Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli

Otsi

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Teis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Laup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Nelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Reede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Püh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Püh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Püh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Reede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]

Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Laup Okt 01 2011, 17:05
Affiliates
free forum

You are not connected. Please login or register

Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema

Mine lehele : 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Esther sammus keksides vaimude ruumi ja lõi ühele vaimule vastu jalga.''Hei, vaata ette.'' ütles Vaim. ''Whatever.'' ütles Esther ja pööritas silmi.

Viimati muutis seda Esther Matkinson (Laup Okt 01 2011, 20:34). Kokku muudetud 1 kord

Vaata kasutaja profiili
OT: *Sahara

Sahara keerles graatsiliselt mööda koridori ümisedes endamisi nõidusliku viisi keerlesid neitsi veripunased juuksed ta ümber, tehes kõik veel kummalisemaks. Suvalist ust avades, koperdas neid vaimuderuumis otsa minglie allameetrilisele plikale. "Ou, vaata kus sa seisad." sähvas ta.

Vaata kasutaja profiili
''Vahi ise.'' ütles Esther kurjakuulutavalt naeratades. ''Järjekordne deemon?'' küsis Esther naeratades.

Vaata kasutaja profiili
"Ära irvita plika." lausus Cat külmalt, libisedes sujuvalt võõrast eemale. "Arvestades sinu kasvu, mina endast suurematega mölisema ei läheks." lausus ta siis samal toonil astudes ruumiteisse otsa.

Vaata kasutaja profiili
''Kkhm...'' kõgistas Esther naeratades. ''Ma pole väike, ma olen 14 aastat vana.'' ütles Esther naeratades.

Vaata kasutaja profiili
"Ja ma olen ameerika president." lausus Šandra irooniliselt. "Olgu sa kas või 30 aga väikest kasvu oled sa ikkagi, sinust saab ka kolme aastane jagu." lisas ta siis pilkavalt.

Viimati muutis seda Saharašandra Stark (Laup Okt 01 2011, 20:37). Kokku muudetud 1 kord

Vaata kasutaja profiili
OT: PresiDent*

Vaata kasutaja profiili
''President, kõkhmm...'' ütles Esther. ''Sa pole mind näinudki.'' ütles Esther. ''Inimestega halvasti suhelda on nice.'' lausus Esther naeratades.

Vaata kasutaja profiili
OT: Parandasin.

"Näen ju, oled selline väike ja kõhetu." lausus Sahara endise külmusega. "Tead, see, et sa oma pudikeelde inglisekeelseid sõnu topid ei tee sind lahedamaks, ja suuremaks." lausus ta siis. See nice lihtsalt ei sobinud sinna lõppu.

Vaata kasutaja profiili
''Ma ei tahagi lahe olla.'' lausus Esther. ''Ega minagi pole nii tore.'' ütles Esther külmalt.

Vaata kasutaja profiili
"Ära taha siis." kehitas Sahara õlgu. Polnud tema asi. "Vot kus ülestunnistus." lausus ta siis jälle üle leierdatud irooniaga.

Vaata kasutaja profiili
''Siin ei leidu hullemaid inimesi.'' ütles Esther ja naeratas kurjalt.

Vaata kasutaja profiili
"Loll oled, vaat mis." lausus Catheline lihtsalt, end taas edasi keerutades, punane miniseelik sellekäigus keerlemas samamoodi nagu juuksedki.

Vaata kasutaja profiili
''Ise oled ka ju, miniseelik.'' ütles Esther ja naeratas pead kaldu ajades.

Vaata kasutaja profiili
"Ja mis siis, kui olengi, jupats?" küsis Sahara, leegid nahal mänglemas, muutes tüdruku üleni punase ning oranži kirjuks.

Vaata kasutaja profiili
Esther Matkinson, tegin paranduse teema pealkirjas lühendite kasutamise eest. //Justin Bieber Light\\

Vaata kasutaja profiili
''Sa tahtsid siia tulla või mitte?'' küsis Esther naeratades kurjalt.

Vaata kasutaja profiili
"Kuhu?" küsis Sahara nagu möödaminnes. Ega tema ju teadnud millest juppats nüüd rääkis.

Vaata kasutaja profiili
''Võlukooooli...'' karjus Esther kurjalt. ''Ja ma pole jupats esiteks, ma olen Esther.'' lausus Esther ja tegi kõik aknad lahti.

Vaata kasutaja profiili
OT: See viimane lause oli ebavajalik, ega su tegelane mingi mõtete lugeja pole.

Vaata kasutaja profiili
OT: Ta ütles ka ju ennem jupats.

Vaata kasutaja profiili
OT: Ja see oli ennem nüüd ta ju ei ütelnud? Seega, su tegelase vihastamine on ebavajalik.

Vaata kasutaja profiili
OT: Ta jätab meelde ja ta räägib seda mis tema jutuga klapiks.

Vaata kasutaja profiili
OT: Midaiganes, ma ei viitsi rohkem kobiseda.

"Ära kärgi minimõrvar." sähvas Sahara pahuralt. No küll mõned olid endast ikka heal arvamusel. "Olgu su nimi kasvõi Eldur, jupats oled sa ikka väike li*u." lisas ta siis nagu möödaminnes.

Vaata kasutaja profiili
''Jube suu...'' irvas Esther röömsalt. ''Aga kas siis sina oled suur?'' küsis Esther kurjalt kuid ka - kavalalt.

Vaata kasutaja profiili

Sponsored content

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next