Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema

+7
Andrew James Bettley
Hope Hazel Bennett
Rubra Melancholy
Alexander D.B.B Bennett
Sahara Šandra Stark
Isis Nigra Nox
Danny Worsnop
11 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5]

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Paha.." kordas Isis näost järjest kahvatumaks minnes, ning hetkepärast enda ette päris korraliku okseraja maha pannes. Selle haisu peale oleks ta pea-aegu minestanud, mis on isegi üllatav, kuna tegu oli Isis mitte-minestajaga. Tüdruk roomas oma ropsingust võimalikult kaugele, enne kui seda ära pesta püüdis. Millegi pärast ei tahtnud eriti purjus peaga - või siis juba kuidagi kiire pohmakaga - eriti sujuda vee kohale smugeldamine pesuruumist.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Fuhh!!'' karjus Danny ja eemaldus oksest ''Õnneks ma olen proff ja ei oksenda nii kiiresti!'' teatas Danny uhkelt eputades oma tuuri eluga ning silmitses naist jälestusega. Mõni ikka ei oska ikka ennast taltsutada kui ta joob. Danny raputas naeratades pead.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Ah, et Isis ei oska juua? Ei oska? Vot sellest läks tüdruk uuesti vunki ja hetkepärast karjus ta poisi peale hullemini kui ennem. Kurat teab kust oli ta välja võlunud viina pudeleid. Kordi ühelt pudelilt maha keeranud kukkus ta poissi viinaga piserdama, kuni kõik otsas oli.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Danny võttis põue taskust ehmunult enda viski välja ja pritsis tüdrukut vihaselt röökides vastu, proovides tasakaalu korralikult hoida.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Isis muutus täiesti metsikuks röökides ja kättega vehkides hakaks lahti lennanud saaliukses sisse lendama meeletult vett mis poisi ja ka tüdruku enda täielikult endasse matis.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''TRA RAHUNE MAHA MIDA SA KUSED SIIN!'' röökis Danny ja proovis tulega vee ära ajada ning vehkis samuti suvaliselt kätega ja juba ta avastas, et ta peksab hoopis vett.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"MIS SA..!?" alustas Isis röökimist kuid vesi summutas ta ülejäänud sõnad. Kohutavalt puristades tuli neid pinnale. "RAISK!" oli järgmine sõna mida iga üks kuulda võis, ning seejärel muutus kogu saal saunaks. Nigrakene oli vee aurustanud.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''MIDA VI....'' ei saanud Danny lõpetada ''TTU SA TEED?!'' karjus Danny ja jõudis veepinnale ''HULL RAISK!'' rääkis Danny vihaselt ja proovis ukse poole ujuda.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Isis aurustas vee, seega ei saa Dannykene seal enam ujuda Very Happy

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Kuidas ei saa? Vesi on ju ikkagi alles xD

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: No jah, aga see on aurustunud olekus vms. Siis see reeglina inimesi ja selliseid tegelasi ei kanna vms. Very Happy

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

OT: Fain! Kirjutan uuesti!

''TÜRA SIIN HAKKAS PALAV!'' röökis Danny vihaselt ja kallas omale viskit peale mis ta põuetaskus oli. Mis kuradima maagiat see naine siin kasutab?

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"MUIDUGI HAKKAB KUI SIIN SINUSUGUSED ON!" karjus põrandal pikkali lamav Isis sama ägedalt nagu ennem. "Türa kus see saali uks on?" nõudis ta hekte pärast poisilt juba pigem pominal püüdes roomata sinna, kus see uks tema mälu järgi asus.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Sinu perses.'' ütles Danny ja näitas tulega läbi auru valgust ning seisis ukse ette kui Danny selle enne tüdruk leidis.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ei ole minu perses, ma tunneks seda. Äkki on sinu perses?"nähvas järkuvalt kergelt joobes tüdruk kui oli oma persest "jägi vaadanud".

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Äkki ongi?'' küsis Danny naeratades ''Oi, tuli välja!'' ütles Danny ehmunult ja vaatas taha kus seisis saali suur uks.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ma juba karsin, et see on karu perse läinud." lausus Isis õnsalt püsti hüppates ja ukse juurde joostes. See oli nüüd kuidagi sulgunud, ja neiul ei õnnestunud seda enam avada. Comon, ma ei ole jõumees..

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Lähed kuhugi?'' uuris Danny õelalt irvitades ja seisis uuesti ukse ette.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ma tahan välja siit eesli *******." vingus Isis kasutades saali kirjeldamiseks eriti jämetat ropust.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Fain!'' ütles Danny solvunult ja tegi ukse lahti ning väljus ennem ''Mehed ees.'' irvitas Danny õelalt.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"See ütlus oli kuidagi teisiti." pomies sammuti saalist välja astunud Isis kelle mälu polnud paremas korras. Alko on asi, mis neiule veidi probleemne on, eriti kui on vaja midagi meenutada. Kas see polnud mitte, daamid ees?

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Ei ole!'' ütles Danny ehmunult pead raputades. Issand kui tore on olla purjus ja ajada teise inimese mõtte viisi teistsuguseks!

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ei olnud või?" küsis Isis segatusse satudes. No kui ei olnud siis ei olnud. "Siin on jahe." kommenteeris ta hetke pärast. Saalis oli palav olnud, ja saalist väljas oli külm.. Paha siga, sada viga.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

''Auruta siis koridor ka ära.'' raputas Danny naeratades pead.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Siis on ju jälle palav!" vigises Isis kellel juba selline jonnituju oli.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele