Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Niisama... vist - Justini ja Heleni erateema

3 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Robin

Robin

Justin kõndis niisama. Ta vaatas maha, seega ta ei näinud, et läks tüdrukute pesuruumi. Poiss istus vaikselt aknalauale.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen kõndis rätik õlal pesuruumi ja oleks peaaegu pluusi seljast ära võtnud kuid märkas Justinit ja kūsis ''Mis sa siin teed?"

Justin B. Light

Justin B. Light

"Oih..." pomises Justin kui nägi, kuskohas ta on. Poiss tõusis püsti ning hakkas lahkuma. Ta ei pannud isegi tähele, et tüdruk, kes temaga rääkis oli Helen.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ainult muigas ja läks kraani juurde, et nägu ära pesta.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin vaatas veel tagasi. Kui ta aru sai, et tüdruk on Rachel, läks poiss tagasi aknalauale.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen keeras kraani vee jooksma ning pesi näo ja hambad ära , keeras vee kinni ja kuivatas näo ning lausus natuke pettunud häälega "Ma arvasin, et oled mu ära unustanud. Kuid tundub, et tunned mu veel ära!"

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma olen kaua... Ma käisin Inglismaal," vastas poiss ning võttis taskust ühe karbi. Selle peal oli kuldne kiri: "Rachel Helen Randow". Justin avas karbi ning seal sees oli väike kahekorruselise bussi mudel ning selle sees olid poiss ja tüdruk. Poiss oli täpselt nagu Justin ning tüdruk oli nagu Rachel.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Rach ei pannud midagi tähele vaid otsis oma teksade taskust juba pikemat aega midagi.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin vaatas tüdrukut ning lõi siis karbi pauguga kinni. Siis pani poiss selle tagasi taskusse ning tegi akna lahti.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ehmatas , kui mingi asi pauguga kinni löödi ja tõmbas käe taskust välja , kuid ta polnud leidnud seda , mida otsinud oli .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mida sa otsid?" küsis Justin Racheli juurde minnes. Ta oli juba tükk aega vaadanud, kuidas tüdruk oma taskutest midagi otsib.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Enam ei otsi midagi.'' pomises Helen ja toetas end vastu seina jalanõusi vaadates .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mm... Okey," pomises Justin. "Aga mul on tegelikult üks mõte. Äkki..."

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Äkki mida?'' küsis Helen , kuid ei tõstnud pilku Justini poole vaid vaatas ikka oma jalanõusi .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma mõtlesin, et kui sa sellega nõus oled, peame pulmad ilma mingi suure trallita. Kutsume ainult parimad sõbrad... Aga kui see ettepanek sulle ei sobi, siis..." pakkus Justin, kuid jättis viimase lause lõpetamata, kuna ei osanud sinna ühtegi sõna sobitada.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Sa koguaeg oma pulmadega , ma ei taha neid lähi ajal , sorri , aga siiski ma olen alles 17.'' pomises Helen pahaselt ja hakkas ukse poole liikuma , ta oli tüdinud juba pulma juttudest .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma tean... aga ma ei räägi neist kogueag... kui sa pole märganud," ütles Justin midagi solvunu ja vihase vahepealse emotsiooniga. Ta polnud enam üldse kindel, kas midagi välja tuleb, kuna ta tundis, et midagi on nende suhtes väga valesti.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Ahah.'' pomises Helen ja jäi ukse juurde seisma .

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin vaatas aknast välja. Poissi ehmatas lind, kes lendas kiiresti tema poole, kuid lendas vastu akent surnuks. "Oih," pomises Justin ja tegi akna lahti. Lind, kes oli akna külge jäänud, lendas nüüd vastu kõrvalasuvat akent. See oli tuletaltsutamise klassi aken ning seal käis just tund.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ehmatas , kui lind vastu akent lendas , kuna oli ukse juurde mõttesse jäänud , kuid toetas siis vastu seina ja vaatas oma jalanõusi ning jäi taas mõttesse .

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin pani taas akna kinni ning kukkus tänu sellele aknalaualt alla. Kuna aknalaua ja põranda vahe oli kõrge, tekitas ta enda alla elektripadja.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ehmatas , kui ta telefon põrises , ta võttis selle taskust välja , kuid lõpetas kõne , tal polnud soovi oma kasuisaga matustest rääkida ning pani telefoni tasku tagasi ja istus maha .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Niisiis..." ütles Justin. "Mis siis saab?"

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Mis mõttes?'' küsis Helen ja võttis pahuralt taskust jälle põriseva telefoni ning pani kõne kinni .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma ei tea..." sõnas poiss. "Oleneb valikutest."

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele