Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Omas mullis. Chris ja Mia era. EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Omas mullis. Chris ja Mia era.

3 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:05

Mia L. Sun

Mia L. Sun

Mia kõndis koridori, ise väga kurb.

2Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:07

Külaline


Külaline

Chris tuli kolmandale korrusele ja märkas seal Mia't, aga ei tahtnud teda segama minna vaid toetas ennast vastu seina ja närveeris jälle.

3Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:08

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Jälle sa oma kartusega.'' ütles Mia.

4Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:10

Külaline


Külaline

Chris võpatas ja sulges silmad, sest ta häbenes ''Jah.'' ütles Chris lõpuks ja kui ta Mia't vaatas oli ta nägu täiesti punane.

5Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:11

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Miks sa oled näost punane?'' küsis Mia ja läks Christian'i juurde.

6Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:13

Külaline


Külaline

Chris ehmatas ''Olen? See võib olla sellest, et ma häbenen?'' pakkus Chris.

7Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:14

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Miks sa häbenema pead?'' küsis Mia.

8Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:17

Külaline


Külaline

''Sest sa oled tüdruk.'' vastas Chris natuke vaikselt ja vaatas koridori seinu.

9Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:18

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Tüdrukuid ei pea kartma. Vähemalt mind.'' ütles Mia ja naeratas.

10Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:20

Külaline


Külaline

''Harjumused.'' ütles Chris ohates ja paljastas jällegi oma valged hambad naeratusega.

11Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:23

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Ei ole probleem.'' ütles Mia ja istus ta kõrvale.

12Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:31

Külaline


Külaline

Chris muigas õrnalt ja vaatas eemale.

13Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:33

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Sul õdesi või vendi on?'' küsis Mia.

14Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:34

Külaline


Külaline

''Õde oli.'' vastas Chris kurvalt ja vaatas Mia poole.

15Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:35

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Mul pole õdesi ega vendi.'' ütles Mia.''Mida sa kurvastad!'' ütles Mia.''Mul on hullem olla.'' ütles Mia.

16Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:37

Külaline


Külaline

''Sul pole vähemalt neid olnudki. Ma armastasin enda õde ja lõpuks mu isa pidi ta enda autoõnnetuse ohvriks võtma!'' õiendas Chris enda isast ja lõi jalaga seina.

17Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:39

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Mida sa lööd!'' ütles Mia ja läks eemale.

18Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:41

Külaline


Külaline

''Vihaseks ajas.'' ütles Chris üllatunult ja hakkas nutma.

19Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:44

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''No mida titat.'' ütles Mia ja läks tema juurde ning pühkis talt pisarad ära.

20Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:54

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Elu on karm.'' ütles Chris kareda häälega ja hõõrus oma silmi.

21Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:55

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Elu pole karm, kui sa oskad seda kasutada.'' ütles Mia.

22Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:56

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Ma ei oska.'' ütles Chris ja kehitas õlgu ning vaatas nõutult maha.

23Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 17:58

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Sa ei oska?'' imestas Mia. Kui Mia läks eemale, et saltot teha kukkus ta hoopis Chrisile sülle.''Vabandust,'' ütles Mia punastades.

24Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 18:02

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Chris hoidis Mia't kõvasti süles, et ta ei kukkuks ''Ole ettevaatlikum!'' ütles Chris naeratades.

25Omas mullis. Chris ja Mia era. Empty Re: Omas mullis. Chris ja Mia era. Kolm Sept 21 2011, 18:02

Mia L. Sun

Mia L. Sun

''Olen,'' ütles Mia tema kõrvale istudes.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele