Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema Empty Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema Laup Dets 17 2011, 12:47

Külaline


Külaline

Sophia oli oma äärmiselt modernses toas voodis, voodi oli riiuli seest lahti tõmmatud ja maast päris kõrgel. Üks tüdruku käsi vajus lõtvalt üle voodi ääre ja neid hingas aeglaselt. Margareti valge triiksärg oli tüdruku kehale kleepunud ja verine, neid köhis ja ta hääl oli kergelt korisev, ning ta kurgust tuli veidi verd. Näitsik teadis, et ta paraneb peatselt, kuid paranemisprotsess oli väga valus ja ta oli väga kurnatud. Siin metsades elasid igasugused hullud.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra oli hiljuti õuest tulnud. Ilm oli külm, vihma sadas ja lund ei olnud. Jama lugu. Noormees oli käinud lendamas, aga tugev tuul kiskus põhja seepärast otsustas ta koolimajja naasta. Juba maandudes oli ta tiivad sisse tõmmanud. Liiga suur tuule takkistus, lendab veel minema. Kooli jõudes võttis ta otsejoones suuna oma toale, märg rada tähistas kohti kus ta enne tubade juurde jõudmist käinud oli. Ära ta ennast kuivatada ei viitsinud, loikmärg mantel lohises tal parema käe otsas mööda põrandat järgi. Eksikombel avas ta vale toa ukse, ning hakkas seda juba sulgema, kuid lõi selle siis uuesti lahti, märgates seda kes toas oli. "Sophia?" küsis Putelanus uskumatult. Mis tüdrukuga veel juhtunud oli?

Külaline


Külaline

"Mine ära," sosistas tüdruk ja keeras teise külje. Tal polnud kohe kindlasti plaanis kellegile seletada mis temaga juhtus, ise oli loll ja hooletu olnud. Tavaliselt ei sattunud ta lihtsalt metsas libahuntidega kokku, eriti suurte ja metsikutega.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ei kavatse nii kähku ära minna mkm. Aga sellegi poolest oli uksel lihtsalt seista ja vampiiritari vahtida ka kuidagi.. imelik. Kerge sisinaga kuivasid Rubra riided ära. "Mis juhtus?" küsis Rubra, see küsimus oli automaatne aga samas kõige hullem mida Pute üldse esitada võis. Ilmselgelt ärritutakse sellise küsimuse peale. Targem oleks olnud ilmselt ära minna.

Külaline


Külaline

"Ma ei teadnus, et siin metsas libahundid on ja ma olin hooletu," pomises tüdrruk vaikselt ja keeras end vaikselt Rubra poole, tüdruk lükkas oma blondid lokid mis talle näku vajusid eest ära ja silmitses poissi.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra oleks pea-aegu öelnud, et see on ju loogiline, et metsas libahundid on, aga see oleks ilmselgelt väga vale olnud. "Siis läks küll kehvasti." arvas Ruba peale väikest mõtte pausi. "Saan ma kuidagi abiks olla?" küsis ta siis. Niisama minema minna ikka ei kavatsenud, kuidagi niru oli vaatata, kui teine voodis pikali haige oli.

Külaline


Külaline

"Ee, aitäh pakkumast, aga ei, see paraneb ise ära, tegelikult, see peaks peaaegu korras olema, aga see oli vist lihtsalt tõsine haav," ütles tüdruk ja oigas, kui ta end püsti püüdis ajada.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Äkki lamad edasi, kuni see täielikult korras on?" pakkus Rubra hetke pärast kui Sophia ennast püsti püüdis ajada. Kurat teab, kukub veel pikali või midagi. Tüdruku juttu peale ei kostnud ta midagi, kuna see oli vastuolus sellega, et ta ennast püsti ajada ei suutnud.

Külaline


Külaline

Neid alistus ja lasi end järsku pikali tagasi, käis vali prõksatus ja neidkarjatas. Sophia jäi vait ja vaatas lage, silmi selge ärritumus. "Sa siiski saad mind aidata..." oigas ta, "mul läks ribi paigast ära."

10Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema Empty Re: Lapsepõlv - Sophia ja Rubra erateema Laup Dets 17 2011, 23:51

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ribi?" kordas Rubra üpris uskumatult astudes ühe sammu tuppa. "Ja kuidas ma aitata saan?" küsis ta siis. Küsimus võis kuidagi ajuvaba tunduda, või midagi aga paremat sõnastus sinna rosinasse ei ilmunud. Lükkab ribi kuidagi paika? Raske ülesanne..

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele