Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Päike paistab ja lumi lendab- Evanna ja Jay erateema

3 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

Jay istus purskaevu äärel ja vaatas tigedalt langevaid lumehelbeid. Tüdruk tõmbas külmast punetavad käed musta mantli varrukatesse, et mitte oma sõrmi täiesti tundetuks külmetada.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

OT: Sul ka mingi teema päikese paistmisega? Very Happy

Evanna jalutas aeglaselt ringi. Ta peatus purskkaevu serva juures ja istus sellele.

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

OT: No comments...

Jay ajas ennast tigedalt püsti. Külm purskaev polnud just meeldivaim koht istumiseks. Tüdruk hakkas kiiresti kooli poole kõndima, kuid kaotas killer kontsadel tasakaalu ja lõpetas sellili lumes.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

Evanna vaatas mõtlikult kaugusse ega pannud tähele, mis tema ümber toimus. Tüdruk soojendas natuke vett purskaevu servas ja sikutas jalast oma pikad saapad ja mustad põlvikud. Siis torkas Eva oma jalad juba soojaks läinud vette ja joonistas veepinnale varbaga ringe.

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

Jay ajas ennast maast püüsti ja püühkis ennast lumest puhtaks. Tüüdruk vaatas hämmeldunult võõra poole."Mida sa teed?"kergitas nooruk kulme.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

Evanna võpatas ja pöördus tundmatu neiu poole. "Ei midagi erilist. Mõtlesin, et tulen siia - mulle väga meeldivad purskkaevud - ja kui ma kohal jõudsin, tekkis isu väikese jalavanni järele ning ma ei viitsinud selle jaoks tagasi lossini kõndida." Tüdruk mõtles natuke. "Ma olen veetaltsutaja," selgitas ta. "Ma võin ju natuke segane olla, aga sellise ilmaga ma küll ilma vett soojendamata purskkaevu ei roni."

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

"Ükski normaalne inimene ei roni purskaevu,"raputas Jaylynn pead ja istus tüdruku kõrvale.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Aga äkki ma ei olegi normaalne?" uuris Eva kavalalt ja siputas vees jalgu.

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

"Võib olla,"kehitas Jay õlgu."Hei. Ära pritsi."

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Sorri. Ma ei teinud seda meelega," vastas Evanna. "Mida sa ise sellise ilmaga siin väljas teed?"

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

"Peletan igavust...Ma arvan,"kehitas Jaylynn õlgu.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Ahhaa," noogutas Eva pead. Ta tõmbas jalad veest välja ja raputas neid natuke, et need kuivaks saada. Tüdruk pani kibekähku põlvikud ja saapad jalga, kuna väljas oli ju ikkagi külm. Seejärel tekitas Evanna purskkaevu suuri laineid.

OT: Ma olen suht pool päeva arvutis istunud, niiet ma pean hetkel ära minema ja suure tõenäosusega ma täna enam tagasi ei tule..

Jaylynn Victoria Moore

Jaylynn Victoria Moore

Jay vaatas tüdrukut imelikult ja tundis kuidas külmavärinad mööda ta selga alla jooksid.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

Evanna lasi lainetel vaibuda ja vaatas tüdrukule otsa. "Mis su nimi on?"

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Jaylynn Victoria Denise Moore, aga sa võid mind Jay'ks kutsuda,"naeratas tüdruk."Ja, mis sinu nimi on?"

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Mõnus nimi sul. Minu nimi on Evanna Ray Lynch," lausus Eva seepeale.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Jay naeratas kergelt."Aga mida sa üldse siin teed?"

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Mis mõttes?" oli Evanna segaduses. "Kui aus olla, pole ma isegi päris kindel."

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Mentaalsed vaevused?"küsis Jay õrnalt naeratades.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Ei tea. Mitte päris," naeris Eva.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Jaylynn naeratas kergelt:"Juhtub."

OT: Gaa sai täna kaheseks ja ta üritab emmet veenda, et tal pole sünna see on nii nunnu Smile

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

Evanna vaikis ja püüdis keelega paar taevast langevat lumehelvest kinni.

OT: Nii armas. Palju õnne talle! Smile

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Mida sa üritas?"kergitas Jaylynn kulme.

Evanna Ray Lynch

Evanna Ray Lynch

"Lund kinni püüda?" pakkus Evanna. "Mulle täitsa meeldib talv kusjuures."

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Võeh ma ei kannata talve absoluutselt. See on külm ja märg,"raputas Jaylynn pead.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele