Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Tähtis - Danny ja Megan'i erateema

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

26Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:32

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ja mina sind ka.'' naeratas Megan.

27Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:34

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas ning suudles Megan'it.

28Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:35

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan suudles Dannyt vastu ja muigas.

29Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:39

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny muigas ka läbi suudluse ja asetas end diivanile pikali nii, et Megan tema peal oleks.

30Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:41

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan kukkus Danny pealt diivanilt maha ja sai oma seljale jälle haiget. ''Mis toimub?'' vandus Megan.

31Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:42

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeris ja läks ise Megan'ile peale ''Ma ei tea!'' ütles Danny muiates.

32Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:47

Megan Foreva

Megan Foreva

''Loodan oma pead mitte ära lüüa.'' ütles Megan.

33Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:48

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeris ''Kas sa jaksad minu raskust kannatada?'' küsis Danny.

34Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:51

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ma olen juba liigagi palju mehi maha löönud.'' ütles Megan.

35Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:52

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Tore.'' ütles Danny muiates ja tõstis Megan'i omale sülle ning istus diivani peale, läks pikali ning tiris Megan'i oma peale ning suudles teda.

36Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:53

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan suudles teda vastu ja eemaldus. ''Ma loodan, et ma vihast sind maha ei löö.'' ütles Megan.

37Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:55

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Miks sa enda tuleviku mehe maha tahad lüüa?'' küsis Danny naerdes Megan'ilt.

38Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 13:35

Megan Foreva

Megan Foreva

''Mina ka ei tea.'' ütles Megan ja suudles Dannyt.

39Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:11

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny suudles Megan'it muiates vastu ning kuulis kuidas keegi ta ust tagus, aga ei pööranud sellele tähelepanu.

40Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:12

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan eemaldus ja küsis : ''Iga kord keegi toksib su uksele?''

41Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:15

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny kehitas õlgu ''See võib ka ...'' ei jõudnud Danny lõpetada ''Danny tee lahti, Bon Jovi on siin taga!'' karjus Ben ning jätkas ukse tagumisega.

42Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:18

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan purskas naerma ja ütles : ''Kuule Bon Jov'i. Mine parem ja kummita kedagi teist!'' irvitas Megan ikka ja jälle.

43Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:20

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ma ei saa, mul on tüdrukutega probleeme ja alati on Danny minu jaoks olemas kui mul sellised probleemid on!'' karjus Ben ning jäi tagumisega vait ''Mine räägi James'iga!'' vastas Danny talle.

44Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:22

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan läks ukse juurde ja tegi selle lahti. ''Tule räägi Marsiga.'' pakkus Megan ja istus diivanile.

45Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:25

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Ben'i silmad punetasid ning ta jooksis Danny'le peale ''Kurat see Violette käib mulle nii närvidele!'' karjus Ben peaaegu nuttes. Danny kortsutas kulmu ''Ma tean, ta lõi sind niisama.'' ütles Danny noogutades.

46Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:26

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ei vea,'' ütles Megan.

47Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:29

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Ben ohkas tüdinenult ''Ma ei viitsi temaga enam jamada vaid olen vallaline!'' ütles Ben õrnalt muiates ''Lõpuks saan niisama tüdrukutega keppida.'' lausus Ben ja istus Megan'i ja Danny vahele meelega.

48Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:30

Megan Foreva

Megan Foreva

''Oi mis jama sa endale kokku keerad.'' ütles Megan.

49Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:31

Shane Gray

Shane Gray

OT: :O Kas keegi minu omadest võib siia tulla?

50Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 2 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:33

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ammm, okei ... :S

''Ma ei viitsi tegeleda tüdrukuga kes mind niisama lööb.'' ütles Ben ning tõusis ja läks Danny kööki, et endale õlu võtta.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele