Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Saladus(Ellie ja Alex'i erateema)

5 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

1Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:24

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie astus Ben'i tuppa ja jäi teda ootama.

2Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:29

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben järgnes talle ning sulges oma järel ukse. Näol ikka veel see kurjakuulutav naeratus.

3Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:30

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Miks nii kurjakuulutav?'' ütles Ellie kavalalt.

4Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:33

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben tundis erutust kui tüdrukud ta toas olid ja tal oli hull isu Ellie'le midagi teha ''Niisama.'' ütles Ben süütu häälega.

OT: Ben taahaaaab midaagi ;D

5Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:34

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''See pole vastus,'' ütles Ellie.



OT: Mida siis?

6Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:36

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Oot kui vana sa oled päris elus? Very Happy
''Sa ei saaks aru.'' ütles Ben naerdes ja tal oli õigus. Tüdrukud ei saanud kunagi poiste vajadustest aru.

7Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:38

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

OT: 14 saan.



''No, siis küll.'' ütles Ellie naeratades.''Aga, nüüd hakkas mul jube igav.'' ütles Ellie.

8Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:41

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Jess, siis ma saan öelda mida Ben tahab. Se**. Very Happy
Ben hammustas oma huult, sest ta tahtis nii väga Ellie voodile pikali ajada ja edasi tegeleda.

9Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:42

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

OT: Jah, ma juba alguses sain aru.
''Mida sa unistad?'' küsis Ellie naerdes.

10Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:48

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Ühest asjast.'' ütles Ben kavalalt ning läks Ellie juurde ja hakkas teda suudlema.

11Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:48

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie suudles vastu, ja sai aru millest ta unistab.

12Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:50

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben lükkas ta voodile pikali ja suudles ta kaela ja nööbitas oma särki lahti.

OT: Ma ei taha seda kirjeldada xD

13Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:51

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie tõmbas omal särgi seljast ja jätkas suudlemist.



OT: Ei, sa ei pea kirjeldama.

14Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 14:58

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Oki, teeme nii, et see sai läbi ja ta tegi su rasedaks. Jahm? Okei Very Happy
Ben jäi peale seda magama.

15Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:00

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

OT: Ma ei tea, no olgu.



Ellie jäi veel ülesse ja pärast mõtlemist jäi ta magama.

16Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:01

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben ärkas ja pööras ennast ning nägi Ellie't enda kõrval. Ben'ile tuli eilne õhtu meelde ja ta muigas. Ben tõusis istukile ja läks pesema.

17Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:03

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie ärkas ülesse ja märkas, et Alexander'it pole tema juures.Ellie tõmbas riided selga ja istus voodi peale.

18Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:05

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben tuli tagasi, rätik ta puusade ümber ja ajas enda märjad juuksed taha poole ''Hommik.'' ütles ta naeratades ja tõmbas endale bokserid jalga.

19Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:06

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Hommik,'' ütles Ellie ja ringutas ennast.''Ma olen, nagu koer.'' ütles Ellie ja puhkes naerma.

20Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:09

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben naeris ka ja kuivatas rätikuga juukseid.

21Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:10

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Uuu, kui seksikas sa oled.'' ütles Ellie ja lõpetas naermise, vaid muigas.

22Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:12

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Sa ka.'' ütles Ben kavala häälega ja tegi Ellie'le musi ning muigas.

23Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:15

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Mina, ei ole võimalik?'' ütles Ellie.



OT: Kuule, ma arvan, et ma ei oleks parem rase, mul tuli üks hea idee. Very Happy

24Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:17

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

OT: Am, okei? Very Happy
''Huvitav kuidas sul siis maailma seksikam mees on, kui sa seksikas ise ei ole?'' mõtles Ben naerdes.

25Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:19

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie viskus Ben'ile kaela ja ütles:''Tähtis asi, et sina maailmaseksikampoiss, oled ikka seksikas.''



OT: Mis, muidu ma ei viitsi selle rasedusega jamada.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele