Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Arutamas tööasju - Argose ja Danny erateema

4 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Justin B. Light

Justin B. Light

Argos istus arvuti taga ning saatis Danny'le sõnumi: "Danny, tule otsekohe minu kabinetti!"

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny oli just direktori kabinetist möödumas kuni tuli teade sinna minna. Danny ohkas ja sisenes kabinetti ''Vabandust kui mu eraelu pärast mind vallandada soovid.'' ütles Danny ning sulges ukse.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Kust sa seda võtad?" küsis Argos ning sulges akna, ise ikka veel toolil istudes.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny kehitas õlgu ''Õpilasi on häirinud, et ma käin enda vanustega ja, et ma tunnis ei ropenda.'' ütles Danny ning vaatas kabinetis ringi.

Justin B. Light

Justin B. Light

"See, et sa õpilasega käid on isegi päris normaalne, aga sa oled kooli alal ropendanud. Muidu pole sellest hullu, aga sa teed seda päris tihti. Mul on üks pakkumine!" jutustas direktor.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Aa sellesmõttes.'' sai Danny aru ''Mis see pakkumine oleks?'' küsis siis Danny direktorilt.

OT: Krt ma saan südamekrambid kui sa midagi kirjutad xD

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Miks?

"Sa võid siin koolis... või noh, kooli alal olla, aga sa ei või siin enam õpetada. Kui see ei sobi, pead kahjuks lahkuma," ütles Argos. Mõne hetke pärast käis mingi tilin või midagi sellesarnast. Argosele tuli kiri.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny kortsutas kulmu ''Miks ma enam õpetada ei või?'' küsis Danny ning võttis telefoni välja.

OT: Ma kartsingi just seda!!!!!

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Okey...

"Sest sa oled õpilastele halvaks eeskujuks," vastas Argos sõnumit lugedes. Kui mees hakkas aga vastu kirjutama, juhtus arvutiga midagi. Arvatavasti jooksis kokku. Kahjuks ei saanud enam arvutit päästa. Direktor avas mõttejõuga akna ning võttis arvuti kätte. Siis läks ta sellega akna juurde ning viskas aknast välja. Akna all oli aga keegi ning ta sai kahjuks sellega vastu pead. Argost see aga ei huvitanud. Ta võttis ühest kotist MacBook Air'i ning pani selle tööle.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny raputas pead ''Veel üks võimalus?'' küsis Danny kutsikate silmadega direktorilt.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mmm... Ei. Olgu, ma annan sulle võimaluse. Üks kuu on sul aega end tõestada. Sel ajal sa pole aga õpetaja," ütles Argos kirjutades.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

'Aitääh, aga kes mind asendab?'' küsis Danny kergendunult ohates.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Éric Laurent," vastas Argos Danny poole vaadates.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mingi uus?'' küsis Danny direktorilt.

Éric Laurent

Éric Laurent

"Jah!" ütles Argos ning süvenes taas töösse.

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

Danny noogutas ''Lexy tapab mu ära.'' pomises Danny ning hakkas lahkuma.

Éric Laurent

Éric Laurent

Argos ei teinud Dannyst väljagi. Tal oli nii palju tööd.

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

''Nägemist!'' ütles Danny õrnalt muiates ja lehvitas direktorile ust lahti tehes.

Éric Laurent

Éric Laurent

Argos vaatas Dannyt ning ütles: "Nägemist!"

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

Danny sulges ukse ja jooksis kõige lähima inimese juurde kellele ta sellest rääkida sai.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele