Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooliOtsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Teis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Laup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Nelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Reede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Püh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Püh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Püh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Reede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Laup Okt 01 2011, 17:05
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Ja ikka vales pesuruumis - Isise ja Justini erateema

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Isis koperdas üpris uniselt mööda uut kooli ringi. Neiul polnud ennem mahti olnud seal ringi vaatata, ja ta oli ka vahetpidamata kuskil metsas ringi joostes kaks päeva järjest üleval olnu. Nüüd oli Nigra juba vahepeal mõned tunnid maganud, ja tüdrukul oli üpris unine padjanägu peas. Koperdades suvalistest ustest sisse leidis ta lõpuks selle mida otsis- pesuruum. Tüdrukule ei tulnud mõtesegi, et see võib olla vale pesuruum. Hetkel oli tal ka sellest kama. Kraanikausite juurde koperdades keeras ta pimesi pooled kraanid lahti, enne kui taipas, et vesi juba jooksed.

OT: Justin.

Vaata kasutaja profiili
Justin astus pesuruumi. Kui ta seal tüdrukut nägi, mõtles poiss, kas ta oli ikka õigesse kohta tulnud. Justin astus korra uksest välja. Uksel oli silt: "Poiste pesruum". Justin kehitas õlgu ning läks ühe kraani juurde. "Tere!" ütles ta võõrale tüdrukule.

Vaata kasutaja profiili
Isis kes oli just ühe lahtikeeratud kraanikohale nägu pesema kummardunud ehmatas ennast kellegi võõra häält kuuldes haigeks. End hoobilt sirgu ajades suutis ta pea vastu kraani ära lüüa. Vandudes tõstis ta kergelt vesise pilgu. "Tere jah." pomises ta siis võõrast õieti nägemata.

Vaata kasutaja profiili
"Mida sa siin teed?" küsis poiss ning tõusis. Ta polnud alustanudki seda, mida ta tegema hakkas. Justin tundis, kuidas tal taskus telefon värises. Kuna värin oli lühike, oli aru saada, et talle oli sõnum saadetud. Poiss võttis telefoni välja ning luges sõnumi läbi. Siis kirjutas ta midagi vastu ning pani telefoni taskusse tagasi.

Vaata kasutaja profiili
OT: Su tegelastele saatetakse ikka väga tihti sõnumeid..

"Ei näe või?" küsis Isis vastu jätkuvalt pead hõõrudes, hakkas ta nägema, kellele otsa vaatas. Poiss muidugi, alles hetkepärast jõudis Isis'ele kohale, et ta on väga tõenäoliselt vales pesuruumis, kuid tüdrukul oli sellest jätkuvalt suva. Uuesti ikkaveel lahti keeratud kraani kohale kummardudes, pesi ta kiirelt näo puhtaks, enne kui end uuesti sirgeks ajas.

Vaata kasutaja profiili
OT: Mm... Vahel.

"Ei... Ma mõtlesin, et mida sa teed POISTE PESURUUMIS?!" küsis poiss vihaselt ning ohkas. Poiss läks ühe seina juurde ning tõmbas ühe kivi seinast välja. Kivil oli õrnalt näha mingi number. Seal oli "13". Kui kivi lõplikult välja tuli, oli seal ava. Ava sees olid rätik ning muud pesemisasjad. Justin võttis need välja ning pani kivi tagasi. Siis lukustas ta selle võtmega. Seejärel läks ta ühte pesukabiini.

Vaata kasutaja profiili
OT: Robert sai ükskord vist ühe teema jooksul 3-4 sõnumit..

"Ära närva." sähvas Isis, kui võõras vihastas. "Ega see mingi surmanuhtlusega karistatav ole." pilkas ta siis, uuesti kraanikohale kummardudes, ning paar lonksu vett juues, enne kui kraanikinni keeras, ning siis hetke otsivalt ringi vaatas. Ega tema ju ei teadnud, et võõras oli kabiini läinud.

Vaata kasutaja profiili
OT: Aa, siis küll. Aga tema on ju direktor.

Justin pesi end ruttu ära ning kuivatas end. Tavaliselt on pesuruum tühi, seega ta saab väljaspool kabiini riidesse panna. Kuid sel korral pidi ta seda kabiinis tegema. Kui ta oil valmid, tuli ta välja ning ütles: "Vahet pole!"

Vaata kasutaja profiili
OT: No jah, seda ka muidugi.

"Millel pole vahet?" küsis Isis kellel polnud aimugi, millest võõras nüüd rääkis, ning see tegi neiule kahtlasel kombel nalja. "Muretsed privaatsuse pärast?" uuris ta siis täiesti lambist, küsides esimese küsimuse mis pähe sattus. Ja see oli tegelt ju loogiline ka? Ega tüdrukud just koguaeg poiste pesuruumides ei koppida.

Vaata kasutaja profiili
"Ei!" ütles Justin ning võttis seinast taas kivi välja. Nüüd pani ta asjad avasse tagasi. Siis asetas poiss kivi oma õigele kohale ning lukustas kivi. Siis läks ta ühe pildi juurde, millel oli mingi kummaline sang küljes. Ta tõmbas pildi sanga abil lahti. Ka seal oli mingi ava. Aga see oli väga suur. Kuidagi kummaliselt suur, arvestades seda, et seal sees oli ainult üks väike märkmik. Justin kijrutas sinna midagi ning pani märkmiku tagasi. Siis lükkas ta pildi kinni.

Vaata kasutaja profiili
"Arvestades kõiki neid linke, maale ja neid kivisid, mis siin on, on see ilmslet üpris salapärane koht." oletas Isis. "Seega, ei saa ma aru, miks on vaja panna märkmik sellisesse suurde kohta, samas kui see oleks palju edukamalt peidus voodiall." arutas ta rohkem endamisi tundes rõõmu, lihtsalt rääkimisest.

Vaata kasutaja profiili
"See pole minu oma. Ja pealegi, see oli siin juba enne minu kooli tulekut," vastas Justin ning ohkas. Siis istus ta pingile ning pani kraani jooksma. Ta tekitas elektrist klaasi ning lasi sinna vett joosta. Siis jõi ta vee ära.

Vaata kasutaja profiili
"Aga ikkagi, sinna maalitaha võiks midagi palju suuremat mahutada." arutas Isis, saamata ise ka aru mille kallal ta nüüd irisema kukkus. Vaatates klaasi, mis võõras tekitas, pidi tüdruk panema vastu tungile pritsida kõik vesi selle seest poisile näkku. Oli oleks alles nalja saanud.

Vaata kasutaja profiili
"Pole minu teha," väitis poiss. Kui talle vesi näkku lendas, vaatas Justin vihaselt tüdrukut. Kuid ta rahunes kiiresti ning ütles: "Mina olen Justin!"

Vaata kasutaja profiili
OT: Isis ei lennutanud seda Justinile näkku :/
Vaatates klaasi, mis võõras tekitas, pidi tüdruk panema vastu tungile pritsida kõik vesi selle seest poisile näkkuViimati muutis seda Isis Nigra Nox (Laup Okt 01 2011, 17:03). Kokku muudetud 1 kord

Vaata kasutaja profiili
OT: Vabandust...

Vaata kasutaja profiili
OT: Elab üle.

Vaata kasutaja profiili
OT: Postitad midagi vastu?

Vaata kasutaja profiili
OT: Jah kohe.

"Justin. Nagu see Biiber? Kohutav." kukkus Isis järgmise teema kallal võtma, mõtlematagi sellele, et võiks nüüd vastu oma nime öelda.

Vaata kasutaja profiili
"Justin Bieber Light..." ütles poiss vihaselt. Millegi pärast tuli talle sel hetkel meelde Rachel. Ta muigas ning hüppas saltoga basseini.

Vaata kasutaja profiili
"Beiber, Feiber." lausus Isis mõnitavalt, ning liikus basseini äärde, kui poiss sinna sisse hüppas. "Ja selle kohta ütleks ma: Halb valik." lausus ta siis deemonliku naeratusega, pannes suurema osa veest jäätuma, jättes selle osa, mis Justini ümber oli vedelaks, ning normaalse temperatuuri juurde.

Vaata kasutaja profiili
Justin naeratas salakavalalt ning muutis vee elektriliseks. Siis võttis ta elektri välja ning lasi selle tüdruku poole. Ise ta aga vajus vee põhjas ja tuli salaaugust välja.

Vaata kasutaja profiili
OT: No krt. Palju siin on neid "kummalisi" ja "salapäraseid" ja "mingeid" kĺuuke? Peaks sellekohta teema tegema..

Isis astus kergelt paar sammu kõrvale, pannes seejärel kogu vee jäätuma, astus teid klaas siledale jääle, püüdes selgusele jõuda, kas Justin on või ei ole seal jää all.

Vaata kasutaja profiili
OT: See viimane oli turvalisuse jaoks tehtud.

Justin hiilis kuidagi ühte kabiini ning pani ukse vaikselt lukku. Seal võttis ta aga telefoni välja.

Vaata kasutaja profiili
OT: Ja kui see lahti teha voolab ju kõik vesi sealt kaudu välja?

"Telefooni ära, meil on tund." teatas juba kabiinide vaheseina otsa roninud Isis lustakalt aimates järgi õpetaja häält. Sirutades käe poisi poole, liikus ta sõrmedega paralleelselt kolm veespiraali, mis kergelt, telefooni poisi pihust välja libistasid, ning täiesti kuvalt Isis'e kätte tõid.

Vaata kasutaja profiili

Sponsored content


Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele