Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Teised internetileheküljed EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Teised internetileheküljed EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Teised internetileheküljed EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Teised internetileheküljed EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Teised internetileheküljed EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Teised internetileheküljed EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Teised internetileheküljed EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Teised internetileheküljed EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Teised internetileheküljed EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Teised internetileheküljed

+10
Isis Nigra Nox
Jennifer L. Steward
Carl Markus Buff
Alexander Caleb Vega
Rubra Melancholy
Dracol da Rogarox
Doreen Midget Smith
Jessica G. Jackson
Eveline Kathrina Bettley
Michael Bublé
14 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1Teised internetileheküljed Empty Teised internetileheküljed Laup Dets 10 2011, 18:05

Michael Bublé

Michael Bublé

Nii-nii-nii. Siin on siis teised internetileheküljed.

Life Will Give You Rewards, minu uus rollikas. Tulge! Seal tuleb elada tavaliset elu ja koguda põnevaid asju. Foorum vajab veel veidi tööd, aga võite ikkagi tulla.

2Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 07:49

Eveline Kathrina Bettley

Eveline Kathrina Bettley

Avatari rollikas ja Tee lõpmatusse... Mul on muidu veel üks foorum käsil, aga veel ei saa sisse! xD

3Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 12:00

Eveline Kathrina Bettley

Eveline Kathrina Bettley

After The End! Mu uus foorum sai lõpuks valmis! Liituge!

4Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 12:56

Külaline


Külaline

Hei,

On sind kunagi huvitanud sellised asjad nagu kirjalikud RPG mängud, Harry Potter? Või lihtsalt tahaksite Te kuskil mõnusasti aega veeta ja uusi sõpru saada? Sellisel juhul on uus ja unikaalne PotterGeneration selleks ideaalne koht.

PotterGeneration'is on aastta 2024, Harry ja tema sõprade lapsed käivad koolis, koolis on nüüd võimalik õppida ka libahuntidel ja vampiiridel. Voldemort on surnud. Kuid kas see kõik jääbki nii? Kas kõik on tegelikult nii lilleline, kui paistab? Teie olete need kes selle teada saama peavad, Teie kujundate uue loo. Midagi maagilist, midagi imelist, midagi uut...

Meilt leiate:
* Luua isiklik, uuema generatsiooni karakter.
* Võimaluse luua palju põnevaid ja unikaalseid teemasid.
* Tutvuda uute inimestega.
* Võimaluse hakata unikaalseks, soovi korral verinooreks õpetajaks.
* Teenida majapunkte.
* Võtta osa tundidest.
* Käia pidusöökidel.
* Ja palju muud!

Teie olete need kes selle koha käima peavad lükkama! Me oleme oodanud just sind!

Oleks tore, kui Te teaksite midagi Harry Potter'ist ja Teie õigekiri oleks üpris hea, isegi kui Te nendest asjadest midagi ei tea, siis seda annab parandada. Meil on väga tore ja sõbralik personal. Smile

Parimaga,
Ccoca,
foorumi autor.



Ma ei saa aadresse panna. Aga selle aadressiribale kopeerides peaks ka link avanema. pottergeneration.forumotion.com

5Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 13:16

Michael Bublé

Michael Bublé

Ma ei saa aru, miks tehakse nii palju Harry Potteri rollikaid? Noh, see on normaalne, aga teised...

6Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 13:22

Külaline


Külaline

Inimestele meeldib Potter lihtsalt? Mul on uue generatsiooni oma, ma ei tahtnud tüüpilist teha.

7Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 13:47

Michael Bublé

Michael Bublé

Ei, aga kui meeldib, las ühinevad siis mõnega. Nad ei pea ju kogu aeg uusi tegema.

8Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 13:52

Külaline


Külaline

See on ka võimalus, kuid minul ei ole selle vastu midagi, kui foorumeid teevad, kui meeldib siis las teevad omale foorumi ja mängivad seal. Ma ei kahetse selle foorumi tegemist, igati vinge rahvas on seal ja kõik mängivad ka päris hästi, kuigi see on päris uus koht ja teemasid väga pole, siis ma tean neid mujalt.

9Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 14:19

Michael Bublé

Michael Bublé

Olge valmis! Kohe saabub uus rollikas nimega Magic means Love... And Life!

10Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 14:56

Michael Bublé

Michael Bublé

Magic means Love... And Life ehk Macigu Võlukunstikool.

Kui midagi jääb arusaamatuks, küsige.

11Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Dets 11 2011, 15:02

Jessica G. Jackson

Jessica G. Jackson

Vau:) Ikka nii palju häid rollikaid on:) Kas liitun hoopis teistsugusega, Harry Potteri teemalisega või jälle ühe kooliga? Very Happy Mõtlen veel.

12Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Nelj Dets 29 2011, 13:28

Doreen Midget Smith

Doreen Midget Smith

New Ravona
Siis rollikas erinevatest ühiskonna kihtidest.

13Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Teis Jan 03 2012, 12:27

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Kohe saan uue Vampiiride ja libahuntide rollika valmis! Loodan, et kedagi ikka huvitab.

14Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Teis Jan 03 2012, 13:38

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Minu uus rollikas, Vamper on valmis!

15Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Kolm Jan 04 2012, 17:05

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ma liitusin, aga mul tekkis küsimus, et kas Nõiad on ka pm samasugused nagu hübriidid, et ilma sinu loata ei saa nõid olla võimidagi? Ma ei saa praegu lihtsalt aru.

16Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Kolm Jan 04 2012, 19:41

Alexander Caleb Vega

Alexander Caleb Vega

Aww... Ta tegi omaenda raamatu järgi rollika... Ma olen Elizabeth! Krt... Ei mäleta, kuidas kirjutatakse.

17Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Nelj Jan 05 2012, 12:08

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

http://elu-peale-maad.forum.co.ee/forum / tegin ka midagi,lihtsalt prooviks.

18Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Nelj Jan 05 2012, 12:21

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Tundub päris huvitav...

19Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Reede Jan 06 2012, 18:08

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

20Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Reede Jan 06 2012, 19:26

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Ma tegin veel ühe foorumi Teised internetileheküljed Academyofmagicvol3
ja tekkis küsimus ka Wevax'il vms. on ka mingi reklaam pilt võimidagi? Mul on oma foorumis mingi reklaami widget, mõtlesin et võiks Wevax'i ka sinna panna.



Viimati muutis seda Rubra Melancholy (Teis Jan 17 2012, 16:58). Kokku muudetud 1 kord

21Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Jan 15 2012, 12:45

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Ma pole vist selle peale mõelnudki, aga ma arvan, et ma teen siis. Või teeb Sawyer...

Ja sa unustasid vist lingi panna...

22Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Jan 15 2012, 13:06

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Okey, ma üritasin midagi meisterdada...

Teised internetileheküljed 69lk
Kood:
[url=wevax-volukool.forum.co.ee][img]http://i44.tinypic.com/69lk.jpg[/img][/url]

23Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Teis Jan 17 2012, 16:58

Rubra Melancholy

Rubra Melancholy

Dracol da Rogarox kirjutas:Ma pole vist selle peale mõelnudki, aga ma arvan, et ma teen siis. Või teeb Sawyer...

Ja sa unustasid vist lingi panna...

Jah ma aju geenius unustasin selle panna -.-

See on täitsa kena. Ma panen selle pildi sinna reklaami alla oma foorumisse..

24Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Jan 22 2012, 09:13

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Teised internetileheküljed Wolfs_10

25Teised internetileheküljed Empty Re: Teised internetileheküljed Püh Jan 22 2012, 09:37

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

P.S Rollimängu alafoorumeid jms. Näevad ainult liitunud kasutajad!

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele