Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Igavlemas - Lexy ja Helen'i era .

4 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

26Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 16:51

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Hah, mu venna on vampiir-libahunt.'' eputas Lexy ja pistis enda keele välja ''James on libahunt ja Ben'i ma ei mäleta. Kõik nad kaitsevad.'' teatas Rave uhkelt ja silmitses Rachel'it õela muigega.

27Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 16:52

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Edu , libahunt on aeglasem kui vampiir nii , et edu ja ma oskan kasutada ka oma elemente.'' lausus Helen ja näitas ka oma keelt .

28Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 16:54

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Ben on inimene-vampiir!'' meenus Lexy'le ''Ka mina oskan elektrit kasutada, Danny oskab tuld, James ja Ben maad.'' teatas Lexy ja näitas ka oma keelt ning naeris selle üle.

29Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 16:58

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Mina pimedust ja õhku. Inimene-vampiir ei ületa vist tavalist vampiiri , peaks vist küsima.'' lausus Helen mõtlikult .

30Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:00

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Ma ka jäin mõttesse mis neil vahet on.'' naeris Lexy ja vaatas aknast välja. Täiskuu oli ja James'il oli aeg muunduda.

OT: Kui üldse öö on xD

31Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:00

Ragazza Potente

Ragazza Potente

OT: Ise otsustate...

32Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:02

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: eelistan päeva , nii palju kui tutvustust mäletan olid vampiirid täis kuu ajal ette arvamatud .

''Siiski , mingi vahe peaks olema ju.'' lausus Helen ja lükkas korra enda kapuutsi peast ära .

33Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:04

Külaline


Külaline

''Kas neil ei ole hambad teravad?'' küsis Lexy naerdes ja saatis Ben'ile sõnumi.

34Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:06

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Nad peaksid nõrgemad ka olema.'' sõnas Helen ''Siiski inimene ja vampiir.''

35Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:08

Ragazza Potente

Ragazza Potente

OT: Jah, inimvampiir on nõrgem... Ja aeglasem. Kõigis vampiiriasjades on kehvem.

36Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:08

Külaline


Külaline

''Nad ei tunne äkki nii palju vere lõhna?'' pakkus Lexy ja vaatas aknast välja uuesti.



Viimati muutis seda Christian Caleb Novelli (Kolm Sept 21 2011, 17:11). Kokku muudetud 1 kord

37Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:09

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: ma ütlesin , et oleks parem hommik ja mitte täis kuu -.-

38Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:10

Külaline


Külaline

OT: Sry see oli teisel lehel xD ma muudan kohe.

39Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:18

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Nad on nõrgemad ja jooksevad aeglasemalt , nii palju mina tean vähemalt.'' lausus Helen ja lisas siis eputaval toonil ''Aga mul on kaks elementi.'' ning tegi koridori kott pimedaks .

40Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:18

Külaline


Külaline

''Äh.'' vingus Lexy ja tegi elektriga endale valgust.

41Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:20

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ajas pimeduse ära ja sõnas muigega ''Vot , kui sa üksi muga kaklema hakkaks saaksid pähe.''

42Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:29

Külaline


Külaline

''Jah, aga Danny'l on imelikud harjumused, et ta ilmub koguaeg kohale kui keegi mulle peksa proovib anda.'' ütles Lexy ja noogutas.

43Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:31

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

''Olgu.'' sõnas Helen ja vaatas igavlevalt ringi.

44Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:32

Külaline


Külaline

''Mis sa Danny'st arvad?'' uuris Lexy põnevusega.

45Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:34

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen oli vait ja ei hakkanud pigem rääkimagi .

46Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:35

Külaline


Külaline

''Heeeleeen? Ärka üüllleeees!!'' äratas Lexy Helen'it ''Ma tahan teada mida mu vennast arvatakse!''

47Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:37

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen sõnas ''Ma ei maga.'' ja mängis , et tõmbab lukuga suu kinni ja keerab lukku .

48Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:39

Külaline


Külaline

''Ma tean, aga vahepeal vampiirid magavad.'' ütles Lexy ja vaatas Helen'it tüdinenult ''See on midagi halba jah?'' küsis Lexy.

49Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:41

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

Helen ei öelnud midagi vaid vaatas igavusest ringi.

50Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . - Page 2 Empty Re: Igavlemas - Lexy ja Helen'i era . Kolm Sept 21 2011, 17:43

Külaline


Külaline

''Äh, rääääägiii!!'' nõudis Lexy ja tõusis, et Helen'il suu lukust lahti teha.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele