Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Tähtis - Danny ja Megan'i erateema

5 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

51Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:34

Shane Gray

Shane Gray

Sam kõndis mingi maja juurest läbi ja kuulis Ben'i midagi ütlema. Sam jäi seisma ja kuulatas.

52Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:34

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan jäi tardunult koha peale istuma.

53Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:35

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ohkas ja Ben tuli köögist välja ''Ma jään siia, sest ma väsinud sellest sitast mis Violette on mulle teinud.'' ütles Ben ja läks külaliste tuppa. Danny noogutas ja vaatas Megan'i poole.

54Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:36

Shane Gray

Shane Gray

Sam kuulatas korra ja ta suu vajus lahti. Tüdruk hakkas kooli poole jooksma, kuid ei märganud, et Cho tema kehast väljaus ja majja läks.

55Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:37

Megan Foreva

Megan Foreva

''Jää siis.'' ütles Megan naeratust teeseldes.

56Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:39

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny vaatas tüdruku poole kes teda ründas ''Mida ma jälle tegin?'' küsis Danny tüdinenult ning tõusis ja hakkas direktorile helistama.

57Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:40

Megan Foreva

Megan Foreva

OT : Midaaa!? Sa oled purjus!!

58Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:40

Shane Gray

Shane Gray

OT: Kes keda ründas? Cho on ikka koridoris!

59Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:41

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Nata, aga see suht üle läinud xD And so? Danny ju näeb teda!

60Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:41

Shane Gray

Shane Gray

OT: Aga ta ei rünnanud teda!!!

61Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:42

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: Ega ongi , ta ei rünnanud Danny't ainult sisenes majja ... omg o.õ

62Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:43

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Aga ikkagi! Danny teab, et kui Cho tema juurde tuleb siis Cho tahab talle viga teha xD

63Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:44

Shane Gray

Shane Gray

OT: See kord mitte!

Cho vaatas ringi ja leidis külaliste toa. Cho jooksis sinna ja läks Ben'ile kallale.

OT: Ta oli ikka seal, eks?

64Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:45

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan ronis Dannyle kaissu ja ütles : ''Loodan, et Beniga siin midagi ei juhtu.''

65Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:46

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny jooksis tüdrukule järgi ''Türa kas ma lubasin sul siia tulla?'' küsis Danny vihaselt ja tiris tüdruku külaliste toast ära.

66Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:49

Shane Gray

Shane Gray

Cho ainult põrnitses Danny't ja lõi talle jalaga munadesse.

OT: Ma küll sihukest õpsi endale ei taha! Ma juba arutasin Argosega Danny vallandamise asja... Ta koguaeg ropendab õpilaste kallal!

67Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:51

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: Täpselt , ongi noo . Ta ropendab koguaeg , halb eeskuju ... ;D

68Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:51

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ta ei saa midagi teha ju kui õpilased pm teda vihkavad ja kui nad teda närvi ajavad!

''Ai. See oli kõige valusam löök maailmas.'' ütles Danny irooniaga. Ben sai aru, et keegi tahab talle midagi teha ning hüppas aknast alla ja põgenes.

69Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:52

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: Koolis ei tule sulle õpetaja ütlema nt. türa , vittu , munni jne ... ma pole veel kuulnud xD

70Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:52

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Kusjuures ma olen xD

71Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:54

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Meie koolis võiks selle eest vist vallandada.

72Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:54

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ma saaks aru kui ta tunnis ropendaks, aga see on ju Danny maja ja Danny eraelu!!!

73Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 18:55

Rachel Helen Randow

Rachel Helen Randow

OT: Kuulge , c'mon ... sul on ja Danny mingi imekool , sul juhtub kõike , aga ma läheks paneks direle kohe kitse ja see õps lastaks lahti ... xD oleneb ka õpetajast xD

74Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 19:05

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Mu mata õps ropendas tunnis, aga lasti lahti xD

75Tähtis - Danny ja Megan'i erateema - Page 3 Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 19:06

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan viskas tema võtme diivanile ja ohkas. Peale selle ta lahkus.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele