Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Niisama ringi kolamas EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Niisama ringi kolamas EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Niisama ringi kolamas EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Niisama ringi kolamas EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Niisama ringi kolamas EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Niisama ringi kolamas EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Niisama ringi kolamas EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Niisama ringi kolamas EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Niisama ringi kolamas EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Niisama ringi kolamas

2 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1Niisama ringi kolamas Empty Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:08

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny istus purskkaevu ääre peal ning varsti kuulis, et ta telefon piiksus. Tüdruk võttis ruttu telefoni välja ja vaatas kes talle oli sõnumi saatnud.

2Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:10

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Tsau.'' sõnas Helen ja piilus Jenny telefoni.

3Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:15

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny luges sõnumi läbi ning oleks peaaegu purskkaevu kukkunud. ''Tsau'' ütles tüdruk Helenile ja hakkas tagasi uut sõnumit kirjutama.

4Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:22

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Kellega räägid?'' küsis Helen ja istus purskaevu äärele.

5Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:25

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''On üks.. Stefan'' ütles Jenny ning jäi uut sõnumit ootama.

6Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:29

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Okei.'' sõnas Rach ja kõigutas maha vaadates jalgu.

7Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:30

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny sai varsti uue sõnumi, luges selle läbi ning pani seejärel telefoni kotti.

8Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:36

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ehmatas , kui ta telefon taskus põrises , tüdruk haaras Jenny õlast ja nad lendasid koos purskaevu.

9Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:37

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny hakkas järsku naerma kui ta purskkaevu kukkus. Õnneks jäi ta kott purskkaevu ääre peale.

10Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:44

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen oli välk kiirelt veest väljas ja vaatas enda veest tilkuvaid riideid ja juukseid. Vedas , et tal kotikene oli maha kukkunud mitte vette.

11Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:47

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny astus purskkaevust välja ning hakkas ennast kuivatama ( õhuga ).

12Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 18:52

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen kuivatas sammuti end õhuga ja kui oli piisavalt kuiv tõmbas kapuutsi sügavalt pähe ja pomises Jennyle ''Sorry.'' ja haaras maast oma koti.

13Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 19:02

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Pole midagi'' ütles Jenny ning istus tagasi purskkaevu ääre peale.

14Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 20:44

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ei vastand midagi vaid luges süvenenult oma smsi. Tüdruk istus maha ja jäi mõttesse.

15Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 20:59

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny kuulis äkitselt jälle enda kotist piiksumist ja mõtles ''Mida ta jälle tahab nüüd?'', kuid kui ta sõnumit vaatas, nägi ta, et see oli hoopis ta emalt.

16Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:06

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen võpatas , kui Jenny telefon piiksus ja vaatas siis korra teda , kuid siis keeras pilgu jälle ära ning vaatas kaugustesse.

17Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:29

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny vaatas sõnumi läbi ning ütles siis ''Ma lähen mõneks päevaks ära'' ütles Jenny.

18Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:32

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

"Ma lahkun üldse võib-olla igaveseks." sõnas Helen vaikselt ja toetas pea põlvedele.

19Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:33

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Miks??'' küsis Jenny ruttu.

20Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:40

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Rach mõtles korra ja sõnas "Mind ei hoia miski siin kinni enam. Mul pole mõtet siin enam olla."

21Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:42

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Parim sõbranna ? Justin ??'' küsis Jenny vaikselt ja pettunult.

22Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:46

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

"Ma ei tea. Kui lähen pean veel Justiniga räākima ja ütlema talle. Kui ma ei lähe igaveseks siis mõneks ajaks." sõna tüdruk nukralt pea ikka põlvedele toetatud.

23Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 21:52

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Jälle ma kaotan oma parima sõbranna'' ütles Jenny vaikselt.

24Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 22:05

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

"Ma ka. Ma olen ise süüdi ma tean aga siiski. Kuid see on võib-olla. Äkki pole mõtet lihtsalt lahkuda ühe poisi pärast." vastas Helen ja lumele kukkus tüdruku põselt punane pisar.

25Niisama ringi kolamas Empty Re: Niisama ringi kolamas Reede Dets 23 2011, 22:08

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny kallistas Helenit ning oli peaaegu nutma puhkemas ja ütles : ''Palun ära mine''.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele