Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Copy-Paste - Page 7 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Copy-Paste - Page 7 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Copy-Paste - Page 7 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Copy-Paste - Page 7 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Copy-Paste - Page 7 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Copy-Paste - Page 7 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Copy-Paste - Page 7 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Copy-Paste - Page 7 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Copy-Paste - Page 7 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Copy-Paste

+40
Jade West
Melody Night
Alexandria Kylie Cassells
Michael Bublé
Taylor Momsen
Rory Harmony Harper
Rubra Melancholy
Ricky Olson
Caitlyn Gellar
Lexy Raven Worsnop
Carl Markus Buff
Doreen Midget Smith
Shane Gray
Megan Foreva
Jessica G. Jackson
Sydney Jenner
Katharina Landenberger
Jessica M. Puentes
Melinda Brigitta Randow
James Diamond
Helena Jane Lovegood
Justin B. Light
Violette Suzann Magaziner
Mr. Death
Jonathan Andrew Steward
Cody Coddington
Alexander D.B.B Bennett
Carolyn Emily Steward
Bryce Larkin
Katniss X. Perduana
Amorina Rosa da Rogarox
Andrew James Bettley
Eveline Kathrina Bettley
Danny Worsnop
Jennifer L. Steward
Rachel Helen Randow
Vanessa Ariana Henneberg
Danielle Marie Black
Oliver Matt Nicholls
Robert Morgan Weiss
44 posters

Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Go down  Teade [Lehekülg 7, lehekülgi kokku 17]

151Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Reede Sept 09 2011, 15:37

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Vanessa Ariana Henneberg - 13
Robert Morgan Weiss - 13
Rachel Helen Randow - 12
Jennifer L. Puentes - 13 (+)
Danielle Marie Black - 9
Oliver Matt Nicholls - 8 (-)
Isis Nigra Nox- 10
Kaylane Gertrud Meltzner - 9
Eveline Kathrina Margan - 10
Isabella Lilium C. - 10
Souxie Venficae Maxie - 10
Jonathan Andrew Steward - 12
Alexander Bennett - 10
Andrew James Bettley - 11
Selena Pihart - 9
Argos Theodor Ürklainen - 10
Luna Lovegood - 9
Sasha Maria Cullen - 9
Edward W. Olgen - 10
Dracol da Rogarox - 7
Shannon Regena Light - 9
Elenora Annabelle Riviera - 10
Lilý Šireena Flýe - 10
Carolyn Emily Steward - 10
Christel Swan - 10
Amorina Rosa Orenda - 8
Rubra Melancholy - 11
Charlotte Jess - 10
Bryce Larkin - 10
Danny Wornsop - 10
Kantniss Xina Perduna - 11
Carl Markus Buff - 9
Violette Suzann Magaziner - 10
Drancle Vargo - 10
Mary A. Cullen - 10
Emma Lilia Petre - 10
Jenette Margaret Lovato - 10
Elly Isabella Harper -10
Jessica M. Puentes - 10
Ashley Z. Devil - 9
Margaret Jesenia Heining - 10
Bryce Larkin - 10
Souxie Van Alberict - 10
Galaxy N. Kennedy - 10
Justin B. Gürmhang - 10

152Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 15:41

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

i hate ppl posting comments saying they hate the video and that it suck

if ur gonna watch a sick video like this Your ass is gunna fuckin like it ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

153Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 15:45

James Diamond

James Diamond

Mida?

154Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 15:47

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

elu on nagu lehm , pulli saab ^^

155Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:15

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

Mina olen mina, kui sa ei saa minu vigadega hakkama pole sa ka väärt minu paremaid külgi .

156Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:20

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Eile olin see kes pole homme , ülehomme ma pole see kes olin täna , nädala pärast pole ma enam see kes olen kuu pärast , kunagi ma pole enam see kes ma olin algul .

157Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:21

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

158Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:22

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

159Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:26

Justin B. Light

Justin B. Light

Copy-Paste - Page 7 2lifn2t

160Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:27

James Diamond

James Diamond

OT: Kuule! Minu copitud see! Ja saada need lingid mulle PM'ile!

161Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:29

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Kui seda loed , oled kalli võlgu ♥

162Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:29

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Ma tean. Ma võin seda kopeerida.

163Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:31

James Diamond

James Diamond

Kui seda loed , oled kalli võlgu ♥

164Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:48

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

165Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 16:48

Mr. Death

Mr. Death

Huvitav fakt: Surm on kollektsionäär.

166Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Laup Sept 10 2011, 17:06

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

167Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 06:28

Katharina Landenberger

Katharina Landenberger

Hei! Siin playforias elab üks pisike õelust täis Merka10. Ta NORIB , ÕIENDAB , KAMANDAB , ALANDAB , MÄNGIB UHKET , JA LAHEDAT , KITUB , MUNEB , REOSTAB TEISTE LEHTI , VARASTAB IDEID , BEIBETSEB , Kopeerib, valetab, AHVIB. ja mida iganes ta ka veel ei teeks.
Ta üritab endast väiksematele pähe teha ja niisama kihvt olla. Sina võibolla teda nii hästi ei tunne, aga ülipaljud siiski teavad, et MERILIN UUSAED üritab lahe olla, aga see tal välja ei kuku.
Justjust, tema õige nimi on Merilin Uusaed, ta elab Padisel ja vanust on tal 11-aastat. Näe, juba üle 10-aastane aga ajud on tal küll vastsündinu omad.Ma ei räägi seda sellepärast, et merilin nutma hakkaks, vaid sellepärast, et mul on kõrini temast ja tema LAPSIKUST ning TOBEDAST käitumisest.
Merilin PEAB karistada saama! Petturist siga.. mida veel.
Tsekake ta facebooki pilti. Jõle, või mis?

IGATAHES, PALUN, ülisuuur Palun... saada see edasi VÄHEMALT 5'le inimesele ja eelkõige nendele, kes on alla 11- aasta vanuse, merilin õiendab nende kallal ja väikestel kohe kurb meel. :/ Ma räägin seda kaastundest väiksematele.

Autoreid sellel tekstil praeguse seisuga 4.
Kõik ühel meelel, et Merilin vajab karistust, hoolimata sellest, et VÕIBOLLA .. SINA .. ei tunne teda.

Aitad?

Suur kalli ja tervitused!
Lisa saadetud kirja lõpus oleva nime asemele enda nimi!

HP Fänn

(Mulle saatis mu klassiõde ja ma usun teda)

168Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 09:18

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

Tihtipeale öeldakse oma sõpradele, et meist saavad "sõbrad igaveseks" aga kui tihti see nii ka jääb? Te võite olla parimad sõbrad aasta, üsna head sõbrad järgmisel aastal, sellele järgneval aastal te peaaegu ei räägigi ning aasta peale seda te ei tahagi rääkida. Ma tahtsin sellega öelda lihtsalt seda, et isegi siis kui ma sinuga enam iial elus ei räägi, oled sa minu jaoks eriline, sa oled muutnud mu elu eriliseks, ma austan ja imetlen sind ning hoolin sinust. Saada see kiri kõigile oma sõpradele olenemata sellest, kui tihti te räägite või kui lähedased olete. Las vanad sõbrad teavad, et sa pole neid unustanud ja ütle sellega uutele sõpradele, et sa iial ei unusta neid. Pea meeles, igaüks meist vajab sõpra ja kui ühel päeval sulle tundub, et sul pole ühtegi sõpra siis lihtsalt meenuta seda e-maili ja rahusta end teadmises, et keegi kuskil seal hoolib sinust ja jääb alati hoolima.

169Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 09:20

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

170Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 09:28

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Clock is ticking , time is flying ^^

171Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 10:14

Justin B. Light

Justin B. Light

172Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 10:23

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Just a dream #3.

Ärkasin hommikul kui päike mulle otse silma paistis. Ehmatasin kui nägin , et Ethan mu voodi serval istub. Tõmbasin endale teki kohe üles poole. Ethan tuli natuke lähemale ja me vaatasime pikemat aega üksteisele silma. Tundsin kuidas meie pead lähenesid üksteisele ja ma tundsin end tõsiselt hästi sel hetkel , äkki tormas mulle vend tuppa ja oli ime kiiresti mu voodi juures võttis Ethani pluusist kinni ja Ethan lendas ilge pauguga vastu mu toa seina ''Jäta mu õde rahule vär*djas.'' karjus Robert otse talle näkku , möödus paar sekundit ja Ethan oli läinud. Ma kartsin sel hetkel kohutavalt. Tuppa jooksis ka Roberti sõber , ei tea nime. ''Mis juhtus?'' päris ta. ''Ethan.'' lausus vend. ''Mida see värd*jas siin teeb?'' päris ta. ''Tuli mu õde võrgutama.'' vastas vend. ''Oii , vana.'' vastas ta. Vend ''A , ta on ka Taylor.'' ütles ta naerdes. Mina ''See pole naljakas , kaduge välja.'' röökisin neile. Mõlemad lahkusin. Ajasin end ruttu püsti ja panin riide. Ei tahtnud seal toas minutitki enam viibida. Väljusin toast ja kuulsin ema toast karjumist , ma küll pole nuhk , kuid see millest ema rääkis pidi teda väga närvi ajama. Olin lähemale jõudnud ja kuulsin iga ema ja selle telefonis rääkiva inimese sõna ''Ma pean talle ju rääkima , täna juhtus ju midagi ja ta nõuab selgitust nii kui nii.'' oli paus ''No mina ei tea.'' lendas ema telefon vastu ust tükkideks , uks vajus õrnalt lahti. ''Tere kullake.'' lausus ema ''Mine alla , me peame rääkima.'' ütles ema ohates. Kõndisin alla ja natuke hiljem tuli ema , Robert ja Taylor ka alla. Mina ''Mida see kõõrakas siit otsib?'' Taylor ''Ma pole mingi kõõrakas , eks ?'' ''Lõpetage lapsed.'' ütles ema kurjalt. ''Taylor , asi on nüüd selles , et su vend on pärint vanavanavanavana isa geenid ja ta on pool hunt.'' Mina ''M...m...mmiisss mõttes?'' Vend ''Noh , ma pärisin need ja ma varem neist ei teadnud midagi , sellest on see jõud ja kiirus meile antud.'' Mina ''Ja ta on ka või?'' viipasin näpuga Taylorile. Taylor noogutas ainult. Ma olin segaduses. ''Aga mis sul Ethani vastu on?'' küsisin äkki , see lihtsalt lendas mu suust välja ja ma ei suutnud seda takistada. Vend ''Ta on üks teist sugustest , kes rändavad ringi , meie aga meid on igas linnas natuke.'' Mina ''Nii , et teid on siin veel?'' Vend ''Jah , meid on siin linnas 10 tükki ja oleme üks kamp.'' Mina ''Olgu.'' laususin püsti tõustes. ''Ma lähen jalutama , pean mõtlema.'' Kõik noogutasid , ma läksin panin papud jalga ja väljusin majast. Avastasin , et minu maja juures on park , läksin sinna jalutama. Avastasin ühe puu , mille all oli elu hea istuda , istusin siis sinna. Äkki ehmatasin , kui Ethan mu kõrval oli. Mina ''Jäta mind rahule.'' jooksid mul pisarad silmast. Ethan tuli mulle lähemale ja lõpuks tõmbas ta mu enda embusesse ja me vaatasime taas üksteisele pikalt otsa ja oleks suudelnud , kui Taylor poleks vahele tulnud. Mina ''Ma ei suuda talle vastu panna.'' karjusin nuttes , kui Ethan läinud oli ja vajusin maha istukile käed ümber jalgade ja nutsin. Taylor ''Ta on igavene vär*djas. Hoia tast nii eemale kui saad.'' Mina ''Aga ta jälitab mind igal pool ma ei saa.'' ütlesin pool nuttes. Kuulsin äkki hundi ulgumist. Taylor ''Ma pean su su venna juurde viima. Ma muutun hundiks sa roni selga ja hoia mu kasukast kõvasti kinni.'' Mõne hetkega oli ta hunt. Tegin nii nagu kästi. Olime mõne minutiga kohal. Äkki oli Taylor inimene ja ta kukkus maha ja ma ta peale. Issand kui nõme mõtlesin endamisi , ajasin end ta pealt ära ja püsti. Robert tutvustas mind 8 inimesele veel kes seal olid peale tema ja Taylori. ''See on Kert (tal olid pruunikad juuksed) , ta on kõige vanem ja seega kamba juht. See on Loyla , Mari-Liis , Timo , Kaido , Oliver , Carl ja Markus.'' lausus ta. ''See on mu õde Taylor.'' Mari-Liis ''Me peame sulle hüüdnime mõtlema , et sind Tayloriga sassi ei ajaks.'' Loyla ''Lori.'' Mina ''Olgu.'' olin oma hüüdnimega rahul , mis oli mul esimene. ''Taylor sina mine valvesse.'' Taylor muutus hundiks ja jooksis. Mina istusin natuke eemal , pisikese veekogu ääres ja mõtlesin. Ütleme , et olin teistest 100 m eemal. Ehmatasin kui kuulsin hundi ulgumist. Robert ''Ethan.'' Mina ''Mis juhtus?'' küsisin ma murelikult , nagu mul oleks Taylori vastu tunded. ''Ta leidis Ethani!'' lausus Loyla. Kostis järgmine ulgumine , keegi ei teinud midagi , mul ei jäänud muud üle , kui ma jooksin sinna poole , kust ulgumine tuli. Olin kohal ja karjusin ''Ethan jäta ta rahule.'' Ethan lõpetas ja tuli minu juurde , haaras mu kaelast ja surus mu vastu puud ''Et nüüd oled saa ka nende poolt jah.'' Taylor võttis Ethanist kinni ja ta lendas kaugele meist , oma 20 - 30 meetrit. Ta ajas end püsti ja oligi kadunud , nagu minu pool. Taylor ''Me peame teiste juurde minema ja arutama kuidas sind ohust päästa.'' Ta muutus hundiks ja läksimegi. See kord mul vedas ja ma ei lennanud ta peale. Vend ''Pääses?'' Taylor ''Jah , aga me võime ta tabada hetkel.'' Vend ''Okei lähme , lausus ta teistele.'' Taylor ''MA TULEN KA!'' Robert ''Ei , valva mu õde , PALUN.'' Taylor noogutas ja teised läinud olidki. Taylor muutus taas hundiks ja ta jooksis minu maja poole. Ta karv oli nii mõnus ja pehme , mul oli isegi tunne , et ma lendan ja ma ei tea kuidas õnnestus mul uinuda.

-------

Ärkasin enda toas , vaatasin et Taylor magab mu kott toolil. Ta oli tõsiselt armas. Kuulsin välisukse pauku ja...


(ärge parem lugege , suurem osa minu mõeldud ja osa sõbranna)

173Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 10:27

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Okey... Very Happy

174Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 10:28

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: ära naera ;DxD

175Copy-Paste - Page 7 Empty Re: Copy-Paste Püh Sept 11 2011, 10:29

Justin B. Light

Justin B. Light

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 7, lehekülgi kokku 17]

Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele