Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
SUHTED EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
SUHTED EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
SUHTED EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
SUHTED EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
SUHTED EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
SUHTED EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
SUHTED EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
SUHTED EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
SUHTED EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

SUHTED

4 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1SUHTED Empty SUHTED Esm Veeb 27 2012, 16:35

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Kood:
[center][b].::SÕPRUS::.[/b]
[color=cyan][b]Kuskilt kuulnud:[/b] [/color][color=#0021c7][i]Tean ma sind? Olid sa see..? Noh mis ta nüüd oligi..?[/i][/color]
[color=cyan][b]Tuttavad:[/b] [/color][color=#002bc7][i]Kuskilt tean sind? Ah ja sa olid see tüüp sealt..[/i][/color]
[color=cyan][b]Sõbra sõber:[/b][/color] [color=#0049c7][i]Kuskilt tean? Ah ja sa olid tema tuttav..[/i][/color]
[color=cyan][b]Lihtsalt sõbrad:[/b][/color] [color=#005ac7][i]Sa oled lahe, mõnikord saame kokku, on tore olla ja kõik, mitte midagi enamat.[/i][/color]
[color=cyan][b]Head sõbrad:[/b][/color] [color=#0071c7][i]Sinuga on tore väljas käia ja aega surnuks lüüa.[/i][/color]
[color=olive][color=cyan][b]Lähedased sõbrad: [/b][/color][color=#007bc7][i]Teame teineteist juba kaua, tunneme ka üksteist juba üpris hästi, ning me lihtsalt sobime kohutavalt hästi kokku.[/i][/color][/color]
[b][color=cyan]Parimad sõbrad:[/color] [/b][color=#0088c7][i]Sa oled olemas kui sind vaja on, meil on koos tore ning me klapime hästi.[/i][/color]
[color=olive][color=cyan][b]Lahutamatud:[/b][/color][i] [color=#0099c7]Ma tahaks näha, kui keegi mind sinust eemale püüab saada!!![/color][/i][/color]
[b][color=cyan]Lapsepõlve sõbrad: [/color][/b][color=#00b0c7][i]Sa oled mu sõber juba sünnis saati, ja ikka ma ei tüdine meie lollustest ja absurdsetest ideedest.[/i][/color]
[color=cyan][b]Nagu perekond:[/b][/color] [color=#00c0c7][i]Sa oled alati olemas, tulgu mis tuleb ja oled mulle mingit viisi nagu perekond.[/i][/color]

[b].::ARMASTUS::.[/b]
[color=red][b]Sunnitud:[/b][/color] [color=#fc0000][i]Sa ei meeldi mulle, ma ei meeldi sulle, kuid olude sunnil oleme kokku määratud.[/i][/color]
[color=#de0303][color=red][b]Silmarõõm: [/b][/color][i]Üks pilk sulle, ja juba ongi kordaläinud päev.[/i][/color]
[color=#cc0404][color=red][b]Flirtimine:[/b][/color][i] Saa aru, see lihtsalt m e e l d i b mulle.[/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Sisse võetud:[/b][/color] [/color][color=#ba0000][i]Do you actually know how cute you are?[/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Armastaja:[/b][/color][i] [color=#a60a0a]Ma armastan sind, kuid ei oska seda sulle selgeks teha, ning võib-olla ka ei julge?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Tõeline armastus: [/b][/color][i][color=#8c0808]Sa oled see õige.. Aga miks see sulle kohale ei jõua?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Üks armastus:[/b][/color][color=#780707][i] Ma armastan sind, järgnen sulle kasvõi maailma lõppu.[/i][/color][/color]
[color=olive][color=darkred][b][color=red]Praegune kaaslane:[/color][/b][/color][i][color=#5e0606] Hetkel on kõik täiuslik.[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Salajane:[/b][/color][i][color=#4d0505] Me käime, elu on lill, aga seda tõesti ei pea teatama kõigile.[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Keelatud:[/b][/color][i][color=#40010b] Oli keelajaks sinu isa või minu ema?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Petmine: [/b][/color][i][color=#4a0a15]SITAPEA!!![/color][/i][/color]
[color=#591521][color=red][b]Endine: [/b][/color][i]Peaksin ma mäletama mis juhtus?[/i][/color]

[b].::VIHA::.[/b]
[color=darkred][color=green][b]Mängult vaenlane:[/b][/color][i] [color=#00cf18]Saame teiste ees kokku, aga annaks sulle! Aga tegelt oled tore inimene.[/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Tüütu:[/b][/color][i] [color=#04ba19]Mingi vastik putukas mu kõrvas.. Kuhu ma selle kärbsepiitsa nüüd paningi?[/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Vältimine:[/b][/color][i][color=blue] [color=#05a117]Käin sinust ikka päris suure kaarega mööda.[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Ebameeldiv:[/b][/color][i][color=blue] [color=#038c13]Sa lihtsalt ei meeldi mulle![/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Jälestamine:[/b][/color][i][color=blue] [color=#057812]Kuidas sa saad [/color][/color][/i][/color][color=olive][i][b][u]NII[/u][/b] [/i][/color][color=#056610][i]rõve olla?[/i][/color]
[color=green][b]Armukadedus: [/b][/color][color=#05570f][i]Meile meeldib sama isik.[/i][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][b]Vaenlasteks pöördunud sõbrad: [/b][/color][/color][i][color=blue][color=#05450d]Mis ma tegin? Mida me tegime? Miks küll nii läks?[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Ühepoolne viha:[/b][/color][color=#204505][i] Ma vihkan sind! Aga.. sa? [/i][/color][/color]
[color=darkred][color=green][b]Viha vaenlane:[/b][/color][i][color=blue] [color=#2c4505]Ikka tõsiselt tahaks sulle molli anda, aga ma ei, tõesti ei tea mida teeksin kui sa surma saaksid..?[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Surma vaenlane:[/b][/color][color=#3b4505][i] SURE! Nurjatu krants! Sure juba ära. Kui kaua võib?[/i][/color][/color]
[color=darkred][color=green][b]Lapsepõlve vaenlased:[/b][/color][i][color=blue] [color=#434505]Kohe kui sündisin ja su koledat nägu nägin, hakkasin seda vihkama.[/color][/color][/i][/color]

[b].::PEREKOND::.[/b]
[color=darkred][color=blue][color=indigo][b]Ema:[/b][/color] [color=#ff0091][i]Ma ei ole titt, ma suudan enda eest seista! EI MA POLE ENAM SU SÜLELAPS JA KUKKUPAIKE!!![/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Isa:[/b][/color][i] [color=#de007e]Paps, ära jaura, sa tead, et su jutt on hullumeelsem kui mul.[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Õde:[/b][/color][i] [color=#de00aa]Käi sinna sammusesse punkti paluks!!![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vend:[/b][/color][i] [color=#c40497]Oh joh, mõnikord oled normis, AGA TEINE KORD TAHAKS SULLE IKKA KOLKI ANDA KÜLL![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Onu:[/b][/color][i] [color=#b00287]Kommi unkel *evil smile*[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Tädi:[/b][/color][i] [color=#990276]Sa vist siiski räägid liiga palju..[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vanaisa:[/b][/color][i] [color=#800363]Toetun diivani käsitoele ning kuulan õhinal su lugusid.[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vanaema: [/b][/color][color=#66014e][i]Tead, mind siiski ei huvita tikkimine..[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Tädi/onu tütred/pojad:[/b][/color][i] [color=#4f033d]Kurat see oli minu oma![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Venna lapsed: [/b][/color][color=#400232][i]Täpselt nagu isa.[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Õe lapsed:[/b][/color][i] [color=#3d0240]Sa ikka suudad niipalju vadistada kui tema?[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Lehma lellepoeg: [/b][color=#3d0240][i]Nii[/i][/color][/color][/color][/color][/color][color=#3d0240][color=#3d0240][color=brown][color=indigo][color=#3d0240][i] kauge sugulane, et ma tõesti ei tea mitu põlve ma tagasi pean minema [/i][/color][/color][/color][/color][/color][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][i]ning siis uuesti ette tulema, et mõista kes kurat sa oled![/i][/color][/color][/color][/color][/color]

[b].::MUU::.[/b]
[color=darkred][color=blue][color=green][b][color=orange]Õppetaja:[/color] [/b][color=#f7ff05][i]Käi kanni! Ma ei suuda neid valemeid elu sees pähe saada!!![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#ede207][color=orange][b]Õppilane:[/b][/color][i] Ja nüüd paluks lehekülg kümme, kui te suvatsete mind kuulata!?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#ded303][color=orange][b]Klassikaaslane: [/b][/color][i]Sa istud seal, eest lugedes kolmandas parempoolses pingis?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfc502][color=orange][b]Toa kaaslane:[/b][/color][i] Meie voodid on kõrvuti, või siis on vahest paar voodit vahet?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfb402][color=orange][b]Kartmine:[/b][/color][i] You, you devil.. You bitch! No, no, I don't mean it! *scared*[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfa302][color=orange][b]Idol:[/b][/color][i] Jälgin aukartusega iga su liikutust, ning püüan olla sinu moodi.[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cf8b02][color=orange][b]Hea mõju:[/b][/color][i] Smoke smoke!![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#deb900][color=orange][b]Halb mõju:[/b][/color][i] Sing of the devil! Sing of the devil![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#e8c205][color=orange][b]Sa oled mu unustanud:[/b][/color][i] Kuidas sa võisid?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#f7cf08][color=orange][b]Kuriteo kaaslased:[/b][/color][i] I'll come back.[/i][/color][/color][/color][/color]

[b]Ankeet:[/b]

[i]Nimi:
Vanus:
Sugu:
Element:
Kes tahad olla?:
Väike põhjendus, miks?:[/i]

***
Nimekiri.
_________________________[/center]

Mind vaikselt häirib juba, et kõik postitavad ilma koodita neid teemasid vms. Mõtlesin, et teen siis sellise teema kust seda suheteteema värki kopeerida saab. Teeks nii, et see ei ole kohustuslik, võimidagi, aga soovitatav.

Admin või keegi võiks selle teema kleepsuks ka panna, aitäh.



Viimati muutis seda Isis Nigra Nox (Esm Veeb 27 2012, 16:40). Kokku muudetud 1 kord

2SUHTED Empty Re: SUHTED Esm Veeb 27 2012, 16:39

Annabel von Wevax

Annabel von Wevax

Tehtud...

3SUHTED Empty Re: SUHTED Esm Veeb 27 2012, 16:39

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Tore (:

4SUHTED Empty Re: SUHTED Esm Veeb 27 2012, 16:44

Mary Olivia Horan

Mary Olivia Horan

Mulle ei meeldi koodiga ....

5SUHTED Empty Re: SUHTED Esm Veeb 27 2012, 16:59

Ariel Lucy Hacel

Ariel Lucy Hacel

See polegi kohustuslik ... soon on soovitatav .... Kui sa ei taha, sa ei pea koodi kasutama

http://koreanmusicest.forum.co.ee/

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele