Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Kaua aega on möödas - Bryce'i ja Rory erateema

+3
Danny Worsnop
Rory Harmony Harper
Bryce Larkin
7 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

Bryce Larkin

Bryce Larkin

Bryce kõndis öösel mingis metsas kus oli kuulda öökullide laulmist ning rohutirtsude muusikat. Valgust tegi mees endale elektriga ning kõndis mitu korda mitme murdunud oksa peale ja kui ta seda tegi käis tema jala all raksatus läbi.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Rory komberdas mööda pimedat metsa rimgi. No kuidas kurat ta siia veel sattus. Tüdruku närvid olid pillikeeltena pingul. Iga väiksemgi krabin pani tüdruku võpatama. Rory kõndis järjekordselt millelegi otsa. Kuradi pime mets.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

''Oi, vaata kuhu sa kõnnid.'' ütles Bryce sõbralikult ümber pöörates ning näitas elektriga valgust.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Rory hüppas karjatades häälest eemale ja lendas pikali."Kurat,"vandus tüdruk ja tõusis istuli. Nüüd kui tüdruku silmad juba midagi eristada suutsid nägi ta, et hääle omanik on inimene, mitte mõni tema lendava fantaasia vili.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

''Ma olen siis nii õudne?'' küsis Bryce üllatunult ning ajas elektri valguse suuremaks.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Ei,"raputas Rory pead. Lapsel fantaasia lendab. Tüdruk ajas ennast maast püsti ja pühkis oma riided sõdist puhtaks."Ma arvasin, et sa oled äkki mingi koletis või mingi verejänuline karu või no midagi sinna kanti."

Bryce Larkin

Bryce Larkin

Bryce naeris ''Ma ei teadnudki, et neid siin metsas on.'' ütles Bryce metsas ringi vaadates.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Rory pööritas selle peale ainult silmi. Tüdruk ei tundnud ennast tänu seltskonnale üldse paremini. Ta vaatas närvilise pilguga ringi mitte, et ta midagi näinud oleks, aga igaks juhuks.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

''Kardad?'' küsis Bryce valguse tüdruku poole pöörates.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Ei usu,"iroonitses Rory.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

Bryce raputas naerdes pead ''Bryce.'' tutvustas Bry ennast tüdrukule ja ulatas oma käe.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Rory,"lausus tüdruk ja surus mehe kätt.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

Bryce naeratas ''Meeldiv tutvuda ja ära muretse kui mingi õudne koll tuleb siis ma kaitsen.'' ütles Bryce naerdes Rory'le.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Rory kergitas kulmu."Kui mõni suur ja hirmus koll tuleb, siis ta sööb meid ära,"muigas Rory.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

''Ei söö kui mina kaitsen!'' lausus Bryce naerdes tüdruku üle.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"No seda me veel näeme,"muigas tüdruk.

Bryce Larkin

Bryce Larkin

Bryce noogutas ''Mis elementi sa siis valdad, et sa ise hakkama ei saa enda kaitsmisega?'' uuris Bry tüdrukult.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Maa,"sõnas Rory."Aga mis sinu element, siis on kui sa mind suurte kollide eest kaitsed?"

OT: Ma varsti magama. Ööd.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Elekter.'' naeratas Bry tüdrukule

OT: Ma täis ... O.o

Jenette Margaret Lovato

Jenette Margaret Lovato

OT: Ma ka... Alkoholivabast sampusest...

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ma siidrist Very Happy

Jenette Margaret Lovato

Jenette Margaret Lovato

OT: Tahan ka!

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Ahahh,"noogutas Rory mõtlikult.

Beck Oliver

Beck Oliver

''Sa arvad, et elekter ei ole tugev?'' uuris Bry õelalt muiates.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Kas ma olen seda öelnud,"kergitas tüdruk kulme.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele