Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Saladus(Ellie ja Alex'i erateema)

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

26Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:25

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben naeris ''Aga seksikal poisil peab seksikas tüdruk ka olema ju.'' ütles Ben naeratades.

27Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:28

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''No, kui sina arvad siis jah.'' naeratas Ellie.

28Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:29

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Kui mina ütlen, et oled seksikas, kui mina ütlen, et olen jumal siis olen!'' ütles Ben naerdes.

29Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:31

Katharina Landenberger

Katharina Landenberger

OT: Sad Violette poolt!

30Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:32

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Ohsa, ma ei teadnudki.'' ütles Ellie naerdes.

31Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:34

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

''Fännid rääkisid.'' naeris Ben ''Ja neil on ka õigus.'' arvas Ben ja suudles Ellie't.

32Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:35

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie suudles vastu ja eemaldus kohe.''Neil on tõesti õigus.'' naeratas Ellie ja suudles teda.

33Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:39

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

Ben noogutas õrnalt ja suudles teda vastu.

34Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:40

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie eemaldus ja kõndis tooli peale.''Kuidas magasid ka siis?'' küsis Ellie naeratades.

35Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:43

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

''Mõnusalt.'' ütles Ben ja naeratas mesimagusalt. Ta juuksed polnud veel kuivad ja ta jätkas kuivatamisega.

36Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:45

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Ma magasin...enamvähem oli mu uni.'' ütles Ellie ja vaatas teda.''Märgade juustega oled ikka jube jumala moodi.'' naeris Ellie.

37Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:46

Carolyn Emily Steward

Carolyn Emily Steward

''Haha, nagu ma ütlesin ma olengi jumal!'' ütles Ben naerdes.

38Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:48

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Aga sa oledki ju.'' ütles Ellie.

39Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:49

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben noogutas ja sai juuksed lõpuks kuivaks. Ta läks vannituppa ja võttis oma sirgendaja ja toppis selle pistikusse ja ootas kuni see soojaks läheks.

40Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:51

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Ma arvan, et ma lähen pesema.'' ütles Ellie ja kõndis rätikut tooma, ja sellel ajal duši alla astudes.

41Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:52

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Jah, sest peale sellist asja oleks hea mõte käia duši all.'' naeris Ben ja kui ta sirgendaja soe oli hakkas ta oma juukseid sirgendama.

42Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:53

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

Ellie pesi ennast ära ja astus duši'st välja ise alasti, ja võttes rätikut.''Ära ennast ära kõrveta.'' ütles Ellie ja läks magamistuppa.

43Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:54

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Ben naeris ''Ma pole ennast kunagi kõrvetanud nii et ära muretse.'' ütles Ben naeratades ja sirgendas viimased juukse otsad ära.

44Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:55

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Tore, aga ma hoiatan.'' ütles Ellie.

45Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:58

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Okei.'' naeris Ben ja lülitas sirgendaja välja ja seejärel ajas juuksed ette ja jälle taha, et need kohevamad välja näeks. (ma teen ka nii Very Happy )

46Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 15:59

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Ma pole sind sirgete juustega näinud.'' ütles Ellie.

47Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 16:01

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Noh, need lähevad varsti rohkem lokki jälle.'' oli Ben kindel. Tal läksid alati tuulega juuksed lokki.

48Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 16:03

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Sa oled ikka nii armas praegu.'' ütles Ellie ja puhkes naerma.

49Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 16:04

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

''Sina ka!'' ütles Ben ja naeratas.

50Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) - Page 2 Empty Re: Saladus(Ellie ja Alex'i erateema) Reede Sept 09 2011, 16:06

Helena Jane Lovegood

Helena Jane Lovegood

''Olgu siis.'' ütles Ellie ja naeratas.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele