Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Miks ma ültse ballile läksin? EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Miks ma ültse ballile läksin?

5 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Miks ma ültse ballile läksin? Empty Miks ma ültse ballile läksin? Laup Okt 08 2011, 18:53

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Violette jooksis enda tuppa ja lõi ukse pauguga kinni. Tüdruku pisarad olid tüdruku näo must-valgeks teinud. Violette kukutas end voodile ja tegi padja meigist täitsa mustaks.

2Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Laup Okt 08 2011, 19:04

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Ben oli Violette ukse taga ning oli valmis temale kogu loo ära rääkima. Ben hingas sügavalt sisse ja tegi ukse lahti ja sulges selle hääletult ning istus Violette voodi äärele ''Ma pole enam Ellie'ga koos, sest ta on muutunud, Lexy'ga oli mul mõte koos olla, aga ta sai omale Carl'i ning sina süüdistad mind mingis asjas mida ma pole sulle isegi teinud!'' seletas siis Ben vaikselt Violette'le nii, et ta kuuleks ja silitas ta selga.

3Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 04:43

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Sa ise ütlesid mitu päeva tagasi, et jätad mu maha ja lähed Lexy juurde." ütles Violette vihaselt. "Ja siis ma kuulsin, et Lexy'ga ei tule midagi välja ja sa läksid Ellie juurde jälle!"

4Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 06:48

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Ben noogutas ''Ja siis ma sain aru, et Ellie oli muutunud ja siis ma tulin sinu juurde, aga kuigi sa jäid asju kahtlustama ei tahtnud ma sinuga enam olla.'' seletas Ben uuesti ja muigas õrnalt.

5Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:30

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Violette tõstis pea padjalt ja vaatas enda hõbedaste silmadega poisile otsa. Siis vaatas ta patja. Tüdruk ehmatas, nähes seal kahte musta laiku.

6Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:31

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben muigas korraks ''See juhtub kui tüdrukud end meigivad.'' oskas Ben ainult öelda.

7Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:39

Nate Gray

Nate Gray

Violette vaatas korra patja ja siis poissi. Tüdruku enda üllatuseks lükkas ta poisi jalaga voodist alla.

8Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:42

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben kukkus tagumikule ''See oli ka vajalik.'' ütles Ben ja jäi maha istuma, jalad oma kõhu vastu tõmmates ja läbi pükste aukude oli ka näha tema põlvede tatoveeringuid milleks olid kaks smaili.

9Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:44

Nate Gray

Nate Gray

Violette vaatas poissi ja puhkes naerma.

10Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:45

Myca Gardner

Myca Gardner

''Oot mis on nüüd?'' küsis Ben kulm kortsus. Kas Violette on ta peale pahane veel või naerab selle üle mis just juhtus?

11Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:47

Nate Gray

Nate Gray

Violette näitas naerdes poisi põlvedele.

12Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:51

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben naeratas ''Need on tatoveeringud muide.'' ütles Ben ausalt. Valus oli teha, aga purjuna ei tunne ju midagi.

13Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:52

Nate Gray

Nate Gray

"Arvata oli!" ütles Violette, üritades naermist lõpetada.

14Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:57

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben kortsutas kulmu ''Nii naljakas on siis?'' küsis Ben enda põlvi silmitsedes.

15Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 08:59

Nate Gray

Nate Gray

"Ei..." ütles Violette ingli näo pähe tehes.

OT: Sad Ma nii vihane selle tüdruku peale kes seal saalis on... (mis ta nimi oligi)

16Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 09:01

Myca Gardner

Myca Gardner

OT: Cheriie. Tema on Ben'i maitse alles! Ben leidis oma unistuste tüdruku Very Happy

Ben naeratas ''Tore.'' arvas Ben ning tõusis.

17Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 09:03

Nate Gray

Nate Gray

OT: Sad Siis Violette teeb ikkagi enesetappu... :/

Violette heitis pikali ja põrnitses lage.

18Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 09:05

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben naeratas ja lehvitas Violette'le ust lahti tehes.

19Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 09:06

Nate Gray

Nate Gray

Violette ei teinud poisist väljagi, sest tal oli selline tunne, et poiss armastab kedagi teist.

20Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 09:09

Myca Gardner

Myca Gardner

Ben sulges ukse ja läks ballile tagasi.

21Miks ma ültse ballile läksin? Empty Re: Miks ma ültse ballile läksin? Püh Okt 09 2011, 10:25

Nate Gray

Nate Gray

Violette ohkas ja puhkes nutma.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele