Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Plaan or Saladus? - Esther ja Sahara erateema

5 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Esther Matkinson

Esther Matkinson

Esther sammus keksides vaimude ruumi ja lõi ühele vaimule vastu jalga.''Hei, vaata ette.'' ütles Vaim. ''Whatever.'' ütles Esther ja pööritas silmi.



Viimati muutis seda Esther Matkinson (Laup Okt 01 2011, 20:34). Kokku muudetud 1 kord

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

OT: *Sahara

Sahara keerles graatsiliselt mööda koridori ümisedes endamisi nõidusliku viisi keerlesid neitsi veripunased juuksed ta ümber, tehes kõik veel kummalisemaks. Suvalist ust avades, koperdas neid vaimuderuumis otsa minglie allameetrilisele plikale. "Ou, vaata kus sa seisad." sähvas ta.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Vahi ise.'' ütles Esther kurjakuulutavalt naeratades. ''Järjekordne deemon?'' küsis Esther naeratades.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Ära irvita plika." lausus Cat külmalt, libisedes sujuvalt võõrast eemale. "Arvestades sinu kasvu, mina endast suurematega mölisema ei läheks." lausus ta siis samal toonil astudes ruumiteisse otsa.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Kkhm...'' kõgistas Esther naeratades. ''Ma pole väike, ma olen 14 aastat vana.'' ütles Esther naeratades.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Ja ma olen ameerika president." lausus Šandra irooniliselt. "Olgu sa kas või 30 aga väikest kasvu oled sa ikkagi, sinust saab ka kolme aastane jagu." lisas ta siis pilkavalt.



Viimati muutis seda Saharašandra Stark (Laup Okt 01 2011, 20:37). Kokku muudetud 1 kord

Sandra Sally Larkin

Sandra Sally Larkin

OT: PresiDent*

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''President, kõkhmm...'' ütles Esther. ''Sa pole mind näinudki.'' ütles Esther. ''Inimestega halvasti suhelda on nice.'' lausus Esther naeratades.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

OT: Parandasin.

"Näen ju, oled selline väike ja kõhetu." lausus Sahara endise külmusega. "Tead, see, et sa oma pudikeelde inglisekeelseid sõnu topid ei tee sind lahedamaks, ja suuremaks." lausus ta siis. See nice lihtsalt ei sobinud sinna lõppu.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Ma ei tahagi lahe olla.'' lausus Esther. ''Ega minagi pole nii tore.'' ütles Esther külmalt.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Ära taha siis." kehitas Sahara õlgu. Polnud tema asi. "Vot kus ülestunnistus." lausus ta siis jälle üle leierdatud irooniaga.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Siin ei leidu hullemaid inimesi.'' ütles Esther ja naeratas kurjalt.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Loll oled, vaat mis." lausus Catheline lihtsalt, end taas edasi keerutades, punane miniseelik sellekäigus keerlemas samamoodi nagu juuksedki.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Ise oled ka ju, miniseelik.'' ütles Esther ja naeratas pead kaldu ajades.

Sahara Šandra Stark

Sahara Šandra Stark

"Ja mis siis, kui olengi, jupats?" küsis Sahara, leegid nahal mänglemas, muutes tüdruku üleni punase ning oranži kirjuks.

Justin B. Light

Justin B. Light

Esther Matkinson, tegin paranduse teema pealkirjas lühendite kasutamise eest. //Justin Bieber Light\\

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Sa tahtsid siia tulla või mitte?'' küsis Esther naeratades kurjalt.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Kuhu?" küsis Sahara nagu möödaminnes. Ega tema ju teadnud millest juppats nüüd rääkis.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Võlukooooli...'' karjus Esther kurjalt. ''Ja ma pole jupats esiteks, ma olen Esther.'' lausus Esther ja tegi kõik aknad lahti.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: See viimane lause oli ebavajalik, ega su tegelane mingi mõtete lugeja pole.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

OT: Ta ütles ka ju ennem jupats.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Ja see oli ennem nüüd ta ju ei ütelnud? Seega, su tegelase vihastamine on ebavajalik.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

OT: Ta jätab meelde ja ta räägib seda mis tema jutuga klapiks.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Midaiganes, ma ei viitsi rohkem kobiseda.

"Ära kärgi minimõrvar." sähvas Sahara pahuralt. No küll mõned olid endast ikka heal arvamusel. "Olgu su nimi kasvõi Eldur, jupats oled sa ikka väike li*u." lisas ta siis nagu möödaminnes.

Esther Matkinson

Esther Matkinson

''Jube suu...'' irvas Esther röömsalt. ''Aga kas siis sina oled suur?'' küsis Esther kurjalt kuid ka - kavalalt.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele