Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Jõulud on tulemas! - Wevax'i Võluülikooli ühisteema

+3
Argos Theodor Ürklainen
Danny Worsnop
Justin B. Light
7 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Justin B. Light

Justin B. Light

Argos tekkis suurde saali ja istus oma kohale. Siis lükkas ta kõik lauad seina äärde kokku ja avas ukse. Mees vaatas aknast välja, sest kohe peaks saabuma Maagiavalitsuse ja ühtlasi ka terve maailma võimsaim lennuk.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ja James sisenesid saali ja naeratasid direktorile ''Tervist!'' tervitasid mõlemad mehed kooris teda.

Justin B. Light

Justin B. Light

Argos noogutas ning avas akna. Külm õhk tuli sisse.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny muigas kui märkas, et küünlaid pole põlema pandud ning hakkas sellega rõõmsalt tegelema. James kortsutas kulmu ja silmitses Danny't kukalt kratsides.

Justin B. Light

Justin B. Light

Maagiavalitsuse lennuk saabus ja Argos läks aknast välja. Siis tuli ta tagasi suurte jõuluehetega.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James vaatas rõõmsalt direktori poole ''Ma tahan kaunistada!'' teatas James rõõmsalt.

Argos Theodor Ürklainen

Argos Theodor Ürklainen

"Okey..." ütles direktori ning viskas need Jamesile. Siis vaatas ta ukse poole. Sealt paistis juba lähenev kuusk.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

Rory jalutas esimesest avatud uksest sisse. Pea asi, et soe oleks. Tüdruk raputas tigedalt pead ning põrnitses oma läbi ligunenud saapaid."Oi kui seksikas,"torises Rory."Oih,tere,"lausus tüdruk juba valjemalt märgates, et ta pole üksi.

Argos Theodor Ürklainen

Argos Theodor Ürklainen

Argos vaatas tüdrukut hetke, kuid vaatas siis taas aknast välja. Samal ajal saabusid Justin ja veel paljud teised kuusega suurde saali.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James kiljus õrnalt rõõmsalt ja asetas pika kuldse riba maha ning lõi jalaga vastu maad ja see lendas ümber akna pulga mis selle üleval seisis. ''Rory!'' hüüdis Danny rõõmsalt ja kallistas tüdrukut.

Argos Theodor Ürklainen

Argos Theodor Ürklainen

Justin komistas oma jala otsa ning kukkus peaaegu pikali. Shane, kes oli Justini taga, marssis aga rahulikult edasi.

OT: Sel korral kasutan ma ka teiste tegelasi. Ärge selle pärast "lolliks minge".

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Oh. Hei,"naeratas Rory ning kallistas Dannyt."Mis siin toimub?"küsis tüdruk ja raputas oma märgi juukseid.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mingi kaunistamine.'' kehitas Danny õlgu ja silmitses James'i naerdes.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Õeh,"raputas Rory pead."Ma tunnen ennast nagu märg koer."
Doreen seisis naeratades saali uksel. Tüdruk oli tõsiselt jõule oodanud.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny raputas naeratades pead kui James maha kukkus enda kännu otsast.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Mida ta üritab?"raputas Rory pead.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Panna seda riba akna külge.'' itsitas Danny ja vaatas, et James sai hakkama sellega ning mees tõttas kuuse juurde kaunistustega.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Appi, kas ma olen mingi ainuke, kes jõule ei oota," raputas Romy pead.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ei.'' raputas Danny naeratades pead.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Oh jumal tänatud,"naeratas Rory. Tüdruk ohkas vaikselt ja kallas saabastest vett välja.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny silmitses Romy tegevust ''Kusesid saapasse või?'' küsis Danny naerdes.

Argos Theodor Ürklainen

Argos Theodor Ürklainen

Justin tõusis taas püsti ja jooksis kuusele järele. Siis paigaldasid nad selle jalale (ja mulle ei tule meelde, mis oli selle asja nimi).

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"Jaa muidugi. Mul ei ole muud teha,"raputas Rory naerdes pead."Taevast sajab mingit rõvedat sitta alla ja ma suutsin läbi miljardi porilombi jalutada."

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Selle sita nimi on minu teada lumi.'' sõnas Danny irooniaga. James hüppas põnevusest ühe koha peal.

Rory Harmony Harper

Rory Harmony Harper

"See sitt on märg ja külm,"raputas Rory pead."Ja käitume eakohaselt,"ohkas tüdruk James'i vaadates.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Jõulud

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele