Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Pime - Justini ja Heleni erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Pime - Justini ja Heleni erateema

5 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4]

1Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 14:27

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin kõndis haiglasse sisse. Kahjuks ta ei näinud mitte midagi. Ilma kukkumata või millegi otsa kõndimata istus ta ühele toolile.

2Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 14:30

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

See läheb ebanormaalseks! mõtles Helen ja lihtsalt seisis haigla ukse juures .

OT: arsti mina mängida ei oska .. ;D

3Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 14:33

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Ma mängin ise.

Arst tuli välja ja hüüdis: "Järgmine!" Justin tõusis püsti ja läks ruumi sisse.

4Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 14:34

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Helen jäi ootama ning istus toolile .

5Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:28

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin oli kabinetis. (ma ei mängi praegu temaga edasi)

Ooteruumis muutus järsku kõik pimedaks ning aeg seiskus. Ainult Helen jäi aja seiskumisest välja. Järsku tekkis ooteruumi Surm.

6Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:30

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Miks sa siin oled?'' päris Helen Surmalt ja hüppas püsti.

7Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:31

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma tulin vaatam, kuidas meie diil läheb," vastas mees rõhutade sõna diil.

8Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:32

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Sina tegid seda , et mõni pimedaks jääks?'' küsis Helen ja istus toolile .

9Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:33

Justin B. Light

Justin B. Light

"Jah," vastas Surm ja võttis ühe suure liivakella, kus oli liiva asemel veri. "Ma tahan tema hinge. Ja et seda saada, pidin ma nii tegema, et ta sulle enam ei meeldiks."

10Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:35

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ja mis siis saab , kui see ei takista?'' küsis Helen .

11Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:36

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mis mõttes ei takista?" vastas Surm tüdruku küsimusele küsimusega.

12Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:37

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Mõistatus.'' ütles Helen .

13Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:38

Justin B. Light

Justin B. Light

"Siis... Ma muudan ta veel kurdiks?" ütles Surm. Tema küsimuselaadne lause kõlas nagu vastus mõnele küsimusele.

14Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:41

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ja miks sa ta hinge vajad?'' küsis Helen huvipärast .

15Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:43

Mr. Death

Mr. Death

"Ma kogun hingesid..." vastas mees oma liivakella, või õigemini, verekella. "Ma tapan inimesi, et nende hingesid saada."

16Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:44

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

OT: Omg xD peab ta ikka koguaeg erateemadesse minema XD ?

17Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:45

Mr. Death

Mr. Death

OT: Tal on luba kõigi erateemadega ühineda. Ma tulen siis järgmine kord sinu ereteemasse. Sobib?

18Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:46

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ja kui see ka ei aita , et sa ta kurdiks teed?'' küsis Helen veel suurema huviga ja tõusis püsti .

19Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:47

Mr. Death

Mr. Death

"No siis ma teen veel hullemaid asju," vastas mees ülima rahuga ning pani siis verekella ära.

20Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:48

Jessica M. Puentes

Jessica M. Puentes

OT: ei, ma mõtlesin , et ma tahan ka tulla XD temaga on nii raske sõbraks saada xd

21Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:49

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Näiteks?'' uuris Helen ja kõndis ringi .

22Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:49

Mr. Death

Mr. Death

OT: Aa... No ma ei tea...

"Näiteks "vigastab" oma jalga nii hullusti, et see tuleb maha... saagida?" pakkus Surm.

23Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:51

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Aga oli ju diil!'' ütles Helen , suurima rahuga .

24Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:51

Mr. Death

Mr. Death

"Jah, aga keegi pole öelnud, et diili ei või mõjutada," ütles Surm ning istus lauale.

25Pime - Justini ja Heleni erateema Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:54

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Siga.'' ütles Helen ja jäi laua juurde seisma .

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele