Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema.

2 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis'el oli igav, nagu palju-palju kordi ennemgi, ja igavuse peletamiseks, tuli ju midagi teha? Seega tundus direktori kabineti luurele minek ideaalne. Tüdruk avas vaikselt ukse, ning libises küürakil sisse. No vedas, et seal kedagi polnud, aga tegelikult kell oli umbes kaksteist öösel, ja ega sel ajal just kõige rohkem rahvast liigugi.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin oli parasjagu purjus ja koperdas kogemata direktori kabineti sisse. Tema käes oli õllepudel, see oli küll maagiajook, aga see polnud alkoholivaba. Poiss ei märganudki tüdrukut. Võibolla tuli se joobes olekust. Igatahes, Justin pole kunagi eriti joonud, kuid praegu...

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis röögatas nii, et see pidi küll kogu kooli üles ajama. Poiss kes uksest sisse oli looberdanud, ehmatas teda tõsisetl. "Kuradi joodik.." vandus ta siis peaaegu hääletult. See oli mulje mis talle õlle pudeliga poisist jäi, kuna ta ei tundnud Justin'it ära. Tüdruk vajus direktori toolile istuma. Ära joosta polnud ju mõtet. Nagunii keegi ikka ta röögatust kuulis.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin kukkus istukile ning jõi veel viimase lonksu pudelist. Siis pani ta selle enda kõrvale ning ohkas. Mõni purjus inimene võis käituda nagu hull, kuid Justin suutis olla enam-vähem normaalne.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis tõstis jalad ilusti lauale. Tüdrukul oli kogemusi purjus inimestega, aga nendega oli selline probleem, et igaüks reageeris isemoodi. "Mida sa mu kabinetis teed?!" käratas tüdruk püüdes direktori häält matkida. Kui ta juba seal kabinetis toolil poosetas võis ju natuke oma igavust ka peletada.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin vaatas imestunult Isis't. Ta ei tundnud tüdrukut ära ning arvas, et see on Argose sekretär. "Vabandust!" pomises Justin ning tõusis püsti.

OT: Kas Argos või keegi võib tulla? Korraks.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Nii, nii, nii.." teeskles Isis nii hästi kui oskas. "Ja mida härra siin teeb, kui tohib küsida?" nõudis ta. Enda arust oli ta täiuslikult hakkama saanud. Kõigutades kergelt jalga, mis rippus üle teise mis toetus lauale vaatas ta altkulmu Justin'ile otsa.

OT: Ma arvan, et ikka võib.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ei tea..." vastas Justin naljaka häälega. Poiss komistas kõndides kapi otsa ning kukkus maha.

Argos astus oma kabinetti ning naeratas seal olevale seltskonnale.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Püsti." käsutas Isis, kui Justin kukkus. Argos't ta küll märkas, kuid ta ei teinud tollest väljagi.

OT: Kes see Argos oli? Ma ei mäleta jälle..

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Maagiavalitseja, Wevax'i Võluülikooli direktor.

Justin tõusis püsti ning läks ühele diivanile istuma. Argos vaatas ringi. Kõik oli õnneks korras. Mees läks Isise juurde ja muigas. Siis õhutaltsutas ta tüdruku toolilt maha ning istus oma kohale.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Ahjaa..

"Ma tahtsin seal istuda." teatas Isis direktori laua ette jonnivalt maha istudes ning käsi vaheldi pannes. "See tool oli mugav." mainis ta siis. Tüdruk küll teadis kellega rääkis, kuid tal ei olnud isegi enda vastu austust miks siis veel teistega viisakalt käitumisest rääkida? Nigra oskas küll viisakas olla, kuid ta käitus kõigiga nagu oleksid nad temaga võrdsed.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mm.." pomises Argos üht dokumenti lugedes. Siis lahkus ta ruumist ning jooksis minema. Justin jäi diivanile peaaegu magama.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis ajas ennast uuesti püsti ja maandus dire toolile. Jalad uuesti lauale sättinud pöördus ta sahtlit avama. Tüdruk tegi seda nagu muuseas, täpselt nagu oleks see tema kabinet. Aga kui talle sahtlist ainult hunnik paberimajandust vastu vaatas laksas ta selle uuesti kinni. Igav.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin ärkas üles ning tõusis püsti. Siis uuris ta üht riiulit, kus olid kõrgklassi maagiatunnistused.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Mis sa teed?" tundis Isis huvi selga sirgu ajades. Ükskõik mida siis, aga vaikides ta paigal istuda ei kavatsenud. See oli igav.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Niisama... uurin," vastas Justin pabereid lugedes. Nõme! Poiss lükkas paberid nii taha nurka, kui sai ja kõndis siis kabinetis ringi.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ja mida sa nüüd teed?" küsis Isis kui poiss kabinetis ringi hakkas käima. No ta nägi ise ka, aga vait olla oli kole raske.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Kõnnin," vastas Justin. Siis jäi ta seisma. "Seisan!" teatas poiss taas.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Lahe." arvas Isis sellise irooniaga hääles, et ise ka imestas.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin koperdas, kui hakkas taas kõndima. "Jama," pomises poiss ning tõusis.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ise tead." otsustas Isis õlgu kehitades. Jama või lahe, vahe ju polnud.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin ohkas ning võttis kuskilt veel ühe pudeli välja. Poiss vaatas seda korra, kuid viskas siis minema. Rohkem ta juua küll ei võinud.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Miks sa selle minema viskasid?" küsis Isis. Tema oleks küll juua tahtnud, aga pudeleid paljast õhuist ta välja võtta ei osanud, nagu Justin tema arust tegi. Ega tema siis polnud näinud kust see pudel tuli, ja kuhu see kadus.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Rohkem küll juua ei tohi..." arvas Justin.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ei tohi? Kes keelab?" nõudis Isis. Keegi ei keelanud.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele