Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mul pole õrna aimugi mida ma siin teen - Danny ja Isis'e erateema

+7
Andrew James Bettley
Hope Hazel Bennett
Rubra Melancholy
Alexander D.B.B Bennett
Sahara Šandra Stark
Isis Nigra Nox
Danny Worsnop
11 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5]

Andrew James Bettley

Andrew James Bettley
Õpetaja
Õpetaja

''Jaa.'' noogutas Danny mõtlikult.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Elu on ebaõigane." jätkas Isis see kord alustades juba enda haletsemisega.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''On.'' nõustus Danny noogutades ning silmitses oma esimest tatoveeringut.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Isis puhkes ilma mingi ette hoiatuseta nutma. Vajudes mööda seina alla istukile nuttis ta esimest korda 3 aasta jooksul.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ehmatas ja kallistas naist istudes tema kõrvale.

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

"Elu on ebaõiglane!" halas jätkuvalt kergelt purjus Isis. Ta võttis kõike nii tõsiselt, et mõni teine oleks ilmselt naerukrambid saanud. Selle peale kui pea-aegu võõras poiss teda klassitas ei teinud neid teist nägugi, eks raskemaid juhtumeid ole ka üle elatud.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas õrnalt naise üle ''Eks ta ole jah vahepeal.''

Wandere Blackhoff

Wandere Blackhoff

"Ta on kogu aeg ebaõiglane." nuuksus Isis pead põlvedele surudes. Hetke pärast tõstis ta uuesti pilgu täiesti unustanud mis ta ennem rääkis. "Kas viina on veel?" küsis Nigra.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ainult viskit.'' ütles Danny õlgu kehitades ja katsus põue taskus olevaid viski pudeleid.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Annaksid sa mulle?" küsis Isis järgmiseks. Jube alkohooli vajadus oli.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny mõtles natuke ''Kas ma teen õige otsuse või vale?'' mõtles Danny kõvasti.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Sõltub kas sa annad selle mulle või ei." lausus Isis kerge ärritusega. Ta tahtis juba seda alkot.

Ricky Olson

Ricky Olson

Danny naeratas ja ulatas naisele viski ''Ja mis teie nimi siis on?'' küsis Danny.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Nigra." vastas Isis viskit vastu võttes ja korki helikiirusel maha keerates. Hetke pärast oli ta juba lonksu võtnud ja ka kerge grimassi teinud. Tüdrukule ei meeldinud viski maitse.

Ricky Olson

Ricky Olson

''Mul on kokat ka.'' naeratas Danny võttes ühe koka pudeli välja. Mingi joogi automaat on ta põue taskus.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Anna!" lausus Isis käed koka järele sirutades. "Palun." lisas ta kutsika silmadega.

Ricky Olson

Ricky Olson

Danny noogutas naeratades ja ulatas Nigra'le koka.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ka sellel suutis Isis korgi kiirelt maha keerata ning lonksu võta. Järgmine grimass ilmus tüdruku näole. No miski ei maitsenud enam.

Ricky Olson

Ricky Olson

''Mul on mahla ka.'' irvitas Danny Nigra näo üle.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Mahla!" nõugis Isis. See pidi vähemalt hästi maitsema. Koka ja viski pudel olid unustatult kõrvale pandud.

Ricky Olson

Ricky Olson

Danny võttis põuetaskust apelsini mahla välja ning ulatas selle naeratades Nigra'le.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Sul on seal mingi joogi automaat või?" küsis Isis kui järgmine pudel põuest tuli. Kiirelt endale apselsiini mahla sisse kaaninud läkastas ta kergelt. Miks apelsiinis nii hapud pidid olema?

Ricky Olson

Ricky Olson

''Mul on seljataga ka mingid pudelid veel.'' naeratas Danny ''Sulle ei meeldi mitte midagi?'' küsis Danny ehmunult kui naine juga läkastas.

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

"Mulle ei maitse viski, kuigi see teeb purju, koka on lihtsalt rõve ja apelsinid on hapud." kurtis Isis.

Ricky Olson

Ricky Olson

Danny raputas pead ''Ma armastan neid kõiki.'' muigas Danny sõbralikult.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele