Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema

+7
Andrew James Bettley
Hope Hazel Bennett
Rubra Melancholy
Alexander D.B.B Bennett
Sahara Šandra Stark
Isis Nigra Nox
Danny Worsnop
11 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny sammus saali ja silmitses seda tühjust seal 'Ammu pole siin käinud.' mõtles Danny kurvalt ja hakkas laulma Someone, Somewhere ''Even though i'm on my own, I know i'm not alone, because I know theres someone somewhere praying that i'd make it home.''

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Tõttöelda looberdas Isis - kellele oli antud kätte paar viinapudelit - mitte just kõige kainema peaga saali, mingi laulujoru peale. Ta polnudki seal ruumis ennem käinud. "Mis öörahu rikkumine see olgu!" röögatas ta saali uksel. Tema arust oli öö, mis teha, et tegelikult päev oli. Ega tema teadnud ju miks on ühel poisil vaja niimoodi mingit laulu jorutada. Ei.. oota kahel poisil? Hoopis neljal, kes olid väga kummalise nurga all. Hetkepärast jõudis Isis'ele kohale, et ta oli külili kukkunud. No nii täis polnud ammu olnud. Nigra ajas ennast põikpäiselt uuesti püsti.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny võpatas ja kortsutas kulmu ''Keegi on vist liiga palju viina joonud.'' naeris mees ja võttis enda põue taskust rummi kokaga välja ning kaanis endale seda sisse. Ta tõesti ei tahtnud ainuke kaine olla ja nähes naist pidi ta rohkem jooma, aga kukkuda Danny'l küll plaanis polnud.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ma ei ole viina joonud!" Kuulutas Isis üle saali, kui kellegi lauset kuulis. Enda käest viinapudeli avastanud oleks ta selle ehmatusest pea-aegu maha pillanud, kuid ehmatuse unustas ta kiirelt. Tüdruk võttis pudelist suure sõõmu ja pöördus siis kergelt tuikudes teise saalis oleva elusolendi poole. "Kes sa oled?" nõudis ta, "Kes te olete?" parandas ta ennast hetkepärast, kui avastas, et saalis on ühe asemel kaks poisi.. Oot, ei hoopis neli.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mind on siin üks.'' ütles Danny kulmu kortsutades ja jõi oma rummi ning silmitses ettevaatlikult naist ''Sa haised viina järgi.'' noogutas Danny muiates. Olles 10 aastat juba joonud teadis Danny kõiki alkoholi haise.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Kaks ju." vaidles Isis vastu. Neljast oli taas saanud kaks, ja kaks muutus vahetevahel üheks, ja jagunes siis uuesti kaheks. "Ei haise!" röögatas ta siis ootamatu sõjakusega. Kaine peaga oli Nigra kohutavalt sõjakas, ja purjus peaga oli ta täiesti võimatult äkiline. Kui poisil oli tõesti niipalju kogemusi alkohooliga, siis pidi ta ilmselt teadma, et mitte ükski purjus inimene, ei nõustu sellega, et ta on tõesti purjus.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ise tead.'' raputas Danny naeratades pead ning lehvitas enda kõrvale ''Eks ma siis olen enda sõbraga siin edasi.'' arvas Danny ja kõndis enda ''sõbraga'' lavale ja lehvitas sealt naisele.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Teangi!" teatas Isis tähtsalt. "Te astute ühte jalga." märkis purjus tüdruk kergelt tuikudes. Ega ta nii loll nüüd ka ei olnud, et mitte aru saada, et kõik need neli-kuus inimest tegid punkti pealt ühesuguseid liigutusi.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Astumegi!!!'' käratas Danny ja tõukus ühe koha peal. Danny'le hakkas juba rumm mõjuma ''Nüüd tuli sul ka üks sõber juurde!!'' ütles mees ehmunult ja silmitses naisi imelikult.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Astuge siis edasi!" lõugas Isis vastu. "Ei tulnud!" kisendas tüdruk. Kui ta juba kord hääle lahti sai, siis oli raske ennast karjumast peatada. Pöörates pilgu aga joomiseks oma käele, kus oli viinapudel, pidi ta tõdema, et neid oli kaks.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ja kust sa selle teise pudeli välja võlusid?!'' küsis Danny ehmunult ja kulmu kortsutades vaatas ta imelikult naise kahte jooki. Neid on üks ja nüüd on jälle kaks. Mida vittu?!

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Mis teise pudeli? Sa ütle parem kuhu su sõbrakesed kadusid?" nähvas Isis, kes oli õnnelikult taas ninali käia suutnud. Ilus lõpp eks? Pudel läks igatahes katki, ja see tüdruku tuju just paremaks ei teinud. "Vaata mida sa nüüd tegid!" kukkus ta poissi süüdistama, ise kaktkisele pudelile osutades. Pudeli kael, oli tal ikka veel pihus.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mida mina tegin?! Sina olid see kes hakkas selle pudeliga amelema!'' nähvas Danny vihaselt ja veeres lava treppidelt alla ning vaatas ehmunult naise poole ''Ära näpi mind nii palju!'' karjus Danny.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"MA EI AMELE PUDELIGA!" röökis Isis üle saali, niiet kõik seinad vastu kajasid. "MA POLE SIND PUUTUNDKI!" kärkis neid edasi. Kaine olek hakkas tasapisi taastuma. Tal juhtus nii, kui adrenaliini laksu sai, mis teha.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''KES MIND SIIS TREPIST ALLA VEERETAS?'' karjus Danny vastu ning proovis kõikudes püsti tõusta, aga kukkus jälle pikali ''MIDA SA NÄPID MIND JÄLLE?!'' karjus Danny tüdinenult.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"MA EI NÄPPI SIND!" üürgas Isis järjest valjemaks muutuva häälega, nüüd vihaselt jalgu trampides lennutas ta äkkilise inspiratsiooni sööstuga poisi poole selle osa pudelist, mis veel tema käes oli.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny silmitses pudelit mis tema poole lendas ''APPI!'' karjus Danny ja lennutas ennast kõhuli maha ning kuulis pudelit vastu seina kildudeks minemas ''MIS SUL VIGA ON?!'' röökis Danny vihaselt.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"MIS SUL VIGA ON?!" möirgas Isis kättega vehkides vastu. "LÕHKUSID MU PUDELI ÄRA! LOLLAKAS!" kisendas tüdruk nagu segane, ja pistis siis hüsteerias veel valjemini karjuma, nüüd juba arusaamatuid sõnu jooksis ta saalis ringi nagu hull. Käed üles tõstetud ning suu kriiseteks avatud.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''SEE KÜSIMUS OLI MÕELDUD SULLE!!!'' Karjus Danny vihaselt ning kui naine karjuma imelikke sõnu hakkas alustas Danny karjumist vastu. Muidugi laulu sõnu.

OT: Oooo, lumehelbed Smile

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"SA OLED SEGANE!" karjus Isis ning sellele järgnes veel hulk sõime nagu sittapea jms. Kuni tüdruku hääl lõppuks kähedaks muutus.

OT: Kus?

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Lendavad alla Very Happy

''Noh väsid ära jah?'' küsis Danny õelalt irvitades kui kuulis naise häält juba ära väsivat. Temal oli veel jõud hääles näiteks olemas.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Kas need olid ennem ka? Ma ei näinud Very Happy

"EI!" pistis Isis uuesti kisama hoolimata sellest, et oma enda röökimisest juba pea valutas. "EI!EI!EI!EI!EI!" karjus neid.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''OKEI! OKEI! OKEI! OKEI!'' röökis Danny vastu. Tal küll pea ei valutanud, ta oli sellise asjaga juba ammu harjunud.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"MIS KURAGI OKEY?!" karjus Isis vastu. See geenius oli juba ammu ära unustanud, mille vastu ta protestis. Hetke pärast maandus tüdruk saalipõrandale istukile ja pomises pea-aegu kuuldamatult. "Paha.."

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''ÄRA VANNU SIIN, KURAT KÜLL!!'' röökis Danny kurjalt. Oot kas tema just seda ei teinud? Danny on imelik ''Nüüd väsisid küll ära.'' märkis Danny kui naine istuma maandus.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele