Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema

4 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Tõttöelda oli öö üpris külm, aga ikka oli Rubra'l palav. Must mantel seljas oli teda ka pea võimatu märgata. Talve ööd olid pimedad. Nooruki üüratud süsimustad tiivad olid seljale kokku pakitud. Talle meeldis rohkem kui need väljas on, kuid ei saanud eirata, et need olid suured. Noormees oli kergelt ettepoole kummargil, et tiiva otsad mööda maad ei lohiseks. Isegi kokku pakitult olid need kakskorda suuremad kui Putelanus.
Lund sadas, kuid mingi hetk sadu peatus ja hakkas tulema hoopis lörtsi. Ruba oli nüüd juba päris pikalt teeraja ääres seisnud, ootates kurat teab mida. Ilmselt järgimist hommikut.



OT: Sophia ja kui Erks viitsib siis võiks mõne oma tegelase siia tuua (:

Külaline


Külaline

Öö oli külm, kuid neidis ei tundnud seda, kedagi isegi ei huvitanud kas ta igatses seda külmatunnet või mitte. Oleks ta siis olnud vähemalt inimene, mis sest, et ta element tuli oli, ta oleks siiski soovi korral külma tundnud, kuid vampiirid seda ei suutnud. Alati oli jahe, jah, pigem jahe, kui soe, kuid neidisel ei olnud kunagi külm. Kuid eks ka sellegi juures oli omi eeliseid, Sophia võis siin lume vahel seista, punane kleit seljas, juuksed lahti ja huuled kergelt verised... Enne inimeste juurde õppima tulemist lihtsalt pidi ta jahil ära käima, mitte, et tal midagi inimeste piinamise vastu oleks olnud, loomulikult mitte, kuid ta ei tahtnud oma kohta koolis kaotada. Neid kahtles kas tal oli siin veel palju õppida, aastasadu oli ta oma oskusi viimistlenud, välismaal.
Tüdruk märkas eemal ühte noorukit, ning ta silmad välkusid ärritunult. Margaret ohkas, sättis oma juuksed kõrgele hobusesabasse ja pühkis käeseljaga vere huultelt. Siis ta jooksis, vampiir jõudis pea sekundiga mehe kõrvale, ta võis ka teleporteeruda, kuid ta polnud inimene ja ta võis selle asemel ka ise liikuda. Ning plahvatus oleks liiga palju tähelepanu äratada, oli võimalus, et mees teda märganud polnud.
Nii, tegu oli siis ingliga? Tiivad ja see lõhn, need elukad olid päris kõrgest soost, ühes vähestest kelle puhul neid ka veidi austust üles näitas, ja välimus ei olnud ka paha... Hmm, bet you are a student here, right? Well, we are going to have a lot of fun.

Justin B. Light

Justin B. Light

Annabel kõndis teerajal, hoides üleval oma äsjaostetud kleidi äärt. Tüdruku jaoks oli maa liiga kole, et võiks oma uued riided sinna peale lasta. "Rõve!" ütles ta, kui üks surnud rott talle ette jooksis. Tüdruk lõi seda jalaga ja see lendas kaugele minema. Annabel läks edasi. Kaugemal nägi ta kedagi. Tüdruk hakkas ühe juurde jooksma, kuid koperdas millegi otsa. Tänu sellele läks tal kleit vägagi sopaseks. "Mida ma nüüd siis teen?" hädaldas Annabel. Ta võttis telefoni ja helistas kellegile. "Nonii! Nüüd tood mulle uue kleidi. Ja ma ei maksa selle eest!" käratas ta ja lülitas telefoni välja. Siis võttis ta kleidi ära. Selle all olid palju normaalsemad, inimlikumad riided. Siis läks ta edasi.

OT: Kahjuks ma ei jõudnud kogu teksti läbi lugeda, niiet ärge tulge midagi ütlema, et te olite juba kuskile või tegite juba midagi jne...

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Kuidas te jaksate nii palju kirjutada?! O_o

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Lihtsalt jaksame. Tegelikult on asi selles, et ma kirjeldan asju väga pikalt... Või räägin väga palju. Aga ma ei tea, mis lugu teistega on.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

OT: Me kirjutame pikalt, kuna seda nimetatakse teematamiseks..

Kui Rubra'l poleks parasjagu tõsiselt igav olnud, siis poleks ta ilmselt märganud tüdrukut kes pea-aegu ülehelikiirusel ta juurde jõudis. Kerge muigega pöördus ta aeglaselt võõra poole. Lastes pilgu üle tüdruku jõudis Sebastian järeldusele, et säärast ta koolis ennem näinud ei olnud. Ja veel. Kleidiga õues. Polnud raske ära arvata, et tüdruk kohe päris kindlasti ei ole inimene.
Viisakas oleks ilmselt olnud öelda tere, kuid Rubra ei olnud nüüd nii viks ja viisakas ka siin. "Kes sa oled?" küsis ta selle asemel kergelt pead kallutades. No selles "pea kohe kaldu" kiiksust oli raske vabaneda.

Kiigates üle tüdruku õla märkas Rubra veel ühte tüdrukut. Üpris pirtsakas teine. Poril polnud midagi viga. See tuli vähemalt pestes maha.

Külaline


Külaline

OT: Mulle ei meeldi lihtsalt lühikesi poste teha. Ja ma oma foorumis olen ära harjunud pikalt postitama. Pikemad postid on huvitavamad, rohkem infot.

Poril oli ikka kohe palju viga, see oli must ja häiriv, kuid ka sellega harjus, kui sa keskajal elanud olid, siis sa teadsid, et praegu olid pesemistingimused ja arstiabi väga tasemel. Sammuti teadis Margaret, et ta taga oli üks tüdruk pikali käinud, kuid ta ei vaevunud pead sinna keerama, selle asemel silmitses ta ahnelt poissi ja kuulas mehe südamelööke. "Sinu jaoks olen ma teie, aitäh," muigas ta vaid kergelt, ei pea inimeste ette kõike informatsiooni ka ära laduma, nii kaob kogu lõbu eksole. "Sa oled ingel," fakt tegelikult, mitte küsimus, ingli tunnusjooni oli kaugele näha, sõltuvalt su silmanägemisest ja nutist, muidugi.

Justin B. Light

Justin B. Light

Annabel jõudis inimeseni. Ta oli poiss. "Nojah... Kes sa oled?" küsis ta. Poiss oli küll normaalne, kuid normaalsetel on alati kaaslane olemas. Vähemalt nii palju, kui tema teadis. Annabel läks vastust ootama jäädes silla juurde. Vesi oli juba jäätunud. Täielikult. Must auto saabus ja selle uks avanes. Mingi kleit lendas välja ning Annabel ronis sellega autosse. Ta pani kähku kleidi selga ning vaatas ennast. "Lollakad! See pole õige!" käratas ta ja läks autost välja. Ta oli nii vihane, et lõhkus ukse ära. Auto sõitis minema. Siis läks Annabel taas poisi juurde.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Mingi võõra üpriski ebaviisakale küsimusele mees tähele panu ei pööranud. Käitugu viisakalt kui tahab vastuseid. "Vabantust, teie." lausus Rubra kerge sarkasmiga. Muie ei kadunud kuugi, ning muutus vaid veel laiemaks. "Preili, ma olen tegelikult segavereline." lausus Putelanus. Nii tore, kui keegi teda jälle ingliks pidas, but sorries i'm not angel, i'm demon-agnel.
Poiss avas oma tiivad hetkeks natuke laiemalt, et oleks selgemini näha see, et tema süsimustadel tiibatel polnud ainumatiki sulge. Puhas läikiv must nahk oli see, mis ta tiibu kattis. Pöörates uuesti pilku ühelt võõralt teisele jättis ta mõlema välimuse nii detailselt meelde, kui öö lubas.

Justin B. Light

Justin B. Light

Annabel ohkas ja lõi jalaga vastu silda nii, et selle käetugi alla kukkus. "Kuule... pärdik! Ma tahaksin vastust saada," ütles tüdruk. Auto jõudis taas kohale. Nüüd jooksis Annabel kohe sisse. Sel korral olid nad õige kleidi toonud. Tüdruk sai selle selga. Siis astus ta välja ja istus sinna, kus oli olnud silla käetugi. Ta mitte ei istunud sillale, vaid õhku.

Külaline


Külaline

"Aitäh," noogutas tüdruk ja pööritas silmi, mehed... "Segavereline, veel parem," krants, "jah, sul on vist õigus, ingli mõõtu sa küll välja ei anna." Neidis silmitses selle lause ütlemise ajal poisi tiibu ja muigas, mis tähendas, et siin oli veel another bad guy. Buddies, yey, win. Tegelikult mitte, praegu ei olnud tüdrukul plaanis kellegagi semutseda, kõigepealt läheb otsib oma toa üles, siis läheb kogub omale veidi verd ja uurib oma tunniplaani, ja siis teeskleb, et magab, et inimesi vältida, ta ei maga kunagi, lihtsalt istub kuskil metsas ja naudib elu.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ikka mehed, ega nad siis vahepeal naiseks väga ei muutu. Tüdruku sõnadea peale ta vaid kehitas õlgu, millega ka tiivad veidid kõrgemale tõusid. "Kas sa tunned teda?" küsis Rubra hetke pärast nõksates peaga teise võõra poole. Mõlemad olid suhteliselt ühel ajal, üpris ühest suunast tulnud. Võisid tuttavad olla küll ju? Siiski ei meeldinud poisile eriti, et teda pärdikuks nimetati. Sellest oli asi kaugel. Vares sobinuks ka paremini. Pute küll harrastas puudel ronimist, kudi see piirdus ka ainult puudelatva maandumisega.

Külaline


Külaline

"Ei, ma ei tunne teda, aga ma arvan ka, et sa oled pärdik," irvitas neid ja keerutas ühte juuksesalku oma sõrmede vahel. See tüdruk sillal oli küll päris tugev, ka mõni segavereline äkki? Tegelikult huvitas Sophia´t hoopis see, et mida need kaks siin, keset ööd tegid. Aga suurt vahet polnud tüdrukul ka, tal ol ika omi asju ajada.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Nii armas teist mõlemast." pomises Rubra pöörates nüüd pilgu tüdrukule kes.. Istus õhus? Okey, vähamalt andis aimu sellest mis võime tal on. Siiski ei olnud Sebastian päris kindel, et võõras on õhuväänaja. Veel mõned elemendid võimaldasid õhus olemist. Tegetilkult võimaldasid kõik. Eks ole? Veest, tulest, õhust ja maast oli kõigist võimalik vormida kausse, või aluseid, või siis neid lihtsalt õhku tõsta, ja siis nende peal seisimine polnud enam ju mingi kunst? Oskamata hetkel rohkem midagi lisada pööras ta pilgu sinna kuhu oli kadunud see, auto?

Justin B. Light

Justin B. Light

Annabel hüppas alla. Siis kõndis ta inimeste poole ja ütles tüdrukule: "Oh, kui lahedad riided... Kas ma võin küsida, kust sa need said?" Siis pöördus Annabel taas poisi poole ja ütles: "Ma soovin vastust. Ja kui ma seda ei saa, siis ma lähen närvi. Oi... Mis see nüüd on?" Annabeli jalge ette oli miski tekkinud.

Külaline


Külaline

"Oh, aitäh," lausus vampiiritar ja naeratas´. "See on Coco Chanel´i kleit." Lisas ta muigega, ime, et see veel puruks ei olnud läinud, õrnad asjad need kleidid, eriti, kui sa nendega metsas söömas käid eksole. "Ma olen Sophia," lausus ta siis tüdrukule ja saatis poisi poole 'komplimendist piisab' pilgu.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Lahe..." ütles Annabel.

OT: Sorry, et nii lühike, aga ma olen täiesti tühi. Mõtetest.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Selle Sophia? Pilgust välja tegemata kortsutas Rubra võõra tüdruku poole kulmu. "Kui sa minuga nii ebaviisakalt räägid, siis ma kardan, et sellest vastusest jääd sa küll ilma." lausus noormees nipsakalt. Egoismi, ülbust ja kõiki neid häid külgi jagus tal küll ja rohkemgi. Üldiselt, ei kujutanud Sebastian eriti ette ka, et mingi selline pilka talle ka närviminnes midagi teha võib. Aga kurat teab, eks jumala loomaaed ole kirju, nagu see ütlus oli? Ja tegelikult oli too tüdruk ju jagu saanud ka silla käsipuust? Tegelikult oleks Ruba'le juba selle pärast pidanud korda minema, kas tüdruk on närvis või ei, kuid Seb ei sallinud ebaviisakust, eriti kui seda talle nina alla hõõruti nagu too neid parasjagu tegi.

Külaline


Külaline

"Eks see lahe ole jah," nõustus näitsik, kena kleit ja puha. Ta tammus vaikselt ühe koha peal ja pilgutas silmi, kui üks suur lumehelves ta ripsmetele langes. Ja siis hakkas see poiss rääkima: "Sina siis pole ebaviisakas?" Turtsatus ja lai muie sobisid selle lause juurde kohe väga hästi. Girls stay together, right? Well, usually they do. Nüüd sammus tüdruk tetraalselt, muidugi suurema show pärast, silla käsipuu poole ja sättis selle uuesti paika, teda lihtsalt häiris, kui see seal vedeles.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra suunurk tuksatas kergelt. Ta isegi ei teadnud, miks see talle ni väga nalja tegi. Ta oli ebaviisakas, aga sellegipoolest ei kavatsenud poiss ebaviisakale küsimusele vastata. Kinnisidee. Mis teha, sellest väga lahti ei saa enam, kui see ükskord pähe karanud on. Sorryes ladys.

Külaline


Külaline

Ja poisid võiksid ikka viisakad olla, nad võivad olla külmad ja jõhkardid, kuid viisakad, vähemalt, võiksid nad omandada elementaarse viisakuse taset vms. Väga segased mõtted eks ole... "Nii, mul on väga kahju," põrgusse see kahju, "kuid ma arvan, et pean teie meeldivast seltskonnast lahkuma."

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Kuhu sa siis minema pead?" küsis Rubra enne kui sõna sabast kinni sai, ning talle meenus, et räägib täiesti võõraga. Ta oli lihtsalt nii harjunud selliseid küsimusi esitama. Mis siis ikka teha. Mis öeldud see öeldud.

Külaline


Külaline

"Ma pean oma asjad kooli viima, ehk oma toa leidma, siis lähen ma metsa kogun varusid," tüdruk tegi pausi, et lause mõjuks, "ei taha kedagi kohe kooli sattudes ära süüa eks." Soe ja värske veri oli küll külmkapis säilitatud verest etem, aga elas üle.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Rubra noogutas kergelt, kuid kortsutas ka kulmu. 'Ei taha kedagi ära süüa'? Et siis tegu on vampiiriga? See tundus kõige loogilisem. Rohkem rasse, kes teisi sööksid Putelanus ei teadnud, või siis ei tulnud meelde.

OT: Sophia ju ei öelnud oma rassi vms, millagi? Very Happy

Külaline


Külaline

OT: Ei öelnud.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele