Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema

+3
Argos Theodor Ürklainen
Danny Worsnop
Justin B. Light
7 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mina?'' küsis James ehmunult.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Ei, mina,"iroonitses Rory.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Aa okei.'' noogutas James ja silmitses kuuske uuesti. Danny raputas naeratades pead ''Tauno.''

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Keegi unustas ajud koju,"naeratas Romy.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Jaa unustas.'' noogutas Danny naeratades. ''Kes?!'' küsis James ehmunult ''Mitte sina.'' ütles Danny sarkastiliselt.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Ou. Natuke sarkastilisemalt ta ei saa ju aru," pööritas Rory silmi.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

Sabina läks keksides koos enda uute sõprade Violette'i ja Sam'iga saali. Kuuske nähes tüdruk kiljus rõõmust. "Kuusk!" karjus Sabina ja jooksis kuuse juurde. "Ma panen tähe! Ma panen tähe!"

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''MA PANEN TÄHE!'' karjus James ja seisis kuuse ette vihaselt. ''Hakkab saama.'' irvitas Danny.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

"Mina panen!" ütles Sabina.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Palun võta järgmine kord ajud kaasa,"ohkas Rory.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James raputas pead ja tõusis maaga kuuse otsa kõrgusele ning asetas tähe uhkelt kuuse otsa ning näitas tüdrukule keelt. ''Kes?'' kortsutas Danny kulmu.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

Sabina vihastas ja taltsutas James'i maaga aknast välja.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James päästis ennast kiiresti ning lendas aknast kuuse ette tagasi ''Miks sa enda õpetajale viga tahtsid teha?'' küsis James õelalt muiates. Danny hakkas ka õelalt irvitama tüdruku vea üle.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

"Mind ei huvita kes sa oled!" ütles Sabina. Violette läks tüdruku juurde ja sosistas talle midagi kõrva. "No ma olin siis kiirem!" ütles Sabina tüdrukule naeratades. Sam puhkes neid vaadates naerma. Shane vaatas neid kulmu kortsutades. "Mis tal hakkas?" küsis poiss Sam'ilt Sabina poole näidates.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"James,"vastas Rory Danny'le.Tüdruk jälgis vaikselt toimuvat."Ja keegi on sitas,"ohkas Rory vaikselt, aga ega ta tüdrukule eriti kaasa ei tundnud.

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

''Sorri, tuli tuju sulle öelda.'' naeratas James ja keksis Danny juurde ning tuli saali Ben ''Danny!'' ütles Ben vihaselt ''Mäh?'' küsis Danny segaselt Ben'i poole vaadates ''Uuu, uus tüdruk!'' ütles Ben rõõmsalt ja kõndis Danny kõrvale.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

Sabina ohkas ja istus nurka maha. Violette vaatas talle järgi ja sosistas midagi Sam'ile. Sam noogutas ja tüdrukud lahkusid koos. Shane vaatas neile silmi pööritades järgi.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Mina? Jamhh...ma tavaliselt käin jah endast 8 aastat vanematega,"raputas Rory pead.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Pfft, tibid.'' pomises Ben juukseid taha ajades ja tehes Danny'le seksikad nägu. Danny tegi talle vastu ''Jälle nad pedetsevad.'' raputas James pead.

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

Sabina vaatas teisi ja ohkas vaikselt.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Lexy vaatas maha ja kõndis saali poole kuni ta kellegile otsa koperdas ''Aiii! Faakk!'' ropetas Lexy ja kukkus perseli maha.

OT: Sabina Very Happy

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

"No kuule!" ütles Sabina etteheitvalt. "Nurgas istuvale inimesele ikka otsa ei koperdaks!"

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin istus kuskile. Argos lükkas lauad oma õigetele kohtadele.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Lexy silmitses kulmu kortsutades tüdrukut ja vaatas Danny poole näoga, et ta ütleks Lexy'le mis selle tüdruku probleem on?

Susanna Sabina Carthener

Susanna Sabina Carthener

Sabina raputas pead ja läks teise nurka.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Jõulud

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele