Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema

4 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Taas oli üks päev, mil meie Nigra'l polnud midagi teha. Võttis tema siis kätte, ja läks avastama kooli. Kõigepealt jõudis ta mingile korrusele, siis jõudis ta mingisse klassi, ja avastas, et see on tuttav.
Tüdruk oli veetaltsutamise klassis olnud millalgi siis, kui ta esimest korda kooliga tutvus. Ikka ja jälle pidi ta imestama, miks ta seal klassis üheski tunnis ei olnud, olnud? Võib-olla selle pärast, et ta oli tunditest poppi teind? Jama.
Isis istus sirgelt õpetaja laua taha, pannes jalad mugavalt lauale. Väljas oli tegelt suht pime, ja tüdruk suutis enne tooli ja lauani jõudmist ka ilust koperdada. Vot see vandumine oleks pidanud surnud ka üles äratama.



Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Püh Dets 04 2011, 18:03). Kokku muudetud 1 kord

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Ma muudaks tegelase ära... Kui võib.

Ragazza oli Isisele järgnenud ning piilus nüüd ukse vahelt sisse. Toas oli ka veidi pime. Ragazza kasutas võimalust ära ja jooksis kähku klassi sisse. Tüdruk peitis end kähku ühe kapi taha. Seal jälgis ta Isise tegutsemist. Kogemata aga lõi ta kappi nii, et see kukkus pikali. Ragazza ehmus nii hullusti, et peaaegu minestas.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Okey.

Ja kui see võõras ehmatusest pea-aegu minestas, siis võib arvata mida preili Paanikaosakond tegi. Isis kargas karjudes pea-aegu lakke ning kukkus siis võõrast kõik võimalike sõnadega maamuna põhja needma, enne kui ennast piisavalt välja elatud sai, et laualt - kuhu ta hüpanud oli - uuesti maha ronis ja tagasi toolile istus, nagu poleks midagi juhtunud. Tüdruk polnud isegi märganud, et see kelle peale ta karjus oli ikka väga noor.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza vaatas tüdrukut kartva pilguga ning hakkas peaaegu nutma. Ta aga kogus end ning lõpetas nutmise. Siis tõstis ta kapi taas üles ning istus mingile plaadile.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis oleks väikest tüdrukut pea-aegu piripilliliisuks sõimanud, kuid peatas ennast, ning pöördus hoopis klassis ringi vaatama.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza vaatas tüdrukut. Siis aga ronis mürgine madu talle sülle ning suurest ehmatusest viskas ta selle Isise juurde.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis karjatas alguses ehmatusest, kuid tuvastades mis elukaga on tegu, jäi neid toda roomajat hetkeks nõutult vaatama, enne kui välkkiirelt tollel põskedetagant lõualuudest kinni krahmas, no ikka selleks, et too ei hammustaks.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza hakkas kiljuma. Tema arust oli see kõik nii õudne. Tüdruk kogus end veidi ja purustas siis mao.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Purustas? Wow. Igatahes õnnestus Isis'el sellest krambid saada. Loom oli ikkagi ju tema käes olnud, eks ole? Seega tema kaitseall nagu tüdrukule nii mängult mõelda meeldis. Mõne teisega oleks ta ilmselt kurjustama hakkanud, aga seekordne maopurustaja oli liiga noor. Mine tea, hakkab veel nutma..

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza vaatas ehmunult Isist. "Ma ei tahtnud... See... Kogemata..." pomises ta. Siis hakkas ta kartma, et äkki tüdruk karjub tema peale. Seetõttu jooksis Ragazza veidi eemale.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Elab üle." otsustas Isis tagasi toolile potsatades, ja neid mao jäänuseid laualt pühkides. Klass pidi ikkagi ju puhtaks jääma, eks ole? Tüdruk istus hetke käed oimu kohtadel. Ega ta kogu oma elu ka selline närviline opakas ei olnud olnud, kes iga jumala inimese peale karjuks. Ta oskas väikeste lastega ümber käia ja veel sadat asja teha. Nigra ainsaks probleemiks oli närvivappustus, mis ta kunagi üle oli elanud. Suht sügava jälje jättis, eks, ja tõukas kõik inimesed temast eemale. Kes ikka tahaks sõpra kes iga pisemagi vea pärast karjuma hakkab?
Isis avas silmad, ei noh need olid ikka sama sinised kui ennem, eks. Aga siis me võiks nati ju oma elemendiga ka tegeleda. Uks käis päris kõva pauguga lahti kui Isis vannitoast vett klassi sokkutas. Teisiti ta eriti ei osanud. Või siis pigem ei tahtnud.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza ehmus, kui vesi klassi tekkis. Kohe ta aga kogus end ning pani klassis tuled põlema. Huvitav... Argos oli kooli lambid ostnud. Sellised lambid, millel on ikka pirnid ja mis töötavad elektriga. Aga Ragazzat see ei huvitanud. Ta tahtis ka enda võimeid näidata. Ta puhus taevasse. Või noh, tegelikult mitte taevasse, vaid lakke. Sellest tekkisid võimsad pilved. Ragazza pingutas veidi ja tekitas klassi suure tugeva lumetormi.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

See tugev lumetorm tõmbas uuesti püsti tõusnud Isis'el jalad alt ja neid kukkus siruli põrandale mingisse lume hange. Yeah, meil oli rohkem plaan koristada, eks. väiksel plikal olid muljetavaldavad võimed, aga need ei avaldanud eriti muljet Isis'ele kes peaees lumehange sadanud oli.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza polnud tüdrukut märganudki. Ta jooksis ringi ning lõbutses lumes. Kuigi tegelikult oli see ainult tehislumi, kuna ükski inimene (isegi Argos) ei saa tekitada tegelikku lund. Ragazza koperdas ja kukkus põrandale.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis rabeles ikka samas targalt lumes edasi, enne kui talle jõudis kohale, et püherdab omas elemendis. Lumi aurustus hoobilt, ning kondenseerus ikka päris kiiresti akendele, mis tõttu oli klass peagi loik märg.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza libises ja kukkus. Õnneks suutis ta kähku enda alla õhupadja teha. Ragazza vaatas ringi. "Nõme!" ütles ta. Tüdruk ei suutnudki keskenduda ilma aktsendita rääkimisele. Nimelt oli Ragazzal vägagi kaunis itaalia aktsent. Ta püüdis seda mitte kasutada (see oli väga raske, kuid ta suutis seda teha), kuna kunagi noris teda üks poiss. See läks tüdrukule nii hinge, et ta otsustas, et õpib ilma aktsendita rääkima.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis'el kulus hetk enne kui talle üldse kohale jõudis mida tüdruk ütles. No sorryes siinpool on tüüp kelle emakeel on ladinakeel. Siiski sõudis see kohale. Nii arusaamatuks aktsent sõnu ka teha ei saanud. "Ei ole." vaidles Nigra vastu. Jumalast lahe ju? Tüdruk hüppas püsti ja jäätas vee. Seejärel püüdis ta sellel uisutada. Natuke kehvasti läks. Nig kukkus saba kondile, ja siis pidi ta juba nõustuma, et see on nõme.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza puhus jää peale nii, et see ära sulas ja veel auramagi hakkas. Siis puhus ta taas lakke, kuid nüüd jäi kahjuks pilv lakke kinni. Ragazza hingas sügavalt sisse ja ohkas. Siis lõi ta jala vastu maad nii, et pilv langes alla ning aknad purunesid. Kohe oli tunda külma.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis jõudis ennast püsti ajada ja oiates sabakonti hõõruda, kuid külma hoob pani ta värisema. "Väike.." kuid seda sõna mis sellele järgnes polnud kuulda. Ruumis oli tõesti väga külm, ja Isis oli osa kuskil pilves olnud veest taas vedelasse olekusse viinud, see kogunes nüüd tüdruku ümber n. ö. mulliks. Sooja vee mulliks mille sees ka siis soe oli. Kuid see summutas ka kõik helid, nii need mis tulid mulli seest, kui need mis väljast. Kusjuures tekkis mulli välimisele küljele tänu külmale kerge härmatis. Nigra soojendas vaid seda poolt mis sissepoole jäi.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza jälgis Isise tegutsemist ja ütles: "Totalmente stupido. Ma hey, il mio nome è Ragazza Potente."

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Esiteks, Isis ei kuulnud mida väike plika ütles, ja teiseks, isegi kui ta midagi suu liikumisest aimas ei saanud ta mitte kui midagi aru. Siiski aimas Nigra, et see esimene oli midagi solvavat. Mull lagunes temperatuur Isis'e ümber säilis üpriski soojana ning tüdruk nõudis: "Mida helli?"

OT: Mulle jõudis alles nüüd kohale mida Ragazza nimi tähendab Very Happy

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza nägi, et Isis rääkis midagi, aga ta ei kuulnud mitte midagi. Ta ei osanud isegi suu järgi vaadata. "Parlano più forte!" karjus tüdruk. Siis tuli talle meelde, et Isis polnud itaallane ja ütles: "Räägi valjemini!"

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Mida paganat sa ajad?" nõudis Isis kes tüdrukut esimese lause peale lihtsalt lollakalt vaatama oli jäänud.

Justin B. Light

Justin B. Light

Ragazza hävitas mulli ning tekitas midagi akna sarnast akende kohtadele. "Kõigepealt ma ütlesin: "Täitsa loll! Aga tere, minu nimi on Ragazza Potente." Siis ütlesin ma: "Räägi valjemini!"" selgitas tüdruk.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

OT: Isis tegelt kaotas selle mulli juba ära vms.

"Selge." pomises Isis lähima seinani kõndides ja selle vastu toetudes. Ragazza olekd õnnelik võinud olla, et Nigra talle mingit ladina keelset iba vastutasuks ajama ei hakkanud. Isis kaalus seda ikka veel, aga keel oli vahepeal nii rooste läinud, et Nig mõtles ümber.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele