Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Pime - Justini ja Heleni erateema

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

26Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:55

Mr. Death

Mr. Death

Surm peksis laua sodiks ja kaotas siis tükid ära. "Ma jätan ta rahule..." ütles mees. "Juhul, kui..."

27Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:56

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Juhul kui?'' küsis Helen ja läks istuma .

28Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:57

Mr. Death

Mr. Death

"Juhul, kui... Sa võtad oma õe tagasi. Ma lihtsalt ei kannata ted välja," ütles mees.

29Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:57

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

Helen puheks naerma ja küsis ''Mis mõttes?''

30Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 16:59

Mr. Death

Mr. Death

"Ta on minu käes, aga ma ei kannata lihtsalt. Ta on kõige imelikum inimene maailmas. Tema palub mul, et ma annaks talle ühed kingad. Siis kui ta need saab, hakkab järsku hädaldama, et ta ei tahtnud kingi ja nii edasi," jutustas Surm.

31Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:00

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Hmmm , mul on ka omad nõudmised.'' ütles Helen ja võlus õelairve enda näole ning tõusis .

32Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:01

Mr. Death

Mr. Death

"Mida sa tahad?" küsis Surm ja lõi ühe seina puruks

33Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:01

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ei mingeid mõjutamisi on esimene asi.'' ütles Helen ja kõndis ringi .

34Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:02

Mr. Death

Mr. Death

"Okey!" ütles Surm vihase häälega.

35Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:03

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Ei topi oma nina enam üldse mu ellu , mu lähedaste ellu , sinna kuuluvad ka sõbrad. Muidugi kui nad ise ei soovi. See on number 2.'' ütles Helen .

36Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:04

Mr. Death

Mr. Death

"Pole nõus!" ütles Surm mängleva häälega.

37Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:07

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Sulle meeldib siis mu õde w?'' küsis Helen ükskõikselt.

38Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:08

Mr. Death

Mr. Death

"Ei!" käratas Surm. "Asi puudutab Justinit!"

39Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:12

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''No? Okei , kuidas soovid , siis lihtsalt ei mingeid kellegi vigastamisi ja invaliidiks tegemisi.'' ütles Helen ja toetas end vastu seina .

40Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:12

Mr. Death

Mr. Death

"Okey, aga kui ma saan, siis ma tapan nad," ütles Surm. "Sobib?"

41Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:15

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Kolm on kohtu seadus nii , et 3 reegel , tapad siis kui vajadus selleks on.'' ütles Helen.

42Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:16

Mr. Death

Mr. Death

"Aga kui mulle antakse see vajadus siis, kui vajadust pole..." keerutas Surm, et reeglid enda jaoks paremaks muuta.

43Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:17

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Siis ei tapa.'' ütles Helen.

44Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:18

Mr. Death

Mr. Death

"Kuid kui nad ise end tappa tahavad?" keerutas Surm. Tema arust tuli tal see hästyi välja.

45Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:19

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Siis tappavad end ise , mitte ei puutu sina neid.'' ütles Helen endlale kindlaks jäädes .

46Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:20

Mr. Death

Mr. Death

"Jah, aga kui mina neid ei tapa, siis nad ei suregi. Mina pean hingele järgi tulema," ütles Surm.

47Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:21

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Hmmmm.....sa võid sel juhul kui neil on kindel soov ja keegi neid ei takista.'' ütles Helen.

48Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:22

Mr. Death

Mr. Death

"Aga..." ütles mees, kuna tal polnud enam midagi öelda.

49Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:23

Melinda Brigitta Randow

Melinda Brigitta Randow

''Aga?'' küsis Helen ja kõndis ringi .

50Pime - Justini ja Heleni erateema - Page 2 Empty Re: Pime - Justini ja Heleni erateema Laup Sept 10 2011, 17:24

Mr. Death

Mr. Death

"Aga kui ma nad... kogemata tapan?" keerutas Surm. Muidugi oli ta juba ühele surnud inimesele pidanud järgi minema.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele