Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Administratuuri kontroll ja muu info EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Administratuuri kontroll ja muu info

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Justin B. Light

Justin B. Light

Kuigi see teema puudutab tegelikult administraatoreid, otsustasin ma ikkagi selle teile kõigile teatavaks teha. Seetõttu panen ma ka siia teisi uudiseid. Arvestage sellega, et üks uudis läheb sujuvalt edasi järgmiseks. Ma loodan, et suudate ikka kõik neid eristada.

Niisiis! Kooliaasta lõppeb 24. detsembril suure Jõuluballiga! See algab kell 20.00 ja lõppeb 26. detsembril kell 20.00. Arvestage ka sellega, et balli jälgib eriline nõukogu (mina valin nad välja ja võtan nendega ühendust). Suurem pidu lõppeb 25. detsembril kell 20.00. Siis koguneb kogu administratuur adminite alafoorumisse, kus algab administratuuri kontroll. Et keegi sohki teha ei saaks, ei ütle ma osalejatele, mida seal teha tuleb. Ja nüüd tähtis osa: Administraator, kes välja ei ilmu, kaotab oma töö 1. jaanuariks. Kui on tõesti juhus, et kuidagi ei saa selleks ajaks tulla, tuleb ENNE kontrolli sellest teada anda. Kui aga ei anna teada ja kontrollile ei ilmu, ei võta ma ühtegi vabandust arvesse. Tuleb ikka sõna kuulata!
Vaheajaks võivad õpilased jääda kooli. Kuna õpetajad lahkuvad, jääb maja ja käitumist kontrollima see sama nõukogu. Vahel võib küll Argos välja ilmuda, kuid mitte ükski õpetaja ei tohi sel ajal tunde anda.

Lisaks sellele saab iga õpetaja endale klassi. Arusaadavamalt öeldes hakkab iga õpetaja ühele klassile klassijuhatajaks. Klassi võib ise valida.

Share this post on: reddit

Justin B. Light

Postitamine Teis Dets 06 2011, 16:05 by Justin B. Light

Lisasin veel ühe asja.

Violette Suzann Magaziner

Postitamine Teis Dets 06 2011, 17:09 by Violette Suzann Magaziner

Lahe!

Danny Worsnop

Postitamine Teis Dets 06 2011, 17:14 by Danny Worsnop

Ma ei tea veel mida ma oma perega teen .... >_>

Justin B. Light

Postitamine Teis Dets 06 2011, 18:06 by Justin B. Light

Okey...

Rory Harmony Harper

Postitamine Kolm Dets 07 2011, 13:27 by Rory Harmony Harper

Sa ootad, et inimesed istuksid jõululaupäeva õhtul arvutis?

Argos Theodor Ürklainen

Postitamine Kolm Dets 07 2011, 19:02 by Argos Theodor Ürklainen

Issand jumal... Selle pärast ma tegingi selle mitmepäevaseks, et ma EI ARVA, et keegi on jõululaupäeval arvuti taga.

Rory Harmony Harper

Postitamine Kolm Dets 07 2011, 19:09 by Rory Harmony Harper

Ma pakun, et see ball võiks olla enne mingi 20-22, aga vahet pole. Lihtsal ma ei saa mingi 24-27 kindlasti netti, aga vahet pole.

Michael Bublé

Postitamine Püh Dets 25 2011, 17:26 by Michael Bublé

Okey, administratuuri kontroll jääb täna ära. Toimub arvatavasti 28. detsembril.

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele