Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema.

4 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Dragona jalutas juba üpris kaua mööda kooli koridore leidmata kedagi tuttavat. Lõppuks võttis neid suuna õue. Seal oli vähemalt midagi teha. Näiteks purskkaevu juurde minna, mida tüdruk ka tegi. Elu oli kohe palju ilusam kui Wandere purskkaevu äärele istus ja käe vette pistis. Oli küll juba talv? ja päris külm, kuid sellegi poolest, polnud elemental loobunud oma seelikust ja T-särgist. Siiski oli jahe, ja T-särgi peale oli keeratud üks paksem sall.
Kätt vees keerutades hakkas ta looma mustreid. Vee mustreid, üks keerulisem kui teine.

Michael Bublé

Michael Bublé

Michael tuli võlupargist. Kaugel märkas ta tüdrukut, kes tundus olevat päris ilus. Kuid selles ei saanud kindel olla, kuna väljas oli pime. Kohe hakkas taas vihma sadama. Kahjuks oli selle aasta talv väga vihmane. Lund polnud Wevax'i alal üldse. Või vähemalt polnud nähtaval. Michael läks purskkaevu juurde. Enne, kui ta tüdrukuni jõudis, mõtles ta, mida öelda. Varsti ta ka läks. "Milline jube ilm..." ütles poiss.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Dragona võppatas võõrast häält kuuldes ja vee mustrid lagunesid hoobilt. Kiirelt ringi vaatates märkas ta ka kõnelejat. Vihma oli uuesti sadama hakkanud, kuid Dragona't see ei heidutanud, tõmmates salli endale tihedamalt ümber lausus neid kergelt naeratades. "Ilmal pole midagi viga." ei ilmal polnud kunagi midagi viga. Iga ilm oli millekski hea, ja ei saa ka eitada, et vee elementalile vihm meeldis.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Noh, aga minu arust võiks lund sadada," mainis Michael. Siis pani ta käe vette. Vesi oli päris külm. Huvitav, kui soe põhjas on. Kui arvestada seda, et purskkaev on põhimõtteliselt põhjatu. See tähendab, et kuskil allpool on väga soe. Seetõttu hüppas poiss vette. Tõesti, umbes 10 meetri sügavusel oli päris soe.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Wandere avas just suu, et nõustuda sellega, et lund tõesti võiks sadada, kuid juba kadus võõras vette. Isabel võdistas kergelt õlgu. Sel ajal kui tema käega vees sulistanud oli, oli seal ikka päris külm. Neiu enda oletuste järgi pidi põhjas hoopis külmem olema, aga tema loogika vedas teda tihti alt. Tüdruk nõjatus oma istekohal rohkem vee kohale, püüdes näha kuhu mees kadunud oli.

Michael Bublé

Michael Bublé

Michael tekitas tuld, et oleks valgem. No tõesti, ta oli sattunud mingisse... Kalade? keskpunkti. Michael tekitas elektrit ja läks siis veekeerisega taas pinnale. "Alla on soe," pomises mees. Siis lasi ta veel paar elektrilaengut alla, kuid tundub, et kalad olid kadunud.

OT: Umbes selline keeris, aga teistpidi:

Kullakallis vesi - Dragona ja Michael'i erateema. Tornado-2

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

OT: Ilus Very Happy

Wandere jälgis kuidas võõras uuesti veest välja tegi, ja ee.. Kalu praadida püüdis? Selline mulje nendest vette saatetud elektrilaengutest tüdrukule jäi. "Tõesti?" küsis Wanda. Tema loogika järelikult ei pidanud paika, mis teha. "Sul külm ei ole nii?" lisas Bella siis veel ühe küsimuse. Poiss oli ikkagi ju riietega vette läinud? Ja nüüd veest väljas pidi küll külm olema ju, isegi kui seal purskkaevu põhjas soe oli olnud.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Oota," ütles Michael ja astus välja. "Veidi." Siis tekitas ta enda ümber tuleringi, mis talle järgnes. "Niisiis. Minu nimi on Michael. Bublé," sõnas ta. Siis vaatas poiss taas purskkaevu. Paar kala oli küll pinnale ilmunud, aga enamus oli siiski pääsenud.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Wandere võttis õrnalt ühe pinnale tõusnud kala sabast kinni. Vaatates toda hetke hindavalt lasi ta soomustega kaetud kehal uuesti vette plartsatada. "Meeldiv tutvuda, ma olen Wandere." tutvustas neid ennast siis tagasi Michael'i poole pöördudes. Viisakus oli voorus millest Bel lahti ei saanud, kui ka tahtnud oleks.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Huvitav nimi..." sõnas Michael. Ta polnud sellist nime varem kuulnudki. Siis lõi ta jalaga ühe kivi pihta nii, et see tulle lendas. Kummaline oli see, et kivi oli sellist liiki, mida ei saa põletada, kuid tules see siiski põles ära. "Nojah..." pomises mees.

OT: Kas sa muudaksid palun tegelase ankeedis ära need valged osad. Teist värvi, ma mõtlen.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Wandere naeratas vaid jälle ning pöördus siis vee poole. Kingad ja sokkid kiirelt jalast ära tõstis ta oma jalad jääkülma vette. Vesi nooruki jalgade ümber muutus hoobilt soojemaks, ning Dragona hakaks vormima jälle mustreid mida ta niiväga armastas. Tüdruku sinised silmad kiirgasid kergelt, ja elementali nahale ilmus sinine läige, enne kui see veekarva läbipaistvaks muutus. Täielikult oma elemendiks muutudes nägi ta välja rohkem nagu jääskulptuur millele on riided selga pandud.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Mida p****t?" küsis Michael. Ta polnud sellist asja kunagi näinud. "Kuidas sa seda teed?"

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

Wandere võppatas jälle, seekord Michael'i ropendamise peale kuna see tuli ootamatult. Nägu poisi poole pöörates lausus ta muigega. "Järelikult pole sa ühegi vee-elementaliga kokku puutunud." lausus ta lihtsalt. Tegelikult kadestas tüdruk neid elementaleid kelle valduses oli tuli. Nood võisid puhtaks leegiks muutuda, ja see oli Dragona meelest veel eriti ilus, kuigi ta poleks mingi hinna eest oma elementi tule vastu vahetanud.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Ei ole jah. Kuigi... Materjali-elementaalidega küll. Ta muutus autoks. Ja plahvatas. Kahjuks," rääkis Michael. "Ma olen ise ka pooleldi elementaal. No okey, mitte pooleldi. Umbes veerand. Üks veerand on veel vampiir, järgmine veerand on deemona ja viimane veerand olen inimene."

OT: Ma kordan veel, et muuda siis need värvid ära.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

OT: Oih, ma ei märganud su OT'i. Kohe muudan.

Wandere kuulas huviga poisi juttu. Vee mustrid lagunesid uuesti. "Materjali?" küsis neid siis. Ta polnud kuulnud veel uuest elemendist, mis alles hiljuti avastati? "Segaverelien siis?" lausus Dragona küsivalt, kuigi see oli ilmselge. "Mis elementi sa valdad?" küsis ta järgmiseks.

Michael Bublé

Michael Bublé

OT: Okey...

"Jah, materjali. Ja ma olen tõesti segavereline. Minu arust huvitav värk. Ma valdan kõiki elemente. Muidugi peale materjali. Minu elemendi ametlik nimi on... elementaalenergia.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Muudetud.

"Lahe." arvas Wandere. "Mida see materjal endast kujutab?" uuris ta siis. Neiu oli ikka veel oma loomulikus olekus, veena, kuid ta silmad oli ka ainus osa temast mis nüüd läbi ei paistnud.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Kusjuures, ma ei teagi täpselt. Igatahes ta rääkis, et saab metalli liigutada ja igast muude asjadega värke teha," selgitas Michael.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Lahe." arvas Wandere taas. Neid vaatas hetke vett. Kohe tahtmine oli sinna sisse minna, nagu Michaelgi ennem seal käinud oli. Salli õlgade ümbert maha kerinud ja kingade juurde maha visanud, hakkasid kaks jämedamat sorti veelinti tüdruku ümber keerlema, ning ka neiu T-särk ja seelik maandusid kingade juurde porisele maale, samas kui pesuvääl Wanda purskkaevu kadus, ja siis uuesti pinnale tuli. Või õigemin oli näha ainult veest vormitud pead, mis kuulus Bella'le."Kas sa tulele-elementaaleid pole kunagi näinud?" küsis ta siis, nagu polekski vette hüppanud. Küsimus oli tegelikult ebavalik. Michael oli ju ennem öelnud, et on ainult materjaal-elementalit näinud.



Viimati muutis seda Rubra Melancholy (Laup Dets 10 2011, 18:32). Kokku muudetud 1 kord

Michael Bublé

Michael Bublé

OT: Siin on elementaalid.

Michael mõtles hetke. "Ei..." pomises ta. "Miks sa küsid?" Samas aga mõtles ta sellele, mida ikkagi veega teha saab. Tüdruk oli tõesti hämmastav. Michael proovis ka midagi lahedat teha, kuid tuli välja midagi tavalist.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Tule elementalid on ilusad." lausus Wandere, see oli tema arust piisv vastus. Tüdruk sukkeldus uuesti hetkeks ning tuli siis jälle pinnale.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Okey..." sõnas Michael. Siis hüppas ta samuti vette. Ta sukeldus nii sügavale, kui ta enne oli olnud. Ta tundis piiri selle järgi ära, et see tuli, mille ta oli enne sinna lasknud, oli ikka veel seal. "Mull-mull-mull..." ütles Michael. Tegelikult tähendas see midagi muud.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Dragona kes oli mehe järel sukeldunud turtsatas vee-all kergelt, kui Michael midagi öelda püüdis, kuigi ta turtsatus kõlas ka midagi sellist nagu "mulks". Vee-elementaalina oli tal vähemalt see eelis, et sai vee-all hingata, või siis sinna õhumulle tekkitada.

Michael Bublé

Michael Bublé

Michaelil sai õhk otsa ja ta paiskus suure võimsa plahvatusega purskkaevust välja. Kui arvestada, et ta oli käinud vägagi sügaval ja sealt hetkega välja tulnud, siis ta ikkagi oli päris hea veetaltsutaja. "Jube... Mul sai õhk otsa," ütles mees.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Wandere järgnes taas Michael'ile jäi ta siiski purskkaevu. "Sa õhumulli oskad tekkidata?" küsis ta siis poisi sõnade peale. Saaks kauem vee-all olla vms.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele