Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD)

+7
James Diamond
Rachel Helen Randow
Jennifer L. Steward
Justin B. Light
Carl Markus Buff
Robert Morgan Weiss
Danny Worsnop
11 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6]

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ajas pede poole tule palli ning kui ta kukkus lõi ta talle jalaga kõhtu ''Ma hoiatasin.'' ütles Danny vaikselt. James vaatas ehmatusega poissi kes Danny pikali lükkas ''Kuule ma ei soovita temaga eriti tegemist teha.'' ähvardas James ja Danny jätkas laulmist''You need a doctor baby? You scared?'' ja seda karjumisega.

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Teiste tegelastega ei mängita...

Justin vaatas mehi vihaselt ning hakkas oma laulu kaasa laulma.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Shut Up.'' ütles Helen ja saatis Denny poole 3 kuumaõhulainet.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

''Goood.'' hõikas Carl ja läks lõi Danny maha pikali.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: James on minu tegelane!!!!!!
Danny läks nendest eemale ja jätkas Final Episode'iga ja James järgnes talle. James blokkis need.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny jäi seisma ''Ma olen liiga paks, et mind pikali lükata.'' naeris Danny.

OT:Sry te kirjutate koguaeg midagi uut

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin laulis ning saatis õpetaja poole elektrilaengu.

OT: James jah, aga "pede" mitte.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: O.o okei -segaduses-
James blokkis ka selle ''Ära muretse, meie muusika jääb alati kestma.'' ütles James. Danny ei laulnud enam vaid lasi Not The American Average'it kõlaritest.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin lõi James'i ja ütles: "Minu laul on üle kõige!" Siis laulis ta täiest kõrist laulu "Love Me".

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny ainult naeris ja saatis James'i ja Danny poole kuumaõhulaineid .

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James jäi seisma ''Aiii, aiii kui valuuus!'' teeskles ta tite häälega, et sai haiget ja naeris ''Osta hääl.'' pomises Danny ja muigas õelalt. James ajas nende ette suure müüri mis blokkis kõik lained.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin kehitas õlgu ja lõpetas laulmise. Siis lõi ta müüri puruks, kasutades enamati elektrit. Siis hakkas ta taas "Baby't" laulma.

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

OT: Ajulaineid võib saata onju Very Happy ?

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Muidugi!

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

OT: yaaay Very Happy

Jenny muigas , ning saatis Danny ja James'i poole ajulained .

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen saatis järest kuumaõhulaineid ja lähenes Dannyle ja Jamesile ''Mind ei takista miski.''

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin muigas ning pani telefoni ära, kuid jätkas laulmist. Poiss oli jõudnud refräänini.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

''Rõvedad laulud prügikasti igaveseks.'' ütles Carl ja jooksis nende poole.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Carol jooksis James'ini ja kallistas teda ''Mis toimub?!'' küsis ta segaduses olevat ja vaatas poissi kes laulis maailma hullemat laulu ültse ''Oh my god.'' pomises ta.

''Carol!'' hüüdis Danny ja kallistas teda. James kallistas Carol'it vastu. James ja Danny hoidsid peast kinni ''Mis on?'' küsis Carol murelikult ''Jenny lõpeta ära!'' karjus Carol ta peale ning kallistas mõlemaid.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

''Jenny gogo.'' karjus Carl.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Carol kaitses Danny't ja James'i tule müüriga. Ta kasvõi riskis enda eluga, et neid päästa ''HOIA NEIST EEMALE!'' karjus Carol poisi ja Jenny peale ning hoidis Danny't ja James'i enda taga.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin muigas ning ütles: "Jenny, sa võidad..." Siis vaatas ta koolimaja. See oli ikkagi kõigest puutumata jäänud.

James Diamond

James Diamond

Cody kõndis teerajal ja nägi Carolyni ja Dannyt jälle koos. "Jälle!" hüüdis poiss ja jooksis nende juurde. "Ma ütlesin juba, et jäta ta rahule!"

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ma kaitsen teda praegu!'' karjus Carol ja talle tulid pisarad silma.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen oli lähenemise tõttu ajulainega pihta saanud ''Jenny , ära tee must väljagi.''

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele