Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Kuulge, kas see ei peaks mitte külmunud olema? - Justini ja Carli erateema

2 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Justin kõndis mööda purskkaevu, kuni märkas, et vesi voolab seal rahulikult, kuigi peaks olema külmunud. Tema hämmastuseks oli vesi tohutult külm... Külmem kui ta kunagi tundnud on.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

Carl kõndis purskaevu juurdes lootes leida Justinit ja no näed,seal ta oligi. Ta läks lähemale ja küsis ''Justin sa tead kus Helen on?''

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ei, ma pole teda viimasel ajal näindki..." vastas Justin, ikka veel juureldes selle üle, mis toimub veega.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

''Eks ma siis valgustan sind natuke! Ta pakib oma toas asju ja kavatseb siit minema sõita,kaugele ja kauaks. Põhjust ma ei tea. Aga igastahes,kui ma ta kihlatu oleks ma vähemalt muretseks või midagi. Ma ta lapsepõlve sõbrana olen ka hoolivam,kui sina ta kihlatuna. Ja kui ta peaks minema,siis arvesta,et mina oma tegude eest enam ei vastuta.'' sõnas Markus vihaselt.

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ma arvan, et sa peaksid enne mõtlema, kui ütlema. Ma muretsesin tema pärast, kui ta oli kaua ära. Ma sain alles praegu teada, et ta siin on. Ma olen üritanud talle helistada aga ta pole vastanud..." vaidles Justin vastu. Siis läks ta edasi, aga palju tõtakama sammuga, kui enne. Varsti oli ta teisel pool purskkaevu ning tegi kooli ukse lahti. Uks polnud just eriti väike ja see avanes aeglaselt. Poisile ei tulnud mõttessegi enam see küsimus, mis oli tema peas varem. Küsimus, mis puudutas purskkaevu vett.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

Carl ohkas ja läks sammuti kooli tagasi.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele