Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Rubra - Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Man in black - Sophia, Rubra ja Annabeli kolmikteema

4 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Justin B. Light

Justin B. Light

"Niiniinii... Seega lugu on selline, et teistega sa võid käituda nii, kuidas tahad, aga teised peavad sinuga viisakalt rääkima. Tead, sa oled endast liiga heal arvamusel. Egoistlikud ******** pole minu puhul soositud, seega sinust ma küll ei ole huvitatud. Ja pealegi, sinu lollakas loom on hullem, kui roiskunud ****junn palaval suvepäeval, mil kõik haisud hästi levivad." jutustas Annabel. Siis pöördus ta Sophia poole. "Aga kust sa kingad said?"

Külaline


Külaline

Tüdruk oli Annabel´i pikalt ja värvikalt seletust kuulanud, muie huulil ja pilk poisi näkku ekslenud. Siis kuulis Margaret tüdruku küsimust ja ta heitis pilgu oma mustadele, rihmadega platvormidele, kust ta need ostis? "Ee, need on Jimmy Choo´d," jah, need need olidki.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma arvasin, et mul on maailma kauneimad riided olemas, aga ma eksisin," mainis Annabel ja vaatas, mida poiss teeb.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Seega on lugu selline, et sina oled üks väike ülbe pilka kes on endast kole heal arvamusel, ja arvab, et võib kõigiga rääkida nagu ta tahab. Ma ei eita, et ma olen egoist, aga ma ei ole just väga õnnelik, et seda mulle nina alla hõõrutakse." teatas Rubra seepeale nii kiiresti, et sõnadest oli raske aru saada. End otsustavalt kannapealt ümber pöörates lõi ta oma üüratud tiivad lahti hetke neid ikka veel maapeal vehkinud ja palju tuult tekkitanud, võtsid need lõpuks tuule alla, ja poiss tõusis taeva alla lennates kooli poole kadus ta öhhe.

Michael Bublé

Michael Bublé

"Lollakas!Ahvib ka veel teisi..." pomises tüdruk.

Külaline


Külaline

"Mehed," pomises Sophie, kuigi ta ei saanud pahaks panna, et peale sellist lauset kellegil tuju ära läks. Neid oletas, et Annabel´i öeldud lause oli kompliment, seega ta tänas tüdrukut ja mainis, et ka temal on kena kleit. Tüdruk silus ühe blondi loki kõrva taha ja keeras end üleloomulikult kiirelt lossi poole, ta oli sealt mingit praksatust kuulud, loom vist.

Michael Bublé

Michael Bublé

Annabel vaatas korra jõkke. Käetugi oli ammu kadunud. "Nojah..." pomises ta.

Külaline


Külaline

"Ma hakkan ka minema," sõnas neidis ja vaatas lossi poole, new home, "oli meeldiv kohtuda, kuid mul on nüüd tähtsaid asju ajada." Üldiselt eelistas vampiir küll jooksmist teleporteerumisele, kuid siiski... Kostis kõva plahvatusega sarnane heli ja lumele jäi tule poolt sulatatud ring, Sophia oli aga lossi jõudnud.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele