Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era)

4 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

1Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Reede Sept 16 2011, 19:46

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny jõudis oma koju ja ootas Megan'it järgi.

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan jõudis lõpuks Danny koju ja nägi seal Danny't.''Hei,'' ütles Megan.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Teereeee!'' venitas Danny e-si ning naeratas ''Tule sisse.'' ütles Danny ja tuli enda ukse eest ära.

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan astus sisse ja ütles:''Korralik maja on sul tead.''

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny noogutas ''Nüüd olen pankrotis.'' naeris Danny ja mõtles homme hommikul tundi teha.

Megan Foreva

Megan Foreva

''Oled, ei vea.'' ütles Megan ja istus.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny läks kööki ja tõi veini ja klaasid ning asetas need laua peale ''Jood?'' küsis Danny Megan'ilt.

Megan Foreva

Megan Foreva

''Joon, ikka joon.'' naeratas Megan.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny valas punast veini mõlemasse klaasi ning ulatas ühe klaasi Megan'ile muiates ning jõi enda oma.

10Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:27

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan võttis enda klaasi vastu ja võttis sealt ühe suure lonksu.

11Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:30

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny jõi oma klaasi lõpuni ja viis selle ära. Ta ei kavatsenud täna purju jääda. Danny tuli diivanile tagasi ja silmitses Megan'it.

12Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:31

Megan Foreva

Megan Foreva

Kui Megan oli klaasi ära joonud ulatas ta selle Dannyle.''Ma ei tea kus sul need nõud pannakse.'' ütles Megan.

13Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:40

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ma viin ära.'' ütles Danny naeratades ja võttis Megan'i klaasi ja viis selle kööki ''Kõht tühi ei ole?'' küsis Danny köögi ukse pealt.

14Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:41

Megan Foreva

Megan Foreva

''Mkm,'' ütles Megan, sest ta ei söö eriti.

15Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:45

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny kehitas õlgu ''Mitte midagi ei soovi?'' küsis Danny ehmunult.

16Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:46

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ma eriti midagi ei söö.'' ütles Megan.''Kõhn nagu piitsavars.'' ütles Megan ja vaatas oma keha.

17Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:48

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny vaatas korra enda kehakaalu ning naeris ''Nii et sa põhimõtteliselt näljatad ennast?'' küsis Danny üllatunult.

18Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:49

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ei, ma lihtsalt ei taha olla paks.'' ütles Megan ja naeratas.''Paks nagu tammepuu.'' ütles Megan.

19Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:52

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Sa ei muutu ju paksuks kui sa ühe eine sööd!'' proovis Danny ikka tüdrukut sööma panna.

20Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:54

Megan Foreva

Megan Foreva

''Millise?'' küsis Megan, sest ta ei söö paljusi asju.

21Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 07:59

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Korraliku. Näiteks kartulid, salat, mingi liha või pihvid ja kaste.'' pakkus Danny ühe korraliku õhtusöögi.

22Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 08:01

Megan Foreva

Megan Foreva

''No, siis sobib.'' naeratas Megan, sest talle meeldib kui midagi head vähemalt saab.

OT: Ma pean minema, pärast jätkan.

23Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 08:06

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny noogutas ja läks süüa tegema.

OT: Oki Very Happy

24Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:15

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan läks Danny'ga kööki kaasa ja vaatas kuidas Danny süüa teeb.



OT: Tagasi, ainult mitte kodus. Very Happy

25Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:22

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny pani kartulid k Very Happy Very Happy ma ja hakkas siis pihvid Very Happy ga t Very Happy g Very Happy l Very Happy ma.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele