Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema) EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

I'm so bad! (James'i ja Carol'i erateema)

4 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol hiilis vaikselt poiste pesuruumi, sest tal oli igav. Ta vaatas seal ringi ning muigas terve see aeg.

James Diamond

James Diamond

James astus pesuruumi ja nägi tüdrukut. Imelik... Tüdruk poiste pesuruumis... mõtles James. Aga tegelt ju tore! Ta pani enda juuksed eriti seksikalt ja läks tüdruku juurde. "Terekest!" ütles James võrgutavalt.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol ehmatas ja vaatas poissi ''Eeem, tere!'' ütles Carol naeratusega vastu 'Miks just präegu??!' mõtles Carol kurjalt ja silmitses poissi.

James Diamond

James Diamond

"Mida sa siin teed?" küsis James tüdrukut vaadates. Oo! Nunnu ja samas paha! mõtles poiss. Mulle meeldib!

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

''Uurin.'' vastas Carol kurja naeratusega ja vaatas ringi ''Ja sina?'' küsis Carol lolli küsimuse vastu.

James Diamond

James Diamond

"Ma tulin pesuruumi, pole aru saada?" küsis James võrgutavalt. Nunnu! mõtles James. Käitub, nagu ma ei meeldiks talle!

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol naeris ''Ma saan aru jah, aga miks sa siia tulid?'' küsis Carol uuesti ikka veel irve näol.

James Diamond

James Diamond

Üritab mind segatusse ajada vist! mõtles James. "Ma tulin muidu käsi peema..."

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol noogutas arusaadavalt talle meeldis poistega mängida ''Pese siis!'' ütles Carol naerdes ning tuli poisilt eest ära.

James Diamond

James Diamond

Poiss läks kraanikausi juurde ja pesi käed ära. Armas! mõtles James.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol ohkas ning läks duši juurde ja lasi vee käima seejärel võttis ta natuke vett ja pritsis poissi naerdes. Carol teadis, et poiss pritsib teda vastu ja see oligi tal plaanis.

James Diamond

James Diamond

Poiss naeratas. Tahab mängida minuga! mõtles James ja pritsis tüdrukut.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Carol naeratas ja pritsis teda mitu korda duši veega tagasi.

James Diamond

James Diamond

James pritsis vastu. Armas tüdruk! mõtles James. "Kas sul on keegi?"

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Tnx, tuletasid meelde, et pean armusuhte muutma Very Happy
Carol muutus kivikujuks ''Jah,'' ütles Carol vaikselt noogutades. Talle hakkas poiss meeldima, aga tal oli ju ikkagist Cody.

James Diamond

James Diamond

OT: Jätan maha ta w? Very Happy Nali! Kui James rohkem meeldib siis...

Krt! mõtles James. Kõikidel ilusatel on nad olemas! James lõpetas pritsimise ära ja istus maha.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Mdea! Very Happy James on kenam tglt jah, aga kuigi ta on naistemees siis ma olen kindel, et Carol ei jää temaga.

Carol vaatas poissi kurvalt ''Ma olen Carolyn muidu.'' tutvustas ta ennast naeratades.

James Diamond

James Diamond

OT: Miks?

James vaatas tüdrukut. Ilus nimi! mõtles James. "Ma olen Diamond! James Diamond!" mängis James James Bondi.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Sest ma arvan, et ta hakkab tüdrukuid muutma Very Happy
Carol naeris ''Mu sõbra nimi on ka James!'' ütles Carol siis ''Andrew James Bettley.'' ütles Carol siis ta terve nime ''Ja kuigi sa juba terve nime ka ütlesid siis Carolyn Emily Steward.'' Carol naeratas.

James Diamond

James Diamond

OT: Aga kui ei hakka?

"Väga ilus nimi!" ütles James ja tõusis. Ta võttis tüdruku käe ja suudles seda.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Ma muudan armusuhet! Very Happy
Carol punastas 'Ta hakkab tõsiselt mulle meeldima.' mõtles Carol murelikult ''Aitäh!'' tänas siis Carol teda naeratades.

James Diamond

James Diamond

James naeratas ja tõusis. Armas tüdruk ikka! mõtles James.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Kas sulle sobiks kui Carol võtab Cody asemel James'i? Very Happy
''Sul on armsad juuksed.'' ütles Carol naeratades ja vaatas James'i juukseid.

James Diamond

James Diamond

OT: Ikka! Ma panin su armusuhetesse ära!

"Tänan!" ütles James ja sättis enda tukka. "Sul ka!" lisas James ja katsus tüdruku juukseid.

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

OT: Oki Very Happy
Carol punastas jällegi ''Palju vaeva näinud.'' ütles Carol naeratades ja pidas silmas enda juukseid.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele