Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Kessaias-kessaias, inimene aias. Mis nimi? Mis nimi? Isis tema nimi. Käi läbi-käi läbi roosi põõsaste ja vaata kus sa saad, ning kukku okaspõõsasse - Isis'e ja Sunhee erateema

3 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Yong Sunhee

Yong Sunhee

OT : Kusjuures ma olen vist peaaegu igas oma rollika kasutajas vett kartnud. Ma mäletan kuidas Xan jõe ees karjus, et ta ei taha vette Very Happy

"Aigoo," alustas Sunny uut lauset oma emakeeles kuid see ei saanudki kunagi lõpetatud. "Ja miks kuradi pärast pead sa lihtsalt veega vehkima siin, ah?" käratas ta lihtsalt ja kui tal oleks midagi kaasas olnud oleks ta hakanud oma kodinaid kokku korjama.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Ma mäletan ka seda Very Happy Ma hiljuti lugesin selle teema üle Very Happy

"Selle pärast.." alustas Isis. No see oli loomulik noh. "Sest ma tahan!" teatas ta hetke pärast. Ei ole liiga palju ka vaja ennast teiste iseloomu järgi painutata lasta eks.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

OT : Oli põnev? Very Happy

"Aish, sina tahad ja sina tahad. Kõigile ei meeldi vesi, kurat! Mine taltsuta oma vett kuskil järve ääres, seal sa ei sega kedagi. Ya! Täna jumalat, et mul elektroonikat kuskil taskus praegu pole, kui mu telefoniga midagi juhtuks võiksin ma tappa ka," kisendas tüdruk edasi, kuigi jah, viimane osa sellest ei vastanud tõele. Telefoni pärast ta nüüd tapma küll ei lähe.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Muidugi oli Very Happy Võiks seda teemat tegelt jätkata ka vms. Very Happy

"Kuradi ikku selline, ega ma teadnud, et mõni lollakas vett kardab!" ei jätnud Isis vastu karjumata. Oi tüdruk võis kaua ja väga palju karjuda. Kopsu mahtu tal oli.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

OT: Ma ka algust lugesin kusjuures, lol suht äge Very Happy Aga jätkame siis? Ma võin Xanderi kasutajasse sisse kobida. Very Happy

"A kurat olen mina süüdi, et mul vee ees foobia on? Kui ma saaks siis ma ei kardaks ju!" karjus tüdruk edasi ning virutas veetaltsutajale ühe hoobi vastu pead. Võib-olla oleks ta pidanud end rohkem kontrollima, kuid vihahoos ta selle peale küll ei mõelnud.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Okey, ma kohe vaatan mis sa sinna kirjutanud oled Very Happy

Isis oli löögist suht jahmunud. Tuleb teda lööma? Ei no, ega Nigra vastu löömata ei jätnud. Tüdruk läks teisele ikka kohe kõige täiega kallale. Küüned peanahka, paar salku juukseid välja, jalad risti ümber teise selja, ja siis mõlemad pikali.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

Ah kohe nii kallale? Sunhee lõi teisele omakorda küüned sisse ja proovis iga hinna eest võitluses peale jääda. Olles maha lennanud proovis ta teisele selga ronida, et toda ohjeldada ning surus küüned tugevamini teise nahka.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Isis suutis kuidagi ennast piisavalt palju Sunny alt välja rabeleda, et tal õnnestus tüdrukule jalaga virutada. Kuhu, seda ta ei näinud, aga võitlus jätkus tasavägiselt. Nigra põhimõtteliselt rippus teise juuste küljes, aga ausalt öeldes, enda vigastustest neid välja ei teinud.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

Olles juba jalaga kõhtu saanud kuuldus Sunny suust niiöelda sõjakisa, ta vabastas oma käed nii palju kui see võimalik oli ja peksis teist nii raevukalt kui suutis. Vahepeale suutis veel paar hoopi jalaga ka jagada, aga need ei olnud just kõige tugevamad.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Isis sai ühest oma hambast lahti. Või nii ta ise esijalgu arvas, tegelt oli hammas olemas, ige oli lihtsalt lõhki. Sunhee pluus kärises päris koletalt, kui Nigra ennast mugavamasse võitlus asendisse võitles, ja vastase juuste eemaldamist jätkas.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

Sun jätkas raevukat võitlus ise vahepeale veel karjudes:"Mis sa mu pluusi seljast tirid? Jumal mine vahi kedagi teist." Veel hoope jagades proovis ta samal ajal ka kuidagi veetaltsutaja rünnakut leevendada. Juustest ilma jäämine oli siiski päris valus.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ega Nigra seda pluusi meelega käristanud eks ole. Lõpuks otsustas ta, et on parem võitlus lõpetada, enne kui ta tõesti mõnest hambast vabaneb. Vesi mässis Sunny endasse ja veemull tõstis ta Nigra'st eemale. Las karjub nüüd, eks ole.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

OT: Mis sul on selle eks olega muidu?

"Jälle vesi? Mida paganat sa teed jälle ma hoiatasin ju!"kisendas šokis neidis, kes pidi jälle veega kokku puutuma. Neile kahele lausele järgnes veel palju vandumist ja kirumist mille ta lõpuks siiski lõpetas. Varsti võis Isis tunda väikest elektrilööki, mis polnud küll piisavalt tugev, et kedagi tappa. "On mõnus?"

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Sama asi, mis sul selle jo'ga vms Very Happy Tegelt sain kuskilt halva harjumuse. Kala.

"Jah, ülimalt." teatas Nigra kes oli sellest elektri löögist tasakaalu kaotanud. Sunhee reisis aga oma mullis taeva alla. Katsetaks, kas ta saab äkki veel mõne foobia.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

OT: Jo. I like jo because it's just so chill. Jo.

Ja siis hakkas Sunhee nüüd oma mullikeses üles ka veel tõusma, oo kui tore. "Kurat, lase mind siit välja sa igavene kiuslik väike tatikas!"kisendas ta oma mullis, kuigi ta polnud üldse kindel kas seda enam üldse kuulda ka on.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Eks ole noh.

Nigra oma terava kuulmisega, õnne kuulis tüdrukut, kuid seda mis ta vastu karjus, pidi küll raske kuulda olema, kuna see mull tegi ühe kena surmasõlme. "Kui ma su välja lasen, siis tuled sa mulle ju kallale!"

Yong Sunhee

Yong Sunhee

"Hea küll, vaherahu!"karjus Sunny vastu, ta oli umbes-täpselt midagi Isise jutust kuulnud. Vaikselt pomises ta veel:"Vähemalt nii kauaks kui ma su kuradi kuskile ära uputan." Aga no ega see plaan nüüd kuidagi teoks küll ei saa.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ja Isis'e uputamine on ka ilmselt lootusetu ette võtmine. Näkk ikkagi. Sunny kihutas nüüd üleloomulikult kiirusel maapoole. No tahtis ise ju välja saada? Mul läks katki, ja tegelikult maandus Sunhee päris pehmelt, hoolimata sellest kiirusest millega ta maapoole kihutanud oli.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

Kiirelt alla kukkumine oli ausalt öeldes ikka päris hirmutav ja Sun langes järgmise šoki ohvriks. "Rahulikumalt ei saa?" torises ta ennast maast püsti ajades.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Ise sul oli nii kiire, selle maa poole." kehitas Nigra õlgu. Polnud tema süü, eks ole.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

"Igatahes mitte nii kiire," teatas tüdruk jonnakalt, no kurat, prantsatades maha kukkuda ta ka ei tahtnud.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Liiga hilja ütled." kehitas Nigra õlgu. Oleks võinud ju ennem öelda, eks?

Yong Sunhee

Yong Sunhee

Sunhee ohkas,"Mis ma oleks pidanud siis ütlema, et jou kuule võta vaiksemalt ma ei taha surnuks kukkuda? Selle peale võiks ise ka tulla." No mis teha kui Sun lihtsalt ei saanud teise mõtlemisviisist aru. Aga võib-olla mõtleb ta just ise teistest erinevalt?

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ei tegelikult mõtlevad kõik erinevalt, ja püüa siis kellegist aru saada, eks ole. "Jah, tead olekski." lausus Nigra. See lause nõretas irooniast ja sarkasmist, aga tegelikult need kaks asja on vist suht üks ja sama, niiet vahet pole.

Yong Sunhee

Yong Sunhee

"Aaish, jeongmallo seong-gasin, baboya," torises Sun endamisi, tal polnud hetkel mingit soovi Isisega veel tüli norida ning seetõttu ei saanud ta rääkida keeles mida teine oskaks. Kuigi tal oli küll suur soov teisele veel piki pead virutada suutis ta end taltsutada.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele