Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Be positive. (Ragazza ja Chris'i era)

+3
Shane Gray
Lexy Raven Worsnop
Ragazza Potente
7 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

1Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:03

Külaline


Külaline

Chris kõndis koridoris ja lõi mingit kivi mille ta oli jalanõu seest leidnud.

Ragazza Potente

Ragazza Potente

Ragazza hüppas aknast sisse. Oli kaunis hommik ning päike paistis. Täpselt selline ilm, mis Ragazzale meeldis. Ragazza nägi eemal üht poissi, kuid ei teanud temast välja. Selle asemel ta võttis hoopis juustest lille ning pani ta põrnadale kasvama.

Külaline


Külaline

Chris võpatas kui nägi noort tüdrukut aknast sisse hüppamas ''Ossa, sa väikene ehmatasid mind!'' ütles Chris ja naeratas.

Ragazza Potente

Ragazza Potente

Ragazza naeratas poisile ning muutis lille hernekaunaks, mille ta ka kohe lahti tegi. Kui herned olid otsas, tekitas tüdruk veel ühe lille.

Külaline


Külaline

Caleb hakkas tulega mängima ja vaatas korraks väikese tüdruku poole ''Käid siin koolis?'' uuris Chris uudishimulikult tüdrukult.

Ragazza Potente

Ragazza Potente

Tüdruk noogutas ning hüppas ühest lahtisest uksest sisse.

Külaline


Külaline

Chris läks tüdrukule järgi ''Kuhu sa lähed?'' küsis Chris ja vaatas toas ringi.

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Ma ei tea..." ütles tüdruk häälel, mis sarnanes Armastuse omaga, aga oli palju lapselikum.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Mis su nimi on?'' küsis Chris siis uue küsimuse mis tundus sõbralikum.

10Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:48

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Ragazza," vastas tüdruk.

11Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:50

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Huvitav nimi.'' arvas Chris ''Ma olen Christian.'' ütles siis Chris oma nime naeratades.

12Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:53

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Jah, ma tean... See on itaalia keeles," ütles tüdruk toa ust kinni pannes.

13Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:56

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Mida see tähendab?'' küsis Chris siis tüdrukult tema nime tähendust.

14Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:59

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Tüdruk..."pomises Ragazza.

15Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 17:59

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Chris noogutas ''Kui vana sa oled?'' küsis Chris ja vaatas mõtlikult tüdrukut.

16Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:00

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Kuuene..." vastas tüdruk.

17Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:01

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Aw, nii armas oled.'' ütles Chris armsalt naeratades.

18Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:02

Ragazza Potente

Ragazza Potente

"Aga kui ma vihaseks saan, võin ma su ära tappa..." väitis tüdruk.

19Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:26

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Chris vaatas ehmunult tüdrukut ''Miks sa mind ära peaksid tapma?'' küsis Chris väriseval häälel. Tal läks tuju nulli ähvarduse pärast. Ta vihkas ähvardusi ja vägivalda.

20Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:27

Shane Gray

Shane Gray

OT: Kui ta VIHANE on!

21Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:32

Külaline


Külaline

OT: Jah, aga miks just tema.

22Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Kolm Sept 21 2011, 18:37

Vanessa Ariana Henneberg

Vanessa Ariana Henneberg

OT: Ta venna oma! Tal on nii haiged tegelased!

23Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Nelj Sept 22 2011, 16:53

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza vaatas kaasõpilast imeliku näoga. "Ma pole öelnud, et ma su ära tapan! Ma ütlesin, et kui ma vihaseks saan... Igatahes, ma olen väga võimas elemenditaltsutaja..." ütles tüdruk.

24Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Nelj Sept 22 2011, 16:54

Shane Gray

Shane Gray

ot: kEDA HUVITAB?

25Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Empty Re: Be positive. (Ragazza ja Chris'i era) Nelj Sept 22 2011, 16:55

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Mida sa ajad?

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele