Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mingi tee... Rohkem ei tea! Tess ja Lexy

3 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Tess Tyler

Tess Tyler

"Halvasti!" ütles Shane ja muutis õhupalli väiksemaks. "Mis juhtus?" küsis Tess. "Mitchie suri!" "Aa, minu kaastunne!" ütles Tess vaikselt.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy raputas pisaraid ja andis Danny'le märku, et ta läheks. Seda ka Danny tegi ja Lexy läks puu taha ja võttis oma noa välja mida ta igaksjuhuks kaasas oli kandnud ja hakkas lõikama.

Tess Tyler

Tess Tyler

Shane nägi, et Lexy puu taha läks. "Vabanda mind!" ütles Shane Tess'ile ja läks puu juurde. Tess vaatas poissi. Shane vaatas puu taha ja võttis kiiruga noa ära.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas ehmunult Shane'i ''Miks sa nii tegid?'' küsis Lexy poisilt ja vaatas teda kahtlaselt. Danny jättis oma tagi Lexy'ga ning Lexy pani tagi oma käe ümber kuhu ta oli sügavad haavad teinud.

Tess Tyler

Tess Tyler

"Miks sa nii teed?" küsis Shane. Tess otsustas uurima minne mis toimub.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas kurjalt Tess'i poole ja jälle Shane'i poole ''Sest mul oli selline tuju.'' vastas Lexy vaikselt ja hakkas nuga tagasi võtma.

Tess Tyler

Tess Tyler

Shane viskas noe kiiresti õhku ja taltsutas selle kaheksaks tükiks.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas ehmunult nuga mis purunes ''See oli mu lemmik!'' vingus Lexy paari pisaraga.

Tess Tyler

Tess Tyler

"Vabanda mind!" vabandas Shane. "Ma lihtsalt ei lase sul nii teha!"

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Miks?'' küsis Lexy üllatunult ja toetas ennast vastu puud.

Tess Tyler

Tess Tyler

"Sest sa oled mulle tähtis!" ütles Shane.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy jäätus ''Ära valeta.'' ütles Lexy kareda häälega ja vaatas maha.

Tess Tyler

Tess Tyler

"Oled küll!" ütles Shane. "Aga kui sa end nii tapad, siis pole mul varsti enam kedagi nii tähtsat!"

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas Shane'i imelikult ''Ma ei proovinud ennast tappa.'' ütles Lexy ja vaatas eemale.

Tess Tyler

Tess Tyler

Shane raputas pead ja lahkus. Tess järgnes talle ise Lexy'le järele vaadates.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy sobras taskutes ja leidis teritaja. Lexy naeratas õelalt ja võttis kruvi elektriga ära ja hakkas teritaja teraga ennast lõikuma.

Tess Tyler

Tess Tyler

OT: Ma ütlen vist, et Shane on vaba! Ta ei taha endale tüdrukut, kes end lõikab!

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Shane peab Lexy'le tõestama, et ta on talle tähtis Razz Aga ma kohe päästan ta xD

Danny kõndis pargis jälle, sest ta jättis ju enda tagi Lexy kätte ja vihm oli üle jäänud. Danny nägi, et Lexy lõikas end jälle ''Lexy!'' hüüdis Danny vihaselt ja jooksis temani ning võttis temalt lõikamisvahendi ära ja kallistas teda ''Lõpeta ära!'' ütles Danny Lexy't kinni hoides.

Tess Tyler

Tess Tyler

OT: Kuidas?

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Shane peab rääkima Lexy'ga sellest.

Tess Tyler

Tess Tyler

OT: Tegelt ei sobi need kaks üldse kokku!

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Tee mu unistuste poiss siis Very Happy

Tess Tyler

Tess Tyler

OT: Milline ta siis on? Vasta Chatis.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele