lisas mee kohe pärast tüdruku vastust. "Mina olin üks nendest kuumakeradest. Või õigemini, gaasikeradest."

63Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:40

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Huvitav.'' pidi Helen seda mainima.

64Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:42

Mr. Death

Mr. Death

"Ma kivistusin siis, kui seda tegi esimene kera. Varsti tekkisid kõik planeedid. Ja mina..." jutustas Surm. "Mina arenesin alles miljardite aastate pärast inimlikumaks. See oli siis, kui tekkis Maa."

65Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:43

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Olgu.'' ütles Helen ja vaatas ringi ning küsis ''Miks aeg seisab?''

66Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:44

Mr. Death

Mr. Death

"Et teised mind ei näeks," vastas Surm kähku. "Aga minu tekkimine oli suur kogemata. Mind ei tahetud teha, aga see kahjuks juhtus."

67Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:47

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Olgu , miks teised sind näha ei tohi?'' küsis Helen .

OT: ma pean minema hetkel , kuskil 5-10 minni pärast tagasi ;D

68Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:48

Mr. Death

Mr. Death

OT: Okey.

"Ei tohi lihtsalt," vastas Surm ja vaatas ringi.

69Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:58

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Olgu." ütles Helen.

70Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:59

Mr. Death

Mr. Death

Surm tõusis õhku ning kadus suure plahvatusega. Järsku hakkas aeg jälle liikuma ning kabineti uks tuli lahti. Sealt tuli välja Justin.

71Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 18:01

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen istus ja passis .

72Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 18:01

Mr. Death

Mr. Death

Justin jooksis toolid juurde, ksu Helen oli ning hüüdis: "Ma näen jälle!"

73Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 18:02

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

"Lahe." lausus Helen.

74Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 18:06

Mr. Death

Mr. Death

"Miks sa ei rõõmusta?" küsis Justin, kellele oli tüdruku käitumiste erinevus silma jäänud.

75Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 3 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 18:10

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

"Arst aitas sind lihtsalt , tore." lausus Helen ja tõusis.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele