Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD) - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Sorri, aga ei saa ennast su küljest lahti!!(mölisemise teema xD)

+7
James Diamond
Rachel Helen Randow
Jennifer L. Steward
Justin B. Light
Carl Markus Buff
Robert Morgan Weiss
Danny Worsnop
11 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6]

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin hüppas ringi nagu jänes, kuid saatis sellega maa sisse elektrit, mis pidid mehi tabama.

James Diamond

James Diamond

"Ma ei usu sind!" ütles Cody. "Sama palju kui seda, et te kaks olete lihtsalt sõbrad!"

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Carol jooksis Justin'ile peale ning kui ta oli maas hakkas ta teda suvaliselt peksma ''Lõpeta ära! Lõpeta ära! Lõpeta ära! Lõpeta ära!'' karjus ta.

Carl Markus Buff

Carl Markus Buff

''Petis.'' karjus Carl Carolile.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin sai mitme hoobiga pihta, kuid siis ründas Carolyn'i ja viskas ta vastu müüri.

James Diamond

James Diamond

Cody läks vihaselt ära ja mõtles juba kes talle veel sobiks.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James jooksis Cody'le järgi ja haaras ta käest kinni ''Cody, Carol'i ja Danny vahel ei toimu midagi. Danny'l on jah tunded ta vastu, aga Danny ei taha, et Carol viga saaks nii et sina ta maha jätad.'' seletas James kui oli paremini tundnud ennast.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Carol kukkus teadvusetult vastu maad ''Nagu ma ütlesin, olen nõus riskima.'' pomises Carol.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: sorri , mdea mida ma ajan ;D



Viimati muutis seda Rachel Helen Randow (Reede Sept 09 2011, 17:36). Kokku muudetud 1 kord

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin läks eemale ja pani veel muusikat. Nüüd laulis ta aga Victoria Justice'i "Song 2 You'd".

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny jäi terveks ''Ma räägin liiga paks!'' ütles ta ja jooksis Carol'i juurde ''CODY, MA PRÄEGU PÄÄSTAN SU TÜDRUKU ELU!'' karjus Danny talle ja võttis Carol'i sülle ning jooksis temaga Cody ja James'i poole.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin kogus natuke jõudu ning jooksis siis vastu Danny't tugeva elektrilaenguga.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''TRA MIDA TA TEGI PRAEGU, AH? Krdi tatt raisk.'' õiendas James temaga ning Carol ja Danny olid koos maas. James aitas nad mõlemad püsti, aga Carol jäi ikka teadvuseta.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helenat tabas suur köhahoog . Muud ei teinudki , kui köhis .

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin kehitas õlgu ning pani uue laulu nimega "All I Want Is Everything".

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ohkas ja võttis Carol'i jälle sülle ''Nii palju sa siis hoolidki temast jah? Isegi mina hoolin rohkem.'' ütles Danny Cody'le ja asetas Carol'i lähima pingi peale pikali ja jäi teda vaatama.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ei suutnud enam pausigi pidada , ainult koperdas ja köhis .

Justin B. Light

Justin B. Light

"Kuradi lehm, sa ikkapead kõik toreda ära rikkuma! Mina tulen siia ning sina kuulad mõtetut laulu! Siis hakkad veel minu laulu kritiseerima ning siis hakkad kaklema! Kas sul aru peas pole, et sa niimoodi tüdrukuid vigastad?" karjus Justin ja istus siis sillale.

Jennifer L. Steward

Jennifer L. Steward

Jenny läks Heleni juurde ''Kõik korras ?'' küsis ta

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''MINA JA VIGASTASIN TÜDRUKUT? KES SEE OLI KES TALLE MINGI KURADI MÜÜRI PEALE VISKAS, AH?'' karjus Danny ta peale ''Ja mina alustasin enda lauluga ja ma ei öelnud su laulu kohta ennem mitte sittagi.'' lõpetas Danny.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen tahtis midagi vahele öelda , kuid ei suutnud ja koperdas köhides kuhugi . Ta veeris midagi välja Jennyle ''Ja , ainult köha.''

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ah nii! Mina ei vigastanud kedagi! Kes kukkus koos tüdrukuga? Sina!" käratas Justin ja kuulas laulu edasi.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helenil sai juba vaikselt kopp ette ja tahtis midagi karjuda , aga ei saanud see vastik köha segas kohutvalt.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

James ohkas ja proovis Carol'it üles äratada. Danny katsus ta pulssi ja seda polnud ''Mida värki??!'' karjus Danny ''CAROL! ÄRKA! Palun, ma ei taha sind kaotada.'' ütles Danny talle ja oli peaaegu paanikas ja proovis igasuguseid kunstlikke hingamisi.

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Ma ei taha haiglasse.'' ütles Helen Jennyle ja ei suutnud enam seista ja toetas end vastu puud istukile ja köhis ainult .

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele