Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Uus kool , uued tuttavad - Melody ja Sam'i erateema

4 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Melody Night

Melody Night

Melody kõndis ja vaatas ringi,ainult lumi ja lumi ja veel kord lumi. Talle meeldis lumi,aga kui teda liiga palju ja liiga pikalt on siis see tüütas ära. Esimene päev koolis ja see kool tundus igavam kui miski muu,mitte midagi ei toimu,vaikus ja rahu. Tüdruk sättis oma kapuutsi peas ning pani kätte mustad käpikud.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Sam jooksis koolist välja ja hakkas rõõmust kilkama. "Nii palju lund!" ütles tüdruk ise endale. Ta keksis võlupargis ringi ja heitis pikali, et lumeinglit teha.

OT: Ma ei pruugi vastata, kuna teen enda tegelasele tutvustust.

Melody Night

Melody Night

Melody muigas kui nägi tüdrukut mööda parki ringi kilkamas ja ingleid tegemas,vähemalt keegi tunneb rõõmu lumest.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Sam tõusis püsti ja vaatas inglit. "See on ilusam, kui eelmisel aastal!" Äkki helises tüdruku telefon. Sam võttis telefoni välja ja vastas. "Hallo?" "Tsauki!" Sam ohkas krgendunult. "Tsau! Ma arvasin, et sa ei helistagi..." "Vabanda," ütles Cho. "Mul pole üldse aega olnud!"

Melody Night

Melody Night

Melody naeris vaikselt ja jalutas edasi.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Millal sa tagasi tuled?" küsis Sam naeratades. "Millest sa räägid?" küsis Cho. Ma ei tule tagasi! "Mida?" ehmus Sam. "Vabanda!" ütles Cho ja lõpetas kõne.

Melody Night

Melody Night

Melody istus lõpuks pingile ja võttis lund ning tegi lumepalli.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

Sam pani aeglaselt telefoni ära ja puhkes nutma.

Melody Night

Melody Night

Melody märkas kohe nutvat tüdrukut ja otsustas lähemale minna. Talle ei meeldinud kui keegi on kurb ja nutab. Kui ta oli tüdrukuni jõudnud ja küsis sõbralikult ''Mis juhtus?''

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

Sam vaatas enda nutuse näoga üles. "Mu parim sõbranna lahkus siit..." ütles Sam. "Ja ta ütles, et ta ei tule enam tagasi. Ma ei saa lihtsalt ilma temata hakkama! Ta on mind lapsest saadik hoidnud!"

Melody Night

Melody Night

''Ma usun,et ma tean mida sa tunned. Ma pidin ka siia tulles jätma maha palju sõbrannasi ja ka parima sõbranna , keda ma tean titest peale. Kuid ma tean alati , et võin talle helistada , kas või 4 öösel ja ta on mul olemas.'' sõnas Melody kurvalt.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Aga tema peale ma ei saa loota!" ütles Sam. "Tema hoolitses minu eest, aga mina valvasin teda. Ma ei saa lahus elades normaalset elu!"

Melody Night

Melody Night

''Mul on kahju.'' sõnas tüdruk vaikselt,sest ei osanud enam midagi öelda.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

Sam nuuksus vaikselt ja pühkis siis pisaraid.

Melody Night

Melody Night

''Kui sa kinnitad endale,et sa ei saa hakkama,sa ei saagi. Sa pead kindel olema,et saad.'' sõnas Melody vaikselt.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Aga me oleme põhimõtteliselt üks ja sama inimene!" ütles Sam.

Melody Night

Melody Night

''Ma usun sind.'' sõnas Melody,ta oli abitu,ta oli alati leidnud mõne lohutava asja,kuid see kord mitte.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Tõesti?" küsis Sam. "Tavaliselt meid ei usuta..."

Melody Night

Melody Night

''Mina pole selline.'' sõnas Melody naeratades.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Tore!" ütles Sam naeratades.

Melody Night

Melody Night

Tüdruk naeratas ka ja sõnas ''Melody Night.''

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Samantha Madeline Caitlyn Ashley Katy Violet Hannah Morger!" ütles Sam naeratades. "Oota... Midagi jäi puudu. Ma pean enda nimed meelde tuletama!"

Melody Night

Melody Night

''Äkki kordaksid,mul jäi ainult esimene nimi meelde.'' pomises Melody.

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

"Samantha Madeline Caitlyn Ashley Katy Violet Hannah Morger." ütles Sam aeglaselt. "Aga kutsu mind Sam'iks!"

Melody Night

Melody Night

''Okey,sobib.'' sõnas Melody Sam'ile. ''Meeldiv tutvuda.'' lisas ta hiljem.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele