Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Helenit haiglasse viimas. EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Helenit haiglasse viimas. EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Helenit haiglasse viimas. EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Helenit haiglasse viimas. EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Helenit haiglasse viimas. EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Helenit haiglasse viimas. EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Helenit haiglasse viimas. EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Helenit haiglasse viimas. EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Helenit haiglasse viimas. EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Helenit haiglasse viimas.

4 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1Helenit haiglasse viimas. Empty Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:05

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

Cody jooksis külla ja otsis haiglat.

2Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:07

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Issand jumal küll'' pomises Jenny vaikselt , jooksis välkkiirelt Cody juurde , võttis Heleni , ning varsti jõudis ta haigla ette .

3Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:09

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

OT: Ta pole varem ju külas käind!

Cody järgnes tüdrukule.

4Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:11

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ei suutnud enam oma silmi lahti hoida ja varsti need lihtsalt ise vajusid kinni .

5Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:11

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

OT: Ma sain aru jah Very Happy Aga no Jenny on vampiir , ta on kiire .

''Tee uks lahti!'' ütles Jenny kiiresti Codyle .

6Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:12

Violette Suzann Magaziner

Violette Suzann Magaziner

Cody avas ukse ja lasi tüdrukul sisse minna.

7Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:13

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny läks sisse , jooksis trepist üles , ning läks siis kohe mingi arsti kabinetti koputamatta xD

8Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:14

Cody Coddington

Cody Coddington

Cody järgnes tüdrukule.

9Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:16

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

OT: Saaksid arsti mängida palun Very Happy ??

Jenny pani Heleni sinna voodile või mis iganes see ka oli , ning vaatas siis pahaselt arsti poole ''tehke midagi, ta ei saa hingata hästi'' ütles ta .

10Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:18

Cody Coddington

Cody Coddington

"Selge..." ütles arst ja läks tüdruku juurde. "Vampiir, jah?" küsis ta Jennylt.

11Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:20

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''jah'' ütles Jenny kiirelt .

12Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:23

Cody Coddington

Cody Coddington

"Vampiir..." ütles arst mõeldes. "Haige... Harva juhtub... Nii, siin peaks mõni rohi olema!" ütles ta ühes kapis sorides.

13Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:26

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny vaatas mida arst tegi , ning vaatas siis aknast välja .

14Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:27

Cody Coddington

Cody Coddington

"Siin see ongi!" hüüdis arst. "Eriselt tugeva mõjuga köhasiirup vampiiridele." Ta läks Heleni juurde ja pani talle suure lusikatäie suhu. "Ära muretse, see pole halva maitsega!" ütles arst naeratades.

15Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:31

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Ma ei usu , et ta kuuleb teid'' ütles Jenny vaikselt .

16Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:34

Cody Coddington

Cody Coddington

"See peaks varsti mõjuma!" ütles ta ja läks enda laua taha.

OT: Ma tuttu! Ööd!

17Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:36

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Olgu'' ütles Jenny ja ohkas .

OT: ööd .

18Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:37

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen avas vaikselt silmad ja vaatas ringi , pea valutas tohutult ''Kus ma olen?'' oli tüdruku esimene küsimus .

OT: und (s)

19Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:41

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny läks juba rõõmsamalt Heleni juurde , ning ütles ''Sa oled haiglas''

20Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:43

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Haiglas ... Mis haiglas ? Miks ? Kuidas ? Kes oled ? Vana oled ?'' pudistas tüdruk küsimusi välja .

21Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:47

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Sa oled küla haiglas , sest sul oli tugev köha , ning sa ei saanud hingata . Mina olen Jennifer Luna Puentes ja olen 17 aastane , ning sina oled Rachel Helen Randow ja ka 17'' ütles Jenny

22Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:49

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Küla haiglas? Mis küla? See Jenny?'' küsis Helen .

23Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:52

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

''Jenny jah , igatahes sa käid Wevaxi võlukoolis , ning ma tõin sellega seal sind siia haiglasse'' ütles Jenny , ning näitas Cody poole .

OT: Haha , me oleme praegu mõlemad samas seisus , ainult , et erinevates teemades xD

24Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:53

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Eeee ... olgu. Mis juhtus? Ma ei saanud ikka aru.'' ütles Helen ja ajas end istukile.

25Helenit haiglasse viimas. Empty Re: Helenit haiglasse viimas. Kolm Sept 07 2011, 19:56

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

OT: Ma tuttu , ööd Very Happy

Jenny seletas uuesti ''Me olime purskkaevu juures , sa köhisid ja sa köhisid juba ka siis kui me seal klubis olime , igatahes sa ei saanud enam hästi hingata , ning me tõime sind siia ja seejärel andis arst sulle rohtu''

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele