Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Siis siin ma peaks õppima oma elemendi valdamist? - Ragazza ja Isis'e erateema

4 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Oih, ma vist ei märganudki.

Ragazza pomises midagi, mis kõlas niimoodi: "Vita orribile!" Siis läks ta vaikselt kuskile kapi juurde ja võttis sealt mingi asja välja. See oli vana päeviku sarnane asi. Ragazza tegi selle lahti, kuid see läks kohe pauguga kinni. "Chiaramente, non ho toccato!"

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

"Mis keelt sa räägid?" nõudis Nigra hetkepärast. Ta ei saanud ühestki tüdruku sõnast aru.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Vabandust... Ma rääkisin itaalia keeles. Ma ei oska hästi inglise keelt. Seega, kui ma midagi omaette podisen, siis ma ei hakka enda jubedad inglise keele oskust kasutamagi," vastas Ragazza.

Lilý Šireena Flýe

Lilý Šireena Flýe

Isis raputas kergelt mõistmatult pead. Tema küll oma ette ei rääkinud, või siis kui seda tegi kasutas ta ikkagi inglise keelt. Ainus mis ladina keeles käis oli neiu mõtlemine. "Igal ühel omad kiikus." jõudis ta lõpuks järeltusele.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mismõttes?" küsis Ragazza pead paremale poole kallutades. Ta sai aru, et tüdruk oli tema kohta midagi halba öelnud.

Arya Nymeria Storm

Arya Nymeria Storm

"Otseses." vastas Isis kellele tüdruku küsimus, mingil kummalisel kombel nalja tegi.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Mis sul minu vastu on?" küsis Ragazza.

Arya Nymeria Storm

Arya Nymeria Storm

"Mite midagi." vastas Isis nüüd kulmu kortsutades. Ta polnud öelnud, et tal väikse pilka vastu midagi on.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Sinu käitumise järgi võiks küll arvata, et on..." pomises Ragazza.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele