Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris

4 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

1Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris Empty Mina, teine mina ja poiss - Sam ja Chris Püh Sept 25 2011, 06:05

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Sam läks vaikselt pesuruumi ja istus aknalauale. Miks ma alati ära eksin? mõtles Sam ja läks käsi pesema. Vesi oli tuline ja Sam sai haiget. "Aia!" karjus Samantha vihaselt ja muutis vee külmaks. Tüdruk pani käe kraani alla ja ohkas kergendunult.

Külaline


Külaline

Chris käis koridorides ringi ja tegi lahti erinevaid uksi. Poiss komistas mitu korda ja tegi ühe ukse lahti kus oli üks tüdruk sees ''Oih, vabandust!'' vabandas Chris punastades ja sulges ukse.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Mis sa siin teed?" küsis Sam ehmunult. "Kas ma eksisin pesuruumiga?" küsis Samantha veel ehmunumalt.

Külaline


Külaline

Chris tegi ukse lahti kui kuulis tüdrukut midagi rääkima ''Ei eksinud, ma lihtsalt uurin ringi.'' proovis Chris seletada ja sulges väljaspoolt ukse ning jäi ukse kõrvale seisma.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Tule sisse!" ütles Sam peale lühikest mõtlemist. "Mul on hetkel üksi nii igav!" Samantha keeras kraani kinni ja kuivatas käed ära.

Külaline


Külaline

Chris hammustas oma alahuult ja sisenes ettevaatlikult pesuruumi ning sulges enda järel ukse ja vaatas seal uudishimulikult ringi.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Paha poiss!" ütles Sam naerdes. "Ma kutsun kohe direktori!" Ta jooksis ukse juurde. "Aga... Kuradi mats, sa tallasid mu riiete peal!" ütles Cho ja Sam pani kähku suu kinni.

Külaline


Külaline

''Ise kutsusid!'' süüdistas Chris ja näitas näpuga tüdruku poole.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

OT: Kas sa ei lugenud lõpuni või mis?

Sandra Sally Larkin

Sandra Sally Larkin

OT: Lugesin, aga ta ei teinud sellest viimasest lausest välja Razz

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

OT: Aga sa ei pannud üht asja tähele!

"Ma tegin nalja!" ütles Sam. Selle peale lisas Cho: "Sa oled hullem krõhva kui mu onu!"

Külaline


Külaline

OT: Ta oli paljas?!

Chris naeris natuke ja vaatas seina kuhu oli midagi kujutatud.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

OT: Ei! Pane tähele: "Aga... Kuradi mats, sa tallasid mu riiete peal!" ütles Cho ja Sam pani kähku suu kinni. Pane seda ka tähele: "Ma tegin nalja!" ütles Sam. Selle peale lisas Cho: "Sa oled hullem krõhva kui mu onu!"

Sam hoidis imestunult kõigest väest suu kinni.

Külaline


Külaline

OT: Aaaaa Very Happy

''Mis asi see on?'' küsis Chris kujundile lähenedes.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Pole aimugi!" ütles Sam vaikselt.

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

''Näeb välja nagu mingi pea kus on silmad ja suu, aga need on suured.'' proovis Chris selgitada ja katsus seda kujutist.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

Sam läks pois juurde. "Kuradi tolvan, kao siit välja!" karjus Cho ja Sam surus suu kinni.

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

Chris raputas pead ''Ise kutsusid!'' ütles Chris õlgu kehitades ja võttis telefoni välja, et kujutist pilti teha.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Vabanda!" palus Sam vabandust. "See pole mina kes seda ütleb! See on Cho!"

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

Chris vaatas tüdrukut imelikult ''Kes on Cho?'' küsis Chris tüdrukut silmitsedes.

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Lõpuks selgus.

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

"Mina!" ütles Cho vihaselt ja Sam muutus rohkem Hiina tüdruku moodi kui ta Sam'ina oli. "Aga see on Sam!" ütles Cho ja Sam eraldus tüdrukust.

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Tugev!

Sam M. C. A. Morger

Sam M. C. A. Morger

OT: Mis mõttes?

Dave Ryan Bettley

Dave Ryan Bettley

''Uhm...'' ei osanud Chris midagi teha vaid taganes.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele