Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema) - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Keelatud klassi mõnusid nautimas (Lily ja Roberti erateema)

2 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

Lilý jälgis kuidas Roberti tegutsemist. "Kas midagi on valesti?" küsis ta, see oli ainus mida ta järeldada oskas.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

"Ei," ütles Robert ja vaatas küünalt. Millegi pärast põles see edasi.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

Lilý astus paar sammu Robertile lähemale, kuid otsustas vait olla, kui ta su lahti oleks teinud, siis oleks seal tõenäoliselt välja tulnud selline küsimus: Miks sa küünla ära lõhkusid?, kuid Sireeni meelest oleks see küsimus kohatult süüdistav olnud.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

"Ma pean sulle midagi ütlema," pomises poiss ja läks taas Lily juurde. "See puudutab sind," lisas Robert.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Ma kuulan." laus Lilý, see oli kõik mis ta öelda oskas. Tüdruk vaatas Robertile ootavalt otsa.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

"Enne tahan ma sult küsida," ütles Robert. "Mida sa minu vastu tunned?"

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Hmm.. Raske küsimus." arvas Lilý, "Ja ma tõttöelda ma ei oska vastust sõnastada." lisas ta siis mõtlikult.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

"Jah, aga mina tean, mida mina tunnen," ütles Robert ja läks Lily juurde. Poiss ohkas ja suudles Lily't.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Oh." oli kõik mis Sireen öelda jõudis. Lilý tardus hetkeks mille jooksul ta peast palju kummalisi mõtteid läbi tormas, ja kõiki võimalusi mida teha. Tüdruk libistas käed poisi rinnale ning hakkas teda eemale tõukama, kuid muutis siis meelt ning tiris Roberti endale hoobis lähemale, teda vastu suudeldes.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

Robert suudles Lily't, tüdruku käitumisest ehmunult. Lõpuks sai Robert asjast aru ja hakkas Lily'ga aeglaselt tantsima.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

Lilý muigas kergelt ning pani käed poisi õlgadele, ja tantsis selles aeglases tempos kaasa.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

Robert lõpetas suudlemise, kuid tantsis edasi. "Kas me oleme varem, enne kooli kohtunud?" küsis Robert aeglaselt muusikaga kaasa liikudes. Poiss oli natuke segaduses, kuna tema arust oli ta kunagi Lily'ga kohtunud, kuid see võis ka lihtsalt mingi arusaamatus olla.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Minu teada mitte." lausus Lilý pilku Robertilt pööramatta. Ta mäletas oma pikka elu üpris hästi, kuid siiski, see elu oli liiga pikk, ning kõike ta meenutada ei suutnud.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

Robert noogutas ning ütles Lily'le: "Jah, arvatavasti." Siis lasi ta tüdrukust lahti. "Äkki läheks ballile tagasi?" küsis ta seejärel.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Kui sa tahad." vastas Lilý, tal endal oli suva.

Robert Morgan Weiss

Robert Morgan Weiss
Direktor
Direktor

Robert võttis Lily käest kinni ja hakkas klassist lahkuma.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

Lilý läks rahulikult Robrertiga kaasa.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele