Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Just me and my pet - Rubra, Sophia ja James'i kolmikteema

5 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra oli just saabunud õuest - loomulikult lendamast. Sellegi poolest polnud nüüd uba minile teisele korrusele? jõudnud poiss üldsegi märg. No tuli ikke kasuks küll kui su element oli tuli. Poiss oli suutnud leida üles kuskilt oma tavaliselt lahutamatu kaaslase Damdam'i ja nüüd lalutas ta tuhkur õlal koridoris ringi, õigemini kaheksat püüdes oma mõtteid sorteerida.
Teeraja äärsest võõrast ülbikust ei tahtnud ta mõeldagi. Tema oli jumala viisakas olnud, kuni selle hetkeni mil too rämedalt ülbitsema tuli. No sorryes inimesed, ma ei vasta sellisele küsimustele mis mulle näkku karjutakse, mõtles Sebastian. Võõras polnud küll karjunud, aga ega asi sellest ka väga kaugel polnud.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

James jalutas trummipulkad käes teise korruse koridoril ringi ja tegi mingeid imelikke nägusi. Trummari sooned? Ei tea. Loodame, et keegi tema nägusi ei näe.

OT: Pikemat ei oska hetkel Very Happy

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra jätkas häirimatult oma kaheksate tegemist, tõstes vaid hetkeks pilgu, et hinnata uue koridori ilmunud poisi välimust. Seejärel käitus ta, aga nagu poleks võõrast märganud. Peatudes hetkeks, et tõsta käsi kaelajuurde kus oli ta tuhkur silitas poiss looma õrnalt. Ta polnud kellegile mitte midagi teinud, ja ometi polnud tal koolis rohkem sõpru kui Damdam, aga ega ta neist just väga puudust ka ei tundnud.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

James peatus kui tundis tuhkru haisu ning tõstis pea üles ja silmtises poissi kes samuti koridoris seisis. Mees ohkas sügavalt ja vaatas silmi kissitades tuhkrut.

Külaline


Külaline

Ühel hetkel astus koridori Sophia, kes oli oma punase kleidi mugavamate riiete vastu välja vahetanud - mustad lühikesed püksid, valge triiksärk ja nahktagi, ka oma juuksed oli tüdruk patsist lahti päästnud ja nüüd langesid need vabalt ta õlgadele. Neidis naeratas, kui tuttavat nägu märkas, see polnud küll teab mis sõbralik naeratud, kuid siiski naeratus. Margaret kiirendas sammu, et Rubra juurde jõuda, kuid jooksma ta ei hakanud, sest ta süli oli täis katseklaasisuuruseid klaaspurke, verd täis. Tüdruk käis metsas 'ostlemas', nagu talle hellitatavalt öelda meelis. Nüüd ei pea ta vist nädalakese metsa minema.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Nüüd Rubra juba katkestas oma mõtiskluse Ja kerge üllatusega. "Tere." lausus ta Sophia'le. Tavapärane viisakus, ilma selleta võis teda liiga ülbeks pidada. "Mis need on?" küsis ta hetke pärast, kuigi see oli loogiline, kui viia kaks lihtsat asja kokku- Nimelt oli ta juba eelmine kord oletanud tüdruku rassi, ja punane vedelik oli kahtlemata väga vere moodi.

Külaline


Külaline

"Toit," naeratas tüdruk, juba parem, teda isegi tervitatakse. Tegelikult, ta oleks võinud näiteks inimestele sügavale silma vaadata ja neil midagi teha käskida, näiteks neid end tervitama panna... Kuid seda ei oleks ta teinud, nii ei jäänud sulle võimalust kellegagi hiljem millegi nõmeda asja üle vaielda.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Sa oled vampiir?" küsis Rubra, kuigi selleks ei olnud tegelikult vajadust. Nüüd oli see tõesti ilmselge, aga pigem küsida kui eksida. Nagu oli poisi motto. Punane asi pudelites võis olla ka mõni muu "toit".

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

James muutis end hundiks ja peitis ennast nurga taha ning urises õrnalt.

Külaline


Külaline

"Ma olen 495 aastat vana, 478 aastat olen ma vampiir olnud," kinnitas neid, kas see polnud mitte ilmselge, need segaverelised ei tundnud siis teisi rasse lõhnast ja käitumisest kohe ära? Hmm, veider. Kohe, kui tüdruk urinat kuulis oli ta poisi juurde jõudnud, kurat, hundid. Sophia asetas oma varud kiiresti, kuid hoolikat maha. Vampiiritar kuulis poisi või siis hundi hingamist ja surus hundi vastu seina, phh, need olevused polnud talle kunagi meeldinud, üldiselt. Pidi veenduma kas see on ohutu.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Selge." noogutas Ruba. Of corse oleks ta lõhnast ära tundud, kui ta poleks olnud ta, ehk siis keegi selline, kellel oli nohu. "Ou see on su koolivend." lausus Pute hetke pärast, kui neid mingi hundi vastu seina surus. See, et too Sophia koolivend on, oli loogiline, aga ikkagi, kas kooli reeglites polnud mitte midagi konfliktide kohta kirjas? Oot, oli see äkki mõni teine kool? Sellegi poolest ei teinud noormees ühtegi liigutust, et toda hunti päästa. Ja vaevalt ta seda suutnudk oleks. poisil polnud vampiiride supper võimeid.

Külaline


Külaline

"Ma sain sellest ise ka aru," lausus tüsruk ja pööritas silmi, siiski ei andnud see hundile õigust tema peale uriseda eksole. Hundi lõhn tungis tüdrukule ninna ja see raputas pead, harjumatu.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

James muutis ennast inimeseks ja tõstis maad üles mis ajas tüdruku käed mehe küljest lahti. James ohkas kergendunult ''Aitäh maa.'' ütles James maad vaadates ja naeratas.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Tore." pomies Rubra ennast nüüd vastu seina toetades, ning tüdrukut ja hunti jälgides. Pute tuhkur oli ennast õhinal tagajalgadele ajanud ning toetas ühe väikse käppaga poisi peale teisega tehes mingit kahtlast liigutust, mis pidi ilmselt olema tema moodus väljendada seda, et võiks toimuda kaklus. Väike satistlik loom..

Külaline


Külaline

Vampiir vaid urised ja saatis tule selle kõrgendatud maa poole, tore, istu nüüd ja põle. Siis tüdruk kummardas ja pakkus kindlasti päris huvitavat vaadet, ning korjas oma pudelid üles.

Hope Hazel Bennett

Hope Hazel Bennett

James ajas maa enda eest ära ning see lendas naise poole, aga James takistas selle naise ette hüpates ning purustas müüri.

Külaline


Külaline

"Oh, kus on kangelane," ütles Sophia irooniliselt ja hammustas huulde, isegi mitte vampiir olemine ei andnud sulle eelist, kui su käed olid kinni ja põsk sügeles. Oeh, vastik. Tüdruk vaid silmitses kahte poissi, silmad kissis ja üpris ärritunult välkumas.

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

''Okei, esiteks ma pole koolikaaslane ma olen õpetaja ja teiseks ma ei löö naisi ega tee neile liiga.'' sõnas James ja pööras enda näo naise poole.

Külaline


Külaline

"Õpetaja, vabandust siis," pistis tüdruk mürgiselt, raske oli kedagi oma õpetajaks pidada, kui sa temast tunduvalt vanem olid, võibolla välimuselt mitte, kuid siiski oli see tunne veider.

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

OT: Jaa muidugi, loogiliselt on Sophia 17 ja James 26 kuigi päriselus on ta 22 xD

''Pole midagi.'' muigas James ja ohkas ning võttis taskust trummipulgad välja ja lõi neid vastu õhku.

Külaline


Külaline

Tüdruk pööritas silmi, ta ei kahetsenud oma tegu eksole ja selle kuti rahulik toon ärritas teda. Nüüd seisid Sophia seina ja poisi ja ka müüri, mis poisi taga oli, vahel ja ta ei saanud väga kuhugi liikuda. Soovi korral oleks võinud ta ka teleporteeruda või vägivallaga siit välja tungida, kuid tüdruk oli piisavalt viisakas, et seda hetkel mitte teha.

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

''Kas ma pean olema ülbem teie vastu?'' küsis James kui pani tähele, et naisele ei meeldi mehe viisakus.

Külaline


Külaline

Tüdruk hingas sügavalt sisse ja siis uuesti välja, mitte, et ta hingama peaks, aga ta lihtsalt pidi seda tegema. Enda rahustamiseks, mees oli talle nii lähedal ja tüdruk kuulis ta südamelööke, ning see viis ta pehmelt öeldes endast välja, mitte et tüdruk seda tunnistanud oleks. "Ei, te ei pea, ma eelistan, kui inimesed tajuvad elementaarse viisakuse piire ja mõistavad, et ei ole tore panna tüdrukuid sellisesse lõksu, seina vahele," ja uriseda nende peale, mida iganes.

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

James astus ühe sammu tagasi ''Sobib?'' naeratas James tüdruku peale.

Külaline


Külaline

Tüdruk noogutas ja surus end tihedalt vastu seina, kaoks see müür nüüd ka ära, eriti häiriv asjaolu oli see, et ta hoidis endiselt mitut klaaspudelit verd täis ja ta oli üpris näljane.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele