Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Ausalt ma ei tea mida ma siin teen - Rocco ja Lexy erateema

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Rocco

Rocco

Rocco näitas tüdrukule keelt ja hakkas rabelema, et Lexy käest ära saada.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Lexy pani Rocco maha ning võttis telefoni välja ja hakkas James'ile sõnumit saatma ''Hei Jamie! Me oleme nüüd koos lapsehoidjad!'' ning naeratas sõnumi peale mille ta ära saatis. Tüdrukule tuli mõne aja pärast sõnum vastu ''Keri perse.'' Lexy naeris selle üle ja pani telefoni tasku.

Rocco

Rocco

Rocco jooksis uksest välja ja peitis enda radiaatori alla ära.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy raputas naeratades pead ja tuli tuletaltsutamise klassist välja ning vaatas koridoris ringi.

Rocco

Rocco

Rocco hoidis naeru kinni ja vaatas Lexy't.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas igale poole, vaiba alla, kardina taha ning vaatas lõpuks radiaatori alla ja muigas õelalt ''Ma leidsin su.'' ja naeratas.

Rocco

Rocco

Rocco pistis karjuma ja jooksis mööda koridori ringi.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy hakkas naerma ''Mis sa juba kardad mind?'' küsis Lexy üllatunult ning silmitses naerdes Rocco't.

Rocco

Rocco

"Ei!" hüüdis Rocco jooksu pealt. "Me mängime tagaajamist!"

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Ausalt?'' küsis Lexy naerdes ning jooksis aeglaselt Rocco'le järgi. Polnud ju aus kui ta enda päris kiiruses jookseks, tüdruk saaks kohe Rocco kätte!

Rocco

Rocco

Rocco näitas tüdrukule keelt ja jooksis täiel kiirusel minema.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Issand.'' pomises Lexy pead raputades ja kasutas enda kiirust ning jõudis Rocco'le lähedale ja püüdis ta seljatagant kinni ning võttis ta sülle ''Kätte sain!''

Rocco

Rocco

Rocco pistis kisama ja lõi tüdrukut.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Ma arvasin, et me mängisime tagaajamist mitte peksmist!'' ütles Lexy ehmunult ja asetas Rocco maha ning muigas õrnalt enda lause üle.

Rocco

Rocco

Rocco vaatas tüdrukut ja pistis siis kisades jooksu.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Mis ma nüüd tegin?'' küsis Lexy ehmunult ning istus seina vastu.

Rocco

Rocco

Rocco pööras ümber ja vaatas korra tüdrukut.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Lexy vaatas Rocco't ''Sul kõht ei ole tühi?'' küsis Lexy enda käekella silmitsedes.

Rocco

Rocco

Rocco mõtles korra ja vaatas siis enda kõhtu. "Ei tea..." ütles ta. "Ma ei näe!"

Beck Oliver

Beck Oliver

Lexy naeris ''Süüa ei taha?'' küsis Lexy Rocco'lt uuesti.

Rocco

Rocco

"Tahan!" ütles Rocco valjult.

Beck Oliver

Beck Oliver

Lexy kortsutas kulmu ja võttis oma kotist beebi küpsiseid mis talle väga maitsesid ning ulatas ühe Rocco'le.

Rocco

Rocco

Rocco võttis küpsise kätte ja silmitses seda. Siis pani ta selle suhu ja hakkas põristama nagu traktor.

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Lexy naeris Rocco tegevuse üle.

Rocco

Rocco

Rocco ajas enda käed laiali ja hakkas mööda koridori ringi jooksma, ise jubedalt põrisedes.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele